İlk Kür

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk Kür

Mesajgönderen LifteR » Prş Mar 25, 2021 2:03 am

Merhabalar, boyum 185, kilom 88-90kg, bel 82, kol 42, bacak da 66cm (ikisi de pumpsız). Yağ oranım ise tahmini olarak 14-15.
https://hizliresim.com/5UbVQ6 Fotoğrafta diyetin son haftasındaydım o yüzden pek dolu değilim.

Yaşım 20 ve 2.5 senedir ağırlık kaldırıyorum. Lise yıllarımda da birkaç kez başlayıp bırakmıştım fakat son başlayışımda tam başladım ve 2,5 senedir en fazla 3 ay bırakmak zorunda kaldım. O da korona çıktığı zaman olmuştu. O zaman da ev idmanları ile devam etmiştim. İdmanlarım güç odaklı. Ağır çalışıyor ve squat, bench press, deadlift hareketlerindeki gücümü artırmaya çalışıyorum. İzole hareket ve pump işlerini idman sonunda asıl güç odaklı kısmı bitirdikten sonra yapıyorum.

3. yılımda ilk kürüme girmek istiyorum. Önümüzdeki yazı atlattıktan sonra sonbahar aylarında girmeyi planlıyorum. Bu esnada 21 yaşında olacağım. Bir kür yapar bırakırım kafasında değilim, uzun yıllar ve olabildiğince az sağlık problemi ile bu işi yapmak istiyorum. Bu yüzden ilk kürümde kendimi denemek ve hafiften başlamak adına oldukça düşük dozlarda başlayacağım. Bu bittikten sonra da en azından 6 ay falan ara vermeyi düşünüyorum. Aklımda iki şey var:

ilki, 1-16 hafta 300mg test e. pzt 150mg, prş 150mg. 16 haftanın bitiminde 2 hafta bekleyip çıkan test sonuçlarına göre bir pct protokolü.
ikincisi, 1-16 hafta 250mg sustanon her pazartesi. 16 haftanın bitiminde 2 hafta bekleyip çıkan test sonuçlarına göre bir pct protokolü.

İkisinde de çok farklı bir sonuç olacağını sanmıyorum. Sustanon'un avantajı eczane malı olması, ne aldığımı biliyor olacağım. Test e'nin de kendine göre başka avantajları var ama çıkan sonuç çok farklı olmaz diye tahmin ediyorum... Kür bittikten sonra diğer kürüme kadar kesmeden mk-677 kullanmayı düşünüyorum, pct sonrası hala çok iyi hissetmezsem ufak bir boost olsun diye.

Bu kürden beklentim çok büyük değil tabii ki. Natural fiziğimi ve gücümü gayet beğeniyorum. Ufak bir artış istiyorum sadece. :lol: Küre muhtemelen 85-86kg olarak başlayacağım. Temiz başlayıp, kür sonunda da yağ oranını çok sarsmadan 92-93 olmak istiyorum. Pct'den sonra da eklediğim temiz kas kütlesinin en azından %80'ini tutabileyim istiyorum.

Birkaç ay sonra ikinci kürümde de ya testo'nun dozunu arttırmayı düşünüyorum ya da önceki kürde aldığım testo miktarı üzerine bolde veya primo falan eklerim diye düşünüyorum.

Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum :lol:
LifteR
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk Kür

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Mar 31, 2021 8:43 pm

Merhabalar kardeşim
İlk küründe şimdiden başarılar dilerken Sustanon gibi bir testo türevini 16 hafta kullanmanı önermemekteyim. Eczane ürünü olması avantaj olsa da söz konusu testosteron olunca diğer alternatifleri yüksek kalitede bulunabilen bir madde.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: İlk Kür

Mesajgönderen dexter_morgan » Cmt Nis 03, 2021 6:24 pm

Merhaba eczane ürününüzü nerden temin ettiniz acaba özel mesaj da atabilirsiniz bana yardımcı olursunuz
dexter_morgan
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir