Definisyon Kürü

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Definisyon Kürü

Mesajgönderen zedong » Pzt Kas 12, 2012 3:36 pm

Herkese merhaba.23 Yaşındayım 2 senedir spor yapıyorum 35 kilo zayıfladım ancak bel ve kalca bolgesinde ki yaglarımı atamıyorum sanırım diyetide bilinçsizce yaptım.1,2 hafta sonra (vizeler yüzünden) definisyon kürüme başlamayı düşünüyorum.Testesterone propionate + Winstrol + Masteron düşünüyorum.Sizin fikriniz nedir? Bu kürü ne kadar yapmalıyım? Kür sonu tedavi şart mı ? ve hangi markaları önerirsiniz ? Yardımcı olursanız sevinirim.Herkese sevgiler saygılar. edit:Bu arada ilk kürüm olacak kaç mg vurucam onuda bilmiyorum :?
zedong
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Definisyon Kürü

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Kas 12, 2012 9:29 pm

Merhabalar aramıza hoşgeldin.
35 kilo zayıflamak ciddi bir başarı azmin ve iraden için tebrikler,böyle bir kilo düşüşünde vücuttaki şekil bozuklukları normal. Bundan sonra güzel bir diet ve iyi bir çalışmayla şekle sokarsın vücudunu.
Kür konusuna gelirse Masteron'u kürden çıkarıp Test P-Winstrol yapmanı öneririm,yanına da Clenbuterol alabilirsin.
Şu an ki kilonu söylersen de sana uygun dozajları belirtiriz.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen zedong » Sal Kas 13, 2012 2:34 pm

Teşekkür ederim lennox77 :) bundan sonra doğru adımlar atıp şekle girmeyi umuyorum.115 kilodan 80 e düştüm. Clenbuterol daha once bi arkadasımdan alıp denedim ama tek başına kullandım bilmiyodum kür falan :) beni çok rahatsız etti kalbi hızlandırma konusu 2 defa kalbim sıkıştı cok ciddi sekilde spor yaparken 2. hafta bıraktım kullandıgım dozajlarda ilk hafta hergün 8 mg 4 tablet kullanıyodum.2. hafta 10 mg. kullandım ve bıraktım.Bu yüzden masteron denemeyi tercih ettim.
zedong
Yeni Üye

Mesajgönderen özel » Pzr Kas 18, 2012 10:06 am

lennox definasyon küründe kardıyo yapmak kalbi büyütür diorla doğrumu testesteron pro wistrol ve previon kullanan bir arkadas bunu soledı bana ben 3 ay sonra propionat masteron wistrol kürüne giricem ve kafamda soru işretlerı kaldı ben kardiyo antramanlarımı 30 bisiklet 30 eliptik 30dk koşu olarak yapıyorum bana bunun cvbını verımısınız kardiyonun da bir stilimi olurmu diicem olmucak anlamdım gitti ??
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen Overall » Pzr Kas 18, 2012 7:58 pm

Definasyonda kardiyo olmazsa yağ yakımını nasıl sağlayacağız peki :) eğer kardiyoda kalp büyütüyorsa 40 yıllık sprinterların hepsinin ölmesi gerekir :) kardiyo çalışmaları kalbi büyütür evet ama bu zararlı bir büyüme değildir aksine kalp kasları gelişir ve hücrelere daha iyi kan pompalamaya başlar kalbin büyümesi masa başı çalışan yağlı gıdalar tüketen ve yağ oranı yüksek olan bireyler için tehlikelidir.Bunun dışında ortalama bir body builder 100-120 nabız hızında(saniyede) idmandan sonra 45-60 dakika kardiyo yapması yeterli olacaktır.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen zedong » Pzr Kas 18, 2012 9:04 pm

Peki ağırlık antremanından önce mi sonra mı kardiyo yapılmalı ?
zedong
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Pzr Kas 18, 2012 9:08 pm

zedong yazdı:Peki ağırlık antremanından önce mi sonra mı kardiyo yapılmalı ?

Ağırlık idmanından önce yapacağınız kardiyo sizi bitkin düşürüp idmanda performansınızın düşmesine neden olacaktır.Sert idmandan sonra bir müddet dinlenerek ve enerjinizi toplayarak kardiyoya başlayabilirsiniz bu gelişim ve yağ yakımı için en iyi yollardan birtanesi
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen zedong » Pzr Kas 18, 2012 9:30 pm

Bundan sonra bu şekilde devam edicem ozaman :) öğreniceğimiz çok şey var overall sagol.
zedong
Yeni Üye

Mesajgönderen özel » Pzt Kas 19, 2012 8:11 am

öncelikle arkadaslar ve kendım adına tesekkur ederım yanlız yazdıgım sekılde kardıyo sıstemı nasıl olur ve haftada 2 kez yetrli olurmu yoksa her adele antramanından sonra mı yapsam daha verımlı olur ben bu hardiyoyu haftada 2 kez yapıyorum yanlız haftada 5 gun olması kaydı ile çünki adele çalısmalarıda yapmak zorundayım haftada 2 gun off yapıyorum bilmıyorum yanlısmı ama her kardıyodan sornra off yapıyorum 2 gun adele 12 kardıyo bir off yada 2 gün adele 1 off şeklinde bunu uygun gördum kendımce siz nasıl uygun görursunuz tecrubelerınız daha cok cünki ben bu sporu totalde 6,5 senedir yapıyorum gerçi saolsun lennox ıron man ve siz gerkli durumlarda bilgilendırıyorsuz hocalarımız sizsinizz ...
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen nitrotech » Pzt Kas 19, 2012 12:57 pm

merhaba arkadaşlar. 8 haftalık boldenon test.enantate danabol küründe 5. haftadayım iyide hacim alıyorum. 8 haftadan sonra 8 haftalık definisyon kürüne başlıcam. sorum şu. 8 haftalık hacim kürü biter bitmez 9. haftada definisyona başlamalımıyım yada ne kada ara verip başlamalıyım. teşekkürler.
nitrotech
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir