Definisyon Kürü

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Definisyon Kürü

Mesajgönderen özel » Pzt Kas 19, 2012 4:55 pm

Overall yazdı:Definasyonda kardiyo olmazsa yağ yakımını nasıl sağlayacağız peki :) eğer kardiyoda kalp büyütüyorsa 40 yıllık sprinterların hepsinin ölmesi gerekir :) kardiyo çalışmaları kalbi büyütür evet ama bu zararlı bir büyüme değildir aksine kalp kasları gelişir ve hücrelere daha iyi kan pompalamaya başlar kalbin büyümesi masa başı çalışan yağlı gıdalar tüketen ve yağ oranı yüksek olan bireyler için tehlikelidir.Bunun dışında ortalama bir body builder 100-120 nabız hızında(saniyede) idmandan sonra 45-60 dakika kardiyo yapması yeterli olacaktır.

peki kalp büyümesi zararlı deildir ama kalp için kullanılması gereken ayrıca bir supplemen yok sanırsam onu akısına bırakmak lazım herhalde bi ekg yetrli olucaktır ritim ölçümü o gelior aklıma ilk çünki karaciger için milk tıtsle böbrekler için su jınokomastı için provion prostata brokoli bu soruyu sormamın sebebi bunlar oldu sevgilerimle
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzt Kas 19, 2012 7:19 pm

Kalp büyümesi konusunu artık bir kesinliğe kavuşturalım :D Bu sorun bendede var ama kalp ritmimde tansiyonumda hiçbir problem yok sağlam bir doçent tanıdığımın bana bu konuyla ilgili yaptığı açıklamayı aynen sizlere aktarıyorum.

1.Sporcularda olan kalp büyümesi: Vücut için yararlıdır çünkü kalp kaslarıda vücudun diğer kasları gibi hipertrofiye uğrayarak büyür bu zararlı değildir aksine kas hücrelerinin ve vücudun daha iyi beslenmesini sağlar

2.Yağlanarak kalbin büyümesi : genelde masa başı çalışanlarda egzersiz yetersizliği olanlarda düzensiz beslenen kişilerde yağ oranın artmasıyla beraber kalbinde yağlanarak büyümesi demektir.Kalp yağlandığı için hücrelere yeteri oranda kan pompalayamaz kişide dolaşım problemleri ve kalp krizi riski ortaya çıkar.

Sevgili Nitrotech eğer kürün güzel gidiyor ve memnunsan devam edebilirsin definasyona 2 haftalık bir aradan sonra başlaman daha iyi olacaktır(ilaçların yarılanma süresini göz önüne alarak söylüyorum)
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen nitrotech » Sal Kas 20, 2012 2:01 pm

Hammerstorm yazdı:Kalp büyümesi konusunu artık bir kesinliğe kavuşturalım :D Bu sorun bendede var ama kalp ritmimde tansiyonumda hiçbir problem yok sağlam bir doçent tanıdığımın bana bu konuyla ilgili yaptığı açıklamayı aynen sizlere aktarıyorum.

1.Sporcularda olan kalp büyümesi: Vücut için yararlıdır çünkü kalp kaslarıda vücudun diğer kasları gibi hipertrofiye uğrayarak büyür bu zararlı değildir aksine kas hücrelerinin ve vücudun daha iyi beslenmesini sağlar

2.Yağlanarak kalbin büyümesi : genelde masa başı çalışanlarda egzersiz yetersizliği olanlarda düzensiz beslenen kişilerde yağ oranın artmasıyla beraber kalbinde yağlanarak büyümesi demektir.Kalp yağlandığı için hücrelere yeteri oranda kan pompalayamaz kişide dolaşım problemleri ve kalp krizi riski ortaya çıkar.

Sevgili Nitrotech eğer kürün güzel gidiyor ve memnunsan devam edebilirsin definasyona 2 haftalık bir aradan sonra başlaman daha iyi olacaktır(ilaçların yarılanma süresini göz önüne alarak söylüyorum)

Üstad 2 tane sorum daha olucak. 1) definisyonda Tren A. + Masteron + Test. Prop. kulanıcam. Bu üç ilaç aynı enjektöre çekip vurulabilir mi? 2) son haftalara doğruda Winstrol alıcam daha önce winstrolu omuzdan kullandım bu sefer kalçadan alsam nasıl olur. Teşekkürler.
nitrotech
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir