Deca-testo kür, güçte dalgalanma ?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Deca-testo kür, güçte dalgalanma ?

Mesajgönderen maniac_lord » Prş Kas 22, 2012 8:01 am

Merhaba,

Deca-testo kürünün 4. haftasına girdim. Ancak bir sorun var, gücüm bazen çok iyi oluyor, ağır giriyorum ve eklem ağrımda fazla olmuyor, çabuk yorulmuyorum. Bazende ağırlıkları düşürmek zorunda kalıyorum, eklem ağrılarım başlıyor ve çabuk yoruluyorum, özellikle kaslarımda bir acıma oluyor, sanki, kramp girmiş gibi. Bu neden olur acaba ?
maniac_lord
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 0

Re: Deca-testo kür, güçte dalgalanma ?

Mesajgönderen Hammerstorm » Prş Kas 22, 2012 8:08 am

maniac_lord yazdı:Merhaba,

Deca-testo kürünün 4. haftasına girdim. Ancak bir sorun var, gücüm bazen çok iyi oluyor, ağır giriyorum ve eklem ağrımda fazla olmuyor, çabuk yorulmuyorum. Bazende ağırlıkları düşürmek zorunda kalıyorum, eklem ağrılarım başlıyor ve çabuk yoruluyorum, özellikle kaslarımda bir acıma oluyor, sanki, kramp girmiş gibi. Bu neden olur acaba ?

Bu tarz durumlar uzun esterli kürlerde yaşanabiliyor(ilaçların kanda dağılım ve peek yapma seviyesine göre)Eğer kardiyovasküler sistemizi zayıf ve fazla kilo probleminiz varsa hücrelere idman esnasında fazla kan dağılımı olmadığından bu tarz yan etkiler görülebilir.Deca durabolin su çektiği için adeleniz çabuk şişip sertleşecektir.Bu yüzden adelenizde uzun süreli kramp ve sertleşme etkisi hissetmeniz normal.Tavsiyem kür esnasında hergün 100 mg aspirin ve idmanlardan önce arginine kafein gibi ateşleyici preparatlar kullanmanız.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen maniac_lord » Prş Kas 22, 2012 8:19 am

Anladım, noxlarda iş görür heralde o zaman. Tavsiyeniz için teşekkürler :)
maniac_lord
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Prş Kas 22, 2012 8:51 am

Kesinlikle idmandan önce nox tarzı ürünleride tavsiye ederim güzel bir idman için çünkü yaptığınız kürde uzun esterli ilaçlar var bu gün içerisinde tansiyon sıkıntısı yüzünden belirttiğiniz gibi idman performansınıda olumsuz etkilemekte.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen maniac_lord » Pzr Kas 25, 2012 6:01 pm

Nox, hatta clende ekledim ama bir türlü ilk 2-3 haftadaki gibi bir güçlenme olmadı, aksine düşüş var, neden anlayamadım. Deca eklem ağrılarımı büyük ölçüde geçirdi, hacim olarakta iyi sonuç aldım, fakat güç niye düştü anlayamıyorum ? Acaba küre başka anabolizanlarda eklesem nasıl olur?
maniac_lord
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal Kas 27, 2012 11:20 am

Beslenmen nasıl?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen angelcold » Pzt Ara 03, 2012 1:30 pm

benim tahminim ilk 2-3 haftalarda deca zaten kanına karışmamıştı 4-5 haftadan önce deca etkisi göremezsin dolayısıyla sen o süre boyunca eğer danabolda varsa küründe ilk haftalarda danabol kana hızlı karştğı içn max. etkiyi verecektir. yani o ani kuvvet artışı muhtemelen danaboldan dolayı olabilir. ve 4. haftadan sonra vücut danabol'a alışmaya başladığı için etkisi düşebilir. bu esnada da devreye deca girer ki zaten danabolun kullanım amacı decaya vücudu hazırlamak , kickstart'dır. ama moralini bozma sakın yüksek tut ki tam verim alabilesin içinde bulunduğun durumda psikoloji de çok önemlidir. ağır girmeye çalışmaya devam et sen ve hiç sormadım ama beslenmen de sağlamdır umarım. bu arada dipnot olarak belirteyim aynı sorunu 4. hafta ben de yaşadım deca küründe hatta o hafta 2 gün gidebildim idmana yalnızca. sonraki haftalar toparladım. umarım yardımım dokunmuştur , küründe başarılar bol şans.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Ara 03, 2012 6:26 pm

İsteksizlik,halsizlik gibi durumlar güçten düşme yaratabilir. Bu halsizliği ve isteksizliği zaman zaman Testo'da yaratabilir. Özellikle ilk küre girenlerde gözükebiliyor bu durum. Testo Flu denen bir olay
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen maniac_lord » Çrş Ara 19, 2012 12:55 pm

Hocam şu testo flu olayını nasıl aşabilirim peki? Birde gücüm şuan daha iyi, eklem ağrıları filan geçti, ağır girebiliyorum, ancak bir isteksizlik ve boş verme mevcut. Bana biraz agresiflik lazımki istekli çalışayım.
maniac_lord
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Ara 19, 2012 1:02 pm

İdmanlardan önce efedrin :D
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni