Primobolon

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Primobolon

Mesajgönderen Garanti » Sal Kas 27, 2012 4:39 pm

Herkese selam;

Öncelikle foruma yeni üye oldum.Bu kadar v.g sitesi ve forumu gezdım ama gerçekleri konuşan ilk bu forumu gördüm ve hemen üye oldum.Arkadaşlar 2 yıllık bir v.g geçmişim var fakat hala istediğim seviyeye ulaşamadım... ve haftada 100 luk olmak uzere prımobolon kürüne karar verdim.

Beslenmemden biraz bahsedicek olursam;

Sabah kahvaltısı :

5 yumurta beyazı-3 kaşık lapa pilav-domates-salatalık

Diğer öğünleri iki saatte bir olacak şekilde yiyorum.Bu öğünlerim sadece günlük 400 gram lapa pirinç , 750 gram haşlama tavuk ve yağsız tuzsuz salata( ayrıca gunde 3 lıtre su içiyorum)

Kullandığım Supplementler gelince

bsn syntha 6 proteın tozu
bsn no xploode
perfect nitrition bcca
vpx gulıtamın

Sormak istediklerim ;

1-) Sadece primobolonun hacim açısından faydası nedir?
2-) Primobolon alırken özellikle böbrek başta olmak üzere karaciğer ve saçlarımı nasıl korumalıyım?Üreme sistemine bir zararı varmıdır?
3-)Haftada 100 primobolon yeterlımıdır?
4-)Beslenme programım uygunmudur?

Kilom 81 Boyum 1.83 cm Yaşım 25

Konu çok uzun oldu farkındayım okuyup bilgi verenlere şimdiden teşekkürler.En kısa zamanda bu başlık altına fotolarımı ekliyeceğim...
Garanti
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Re: Primobolon

Mesajgönderen zedong » Sal Kas 27, 2012 7:00 pm

Primobolanı haftada 300-400mg öneriyorlar.
zedong
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2

Mesajgönderen Iron_Man » Sal Kas 27, 2012 7:36 pm

Beslenme pğrogramı ve dizaynı gayet güzel duruyor boy kilo oranına göre.Şimdi sorularınıza gelelim.

1-Sadece primobolan kullanımı 4. haftadan sonra testislere baskı yaratacak doğal testosteronu düşürecektir.Kür olacaksa androjen olmalı yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz o yüzden herşeyden önce 8 hafta 500 mg testosterone enanthate öneriyorum.
2-Primobolan dht etkili bir anabolizandır.Karaciğere veya böbreğe toksit etki yaratmaz.Saç dökülmesini günlük 100 mg çinko alımı ile durdurabilirsiniz.Primobolanın üreme sistemine tek başına kullanılmadığı takdirde(testosteronsuz) bir yan etkisi yoktur.
3-Haftalık 100 mg primobolan vurmaktansa ekstra 100 gram protein tozu almak daha iyidir.Anabolizanı bir kere vücudunuza sokuyorsunuz 500 mg da yapsanız yan etkisi aynı 100 mg da yapsanız yan etkisi aynı(bilinçli kullanıldığı takdirde) sizin kilonuzda etki dozu en az 400-500 mg haftalık dır.
4-Beslenme dizaynınız güzel tavisyem tavuğu günlük 1 kiloya çekmeniz tavuk tüketemediğiniz günler 600 gram a yakın kırmızı et tüketmeniz olacaktır.

Saygılarımla.İyi çalışmalar
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen Garanti » Sal Kas 27, 2012 8:38 pm

İron-man konuyu gerçekten tane tane ve çok açıklayıcı anlatmışşın.Çok teşekkür ederim.Birazdan fotolar ekliyeceğim.Kür konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var...Hangi steroidlerı nasıl ve kaç mg. olarak kombine etmeliyim?Resimleri görünce önerilerinizin daha ne olacağını tahmin ediorum.Sevgiler...
Garanti
Yeni Üye

Mesajgönderen Garanti » Sal Kas 27, 2012 9:01 pm

Pozlar için kusura bakmayın elimden geldiği kadar çekmeye ve poz vermeye çalıştım :(

Resim

Resim

Resim
Garanti
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal Kas 27, 2012 9:17 pm

Vücut durumun iri ama yağlı durumdasın. Karbonhidratı biraz düşürmeni tavsiye ederim. Karbo düşürmek seni zorlayacağı için lif oranı yüksek sebzeler tercih edebilirsin (brokoli,enginar). Proteini de kararında tutarak hem yağ yakıp hem de kas kazanabilirsin. Kür içinde Iron Man herşeyi güzelce açıklamış benim de tavsiyem 14 hafta olacak şekilde Test Enanthate-Primo yönünde. Kürdeyken kardioda ekleyebilirsin programına
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Garanti » Çrş Kas 28, 2012 5:42 pm

Lenoxx yorumların ve önerilerin için teşekkür ederim.Diyet konusunda peofosyonel bir destek almaya başladım.İlaç mübessili olduğum için bu tür sağlık hizmetlerine ulaşmam daha kolay oluyor.Çok sevdiğim bir endokrin doktoru arkadaşımda kan testi ile hormon seviyelerimi ve jinokomasti kontrolu yapacak.Doktora kalsa hiç girme diyor steroid işine ama ben kendimi daha iri va kaslı mutlu hissedeceğim için kesin kararlı olduğumu söyledim.

Sizlerden fotolara boy ve kiloma bakarak kür önerilerinizi isteyeceğimKür sonu ve kür boyunca kullanılacak ilaçlarıda(en az zarar görmek iiçin)tavsiye ederseniz çok sevinirim..

SEVGİLER
Garanti
Yeni Üye

Mesajgönderen BoneCrusher » Çrş Kas 28, 2012 8:53 pm

Benim tavsiyem yağlanmadan kas hacmini artırmak istiyorsanız testosterone enanthate boldenon yada primobolan olacaktır yanında ekstra yağ yakımı ve anabolik etkiyi artırmak için masteron da ekleyebilirsiniz küre.Kür sonu tedavisinde 19nor grubu ilaç kullanmayacağınız ve yüksek dozlara girmeyeceğiniz için 4 hafta 40 mg nolvadex 100 mg klomen(günlük) yeterli olacaktır.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen Garanti » Pzt Ara 10, 2012 7:50 pm

Arkadaslarselam,

Bir aksilik çıkmaz ise yarın hastaneye gidip böbrek ve karaciğer Ayrica jinekomasti kontrolü yaptıracak.Bunlarin sonucu iyi çıkarsa haftaya Bugun küre başlayacağım.Kur boyunca kullanacağım suplementleri sizinle paylaşmak istedim.Bcaa olarak performans nutrition kullanacağım.Oneceginiz baska Bcaa varsa sevinirim.

Bsn synta 6 protein tozu
Perfect nutrition Bcaa (öneriniz varsa bekliyorum)
Vpx glutamin
Bsn No x polise
Vitamin kompleksi
Balık yağı
Deve tohumu dikeni
Lahana kapsülü
Çinko (günde 100gram). Öneriniz varsa bekliyorum
Muscletech. Hydroxycut Pro serisi yağ yakıcı
Garanti
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzt Ara 10, 2012 9:34 pm

Performans nutrition u hiç duymadım perfect nutrition olmasın o ?

Kürün için kullanacağın supplement ve vücudu kimyasalın yan etkilerine karşı koruyucu preparatların seçimide güzel olmuş sadece çinko biraz yüksek gibi geldi günde 75 gram ı geçme bence ben kullandığım zamanlarda 100 gramda acayip bir mide bulantısı yapıyordu.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir