KİGTROPİN hakkında tavsiyeler

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

KİGTROPİN hakkında tavsiyeler

Mesajgönderen cumhur_ant » Sal Ara 11, 2012 3:15 pm

slm lar yurt dışından kigtropin geldi 100 iu ambalajında 10 iu 10 adet şeklinde kullanım nasıl olmalı

sırasıyla sorularım
1_ günlük kaç iu vurmalyım (günlük 4 iu vurmam söylendi) uygunmudur
2_ enjeksiyonu karın boşluğu göbek deliği 2 cm sağı yada solundan yap dedi eleman kalça ve bacaktan olmazmı
3_ enjeksiyon hangi satte yapılmalı akşam veya yatmadan öncemi hangisi max etki verir
4_ testo e bolde danabol kürüne girmek üzereyim kürün başındamı ortsaındamı sonundamı gireyim (günlük 4 iu dan 1 aygidiyor)
5_ birde bizim salonun hocası gh öyle çantada gelmez özel termosu olmalı -1 le 5 derece arasında tutmazsan zinciri bozulu çöp olur dedi biliyomu sallıyomu tam anlayamadım bu konuda ne yapmalıyım
6_ ürünü normal suylamı sülüsyonlamı mix yapmalıyım

birde hergün iğneci arayacak değilim kendim vurucam tecrübem yok fakat youtubede elemanın biri nasıl yapmak gerekir anlatıyor gözü karatıp çakıcam artık sorular biraz uzun oldu bilgi tavsiye ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: KİGTROPİN hakkında tavsiyeler

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Ara 12, 2012 11:40 am

1-Günlük alacağın ünite amacına göre değişir sağlam kas yapmak için en az 6-10 ünite yağ yakımı ve sert adele kazanmak için 4 ünite yeterli olacaktır.
2-kalça ya da bacaktan insülin iğnesi ile deri altına yapabilirsini deri altı olduktan sonra enjeksiyon bölgesi farketmez
3-En iyi etkisi gece yatmadan 1 saat önce diye biliyorum avrupadaki pro sporcuların yabancı forumlarda paylaştığı bilgi bu yönde
4-eğer sadece 100 ünite kullanacaksan çok bir etki görmezsin sadece anti-aging yağ yakımı ve kendini dinç hissettirici etkileri olacaktır
5-Gh solusyonu karışmadıkça 48 gün oda sıcaklığına dayanıklıdır özellikle kigtropin hygetropin gibi çin gh ları oda sıcaklığında maksimum 45 gün kalabilir bozulmadan ama sen toz unu sıvısıyla karıştırırsan dolap 2-8 derece arasında muhafaza etmen gerekecektir.
6-Ürünü eczaneden alacağın serum fizyolojik-izotonik sodyum klorür ile karıştırablilirsin.

Ürünün enjeksiyonunu 6 yaşındaki bir çocuk bile yapabilir gayet basit bir işlem :) insülin iğnesiyle derecesini ayarlayıp deri altından çakacaksın bitti :)
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen cumhur_ant » Çrş Ara 12, 2012 2:08 pm

cevaplar için çok saol abi buraya yazdıktan sonra yabancı formlarda araştırıyordum gerçekten senin cevaplara çok yakın şeyler yazıyordu.. elimde 100 ıu var gh çok maliyeti yüksek bi ürün ancak bu kadarı alabiliyorum dediğim gibi kür le kombine olarak ne zaman başlayım başında ortasında sonunda farkedermi birde tam etki için kaç iu ne kadar süre kullanılmalı
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Mesajgönderen BoneCrusher » Prş Ara 13, 2012 6:47 am

İlaçlar etkisini göstermeye reseptöre bağlanmaya başladıktan sonra başla bence o zaman gh ın çalışma etkiside yüksek olacaktır.Kürün ortasında veya sonuna doğru kullanman daha verimli olacaktır.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen cumhur_ant » Prş Ara 13, 2012 9:36 am

saol hocam bende böyle düşünüyordum birde kür bittikten sonra supplementlerle beraber girsem alınan hacimi koruma açısından faydası olurmu
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir