definasyon kürü

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

definasyon kürü

Mesajgönderen victimqwe » Cmt Ara 15, 2012 9:20 am

ben definasyon kürüne girmeyi düşünüyorum
haftada 500 mL test. enant
400 mL boldenon
sabah akşam clenbuterol
bu kürte hangi anti östrojenleri kullanmalıyım ve eksikler varsa yazarmısınız
victimqwe
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: definasyon kürü

Mesajgönderen zyzz » Cmt Ara 15, 2012 10:03 am

Definayon kürüne gireceksen testo enant. yerine Testo Propinat girebilirsin
Kaç hafta küryapacağını belirtmemişsin.

1-10 hafta haftada 300-400 mg Testo Propinat.
1-10 Hafta 400-600mg arası boldenon
1-9 hafta Günlük 30mg Winstrol
Kür boyunca 25 Mg Proviron
Clenbuterol'ü de İronman hoca'nın makalesindeki gibi uygulayabilirsin. Aşağıda linkini veriyorum.
viewtopic.php?f=2&t=22

pct: son iğneden 10 gün sonra 3 hafta boyunca günblük 30mg nolvadex ve 100mg Klomen olarak yaparsın.
Eklenecek çıkarılacak bir şey varsa hocalarımız müdahale ederler.
iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Ara 16, 2012 1:32 am

Arkadaşlar,forumda en başından beri belirttiğim bir konu var. Kür yorumu isterken daha detaylı bilgi verirseniz daha iyi yardımcı oluruz. Yorum istenen bir kürde,kilo,tahmini yağ oranı,hedef ve kısaca spor geçmişi belirtilmeli ki biz de profesyonelce yorumlayalım.
Bu forum mahalle badicilerinin,salon hocalarının klişe jargonlarından farklı bir şeyler öğretmek amacıyla açıldı. Siz de buna ayak uydurun ki hem siz,hem de sizi takip edenler kür mantığını iyice öğrensin.

Soruna gelecek olursak,kilonu bilmeden dozajları tam söyleyemem ama 300-400 mg Test P ve 400 mg Boldenon yeterli olur görüşündeyim.
Winstrol ise oral yolla alınabilir ama 9 hafta karaciğeri öldürür. Yağ oranın yüksekse ilk haftalardan girmenin mantığı yok,winstrol yağ yakmaz çünkü. Kürün sonlarına doğrı (son 4 hafta) günde 30-40 mg olarak eklersen daha çok katkı alırsın
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen özel » Pzt Şub 11, 2013 9:16 pm

hocam öncelikle bilğileriniz ve tecrubelerinizi paylaştıgınız için tesşekkürlerimi sunuyorum 5.5 yıllık bb vg tecrubem bulunmakta 1 ay önce 102 kg idim hafifi bir diet ve kardiyo programı ile 1 ayda 93,5 kg oldum. sormak istedıgım kg daha aşağılara cekıp öle bir kür yapmak yani 85 kg gibi ölçülerim ise kol 44/ bel 100 / bacak 65 omuz 134 gögüs 118 .. kullanmak istediğim yada kafamda kalanlar ise testo pripionat haftada 300 ng vistrol tablet ve clenbutrol aklıma takılan ise masteron eklemem gerekirmi ve pct mi günlük 50 mg klomen kullanmak ilk kürüm olucak zahmet olmaz ise bana önerileriniz ne olur saygılarımla iyi forumlarr
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen özel » Cmt May 11, 2013 9:43 am

zyzz yazdı:Definayon kürüne gireceksen testo enant. yerine Testo Propinat girebilirsin
Kaç hafta küryapacağını belirtmemişsin.

1-10 hafta haftada 300-400 mg Testo Propinat.
1-10 Hafta 400-600mg arası boldenon
1-9 hafta Günlük 30mg Winstrol
Kür boyunca 25 Mg Proviron
Clenbuterol'ü de İronman hoca'nın makalesindeki gibi uygulayabilirsin. Aşağıda linkini veriyorum.
viewtopic.php?f=2&t=22

pct: son iğneden 10 gün sonra 3 hafta boyunca günblük 30mg nolvadex ve 100mg Klomen olarak yaparsın.
Eklenecek çıkarılacak bir şey varsa hocalarımız müdahale ederler.
iyi forumlar.

neden masteron yok neden ilk kürde yok ben kullanmak istiyorum açıkcası bir sıkıntı yaratırmı gün aşırı 100 mg vuranlar var mesela özelliklerini okuduktan sonra kullanmamak için bir nedeni olmalı
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Sal May 14, 2013 8:16 am

Lean Muscle olayının sonuna yaklaşınca kullanılması daha mantıklıdır Masteron'un...
Normal bir sporcunun gireceği definasyonda Masteron'un etkisine çokta ihtiyaç olmaz diye düşünüyorum
Yine de kombine edilebilir tabi
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 73 misafir