Testosteron Enantat Danabol Kuru

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Testosteron Enantat Danabol Kuru

Mesajgönderen cumhur_ant » Sal Ara 18, 2012 2:20 pm

kardeşim günlük 30 mg kullan pazar günleri alma diğer günler al bu işleri iyi bilen bi yarışmacı hocamızın önerisi bu yönde ,,, artı dediğim gibi 4 haftayı geçme zaten 4 haftadan sonra testo çalışmaya başlıyacak dbolun etkisi azalıcak artı dbolun tanesi 1 tl ye geliyor günde 5 adetten 8 10 hafta boşa maliyeti yükseltirsin ,, birde testonun yanına boldenon gibi bi anabolizan eklemend3e fayda var benim nacizane fikrim böyle...
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Ara 19, 2012 12:33 am

@siyah Küre girmek için illa yukarıda saydığın kriterlere uymak gerekmiyor. İlaçsız biri zaten 300 gr protein alsa da vücudu asla ve asla kullanamaz bunu. Protein konusunda salon efsaneleri bitsin artık.
Kür konusuna gelince bu ilaçları sadece vücut geliştirmeciler kullanmıyor,30 cm kolu olan bisikletçiler dünyada en çok steroid kullanan gruptalar mesela.
Bu örneği verme amacım her sporcu amacına uygun şekilde küre girebilir,küre girerken de belli bir seviyeye gelmesi yeterlidir. Bu seviye ise senin dediğin gibi extrem noktada olmak zorunda değil. Hiçbir seviye olmadan girmekte yanlış. Orta karar bir sporcu pek ala kür yapabilir.
Forumda tartışma yaparken de üsluba dikkat edersek sevinirim. Arkadaş buraya soru sormaya gelmiş,tavsiye verilecekse tatlı dille verilsin ya da birşeyler yazmak zorunluluğu yok.
@anabolicsman
Benim önerimde 10 hafta Test Enanthate yanına 10 hafta 300-400 mg dozajında Primo eklemen.Oral steroidi ise ilk 4-6 hafta öneririm.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen siyah » Çrş Ara 19, 2012 8:07 am

Ha derse ki benim bu son senem bu sene basketbolcu/futbolcu vb. oldum oldum, olamadım biterim falan.. Ha o zaman derim bi amaç uğruna kullan.

Zaten hepiniz uymak gerekmiyor dediğiniz için 32 cm kollu arkadaşlar küre girip kollarını 35 e çıkartıyorlar sonra bi kürle 38 bi kürle 40 bi tane bulk gir 43 bi tane kesil 43.5.

Sadece kol dan örnek verdim beni anlamışlardır zaten. 32 cm kolla 50 kg max benchle 70 kg max squatla küre giren zaten sadece bu bilinçte olur.

Ha nolcak bide. Ulan bu steroid ne iyiymiş ilk kürümde 10 kg aldım.. Olum ben bunu 2 yılda yapamazdım lan.. Dicek kendi kendine. Sonra bi kür daha hop dozaj yükselt dozaj yükselt dozaj yükselt. Bi kere vücut olarak naturel bi yerlere gelebilmek lazım ki kür onlara bişey katsın.

Bu arada salon efsaneleri bitsinde bence satıcı efsaneleride bitsin. Ha biliyorum bu sizin kazancınız saygıda duyuyorum ama unutmayın insan hayatına etkisi olan bir kazanç. O yüzden önünüze gelene demeyin ki küre gir yap et primo testo tren.

Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. Varsa başka satıcı saygı çerçevesi içinde tartışmaya hazırım.
siyah
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Ara 19, 2012 12:03 pm

Arkadaşlar önüne gelene küre gir yap et falan demiyor zaten bu amaçta olan birisine öneride bulunuyorlar bu işi yapacak olan kişi öyle yada böyle küre gireceği için en azından ilacıyla pct si ile doğru düzgün bilinçli birşey yapılması kimse natural amaçla bu sporu devam ettirmek isteyene kür önerisi sunmuyor(En azından durum burada böyle sizin oraları bilemem) bu yola başkoyan ve illa yapacak olan kişilere önerilerde bulunuyor
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Ara 19, 2012 12:43 pm

Forumdaki yazılarımı okuduysan bilimsel makalelerimi görmüşsündür,yani direk elimde ilaç var diye başlık açarak girmedim bu foruma. Önceliğimin ne olduğu paylaştığım yazılardan anlaşılıyor.

Ben yorumumda küre girmek için extrem seviyeye gerek yok ama kötü seviyeyle de olmaz yazmışım,orta karar bir seviyeyele girilir yazmışım ki başlığı açan arkadaş benim kriterlerime uyuyor. Senin dediğin seviyedeki kişiler zaten bilinçlice yönlendirilirler,dediğin gibi sağlık daha önemli. Umarım sende elinde kalan malzemeleri satarken her ayrıntısını inceliyorsundur sporcunun (ben öyle yapıyorum).

Uzun lafın kısası,burası bir steroid forumu,herkesin basıp basıp dolaştığı ama natürelim dediği bir ortam değil. Elbette herkes küre giremez,o seviyede olamaz ama alıp kafasına göre kullanacağına burda bilinçlenmesi daha iyi.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen angelcold » Çrş Ara 19, 2012 8:28 pm

bodyforumdan falan gelmiş galba steroid karşıtı adam :D

@siyah diğer arkadaşlarımın da söylediği gibi kimse burda kimseyi zorla küre sokmuyor zorlamıyor buraya küre girmek isteyen insanlar gelip yardım alıyorlar ki bizler de buna göre yardımcı oluyoruz zaten kişiye. ayrıca konuşma üslubun da gerçekten çok çirkin.

kaç yaşındasın ne iş yaparsın kaç senedir spor yaparsın ne kadar bilgilisin bilmem ama ne olursan ol bu üslubla kimseye birşey anlatamazsın , umursanmazsın. ve steroid karşıtı yorumlar yapıyorsun ama burası steroid forumu ve herkes bu yönde paylaşımlar yapıyor. bu yüzden bu tür yorumlarını ihtiyacı olanlara anlatırsan seviniriz steroidforumtr ailesi olarak.

Teşekkürler.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen siyah » Prş Ara 20, 2012 1:00 am

Ben üslubumu o konuyu anlaması için değiştirmem. Doğruları göstermek için zaten üsluba gerek yok. Hele ki hiç görmediğim birine ve gelir olarak görmediğim birine.

Kötü amacım olsaydı zaten tecrübelerimden ortaya çıkanı arkadaşa aktarmazdım. Kötü bi amaç olmadığını o görebiliyodur emin olun. Sanırım siz satıcılarla saygı çerçevesinde tartışırım sözüne dayanarak yazdınız bu yazıları.

Ayrıca sanırım siz 2 şişe bolde 2 şişe tren 4 kutu testo diyen birine resimlerini görmeden olmaz kaç senedir yapıyosun tarzı her ayrıntıyı inceliyosunuz.

Bana bunlarla değil size para kaynagı olacak potansiyeli olmayan birine yardımla gelin. Testo primo olmuyo bu işler.

Steroid karşıtı değilim olsaydım kendim 1500 testo 1500 boldenone 1050mg hafta anapolon girmezdim. 14 senedir sporla ilgileniyorum. Umarım sevindirebilmişimdir :)
siyah
Yeni Üye

Mesajgönderen cumhur_ant » Prş Ara 20, 2012 2:13 pm

angelcold sana katılıyorum kardeşim bu bodyforum ağızlarından gerçekten sıkıldık bodyforumdaki tiplere bakıyorum 10 senedir bu sporu yapıyoruz diyolar hala tırt hala tırt

siyah çok sevindik gerçekten . vg fotolarını paylaşırmısın bi bakalım

ayrıca bi mesaj yazdın arkadaşın iletisini baya bi kirlettin bunlara gerek yok....
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Mesajgönderen Roid Rage » Prş Ara 20, 2012 7:37 pm

Konu off topic oluyor.
@siyah,madem bu kadar bilinçlisin sende elimde malzeme var diyip satış yaparken çok dikkat edersin,sırf elindekileri çıkartmak amacıyla satış yapmazsın.Diğer üyelerimiz gibi bilimsel makaleler yazarak insanları bilinçlendirebilirsin. Off topic yaparak olmaz çünkü bilinçlendirme işi.
Konuyla alakasız mesajlar ve konu açan,soru soran,bilgilendirilmek isteyen üyelerin şevkini kıran,yanlış üsluplu mesajlar silinecektir
Roid Rage

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 8

Mesajgönderen angelcold » Prş Ara 20, 2012 8:39 pm

Roid Rage yazdı:Konu off topic oluyor.
@siyah,madem bu kadar bilinçlisin sende elimde malzeme var diyip satış yaparken çok dikkat edersin,sırf elindekileri çıkartmak amacıyla satış yapmazsın.Diğer üyelerimiz gibi bilimsel makaleler yazarak insanları bilinçlendirebilirsin. Off topic yaparak olmaz çünkü bilinçlendirme işi.
Konuyla alakasız mesajlar ve konu açan,soru soran,bilgilendirilmek isteyen üyelerin şevkini kıran,yanlış üsluplu mesajlar silinecektir

gerekeni yaptığınız için teşekkür ederim.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir