2. Kürüm Hakkindaki Önemli Tavsiyeleriniz..

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: 2. Kürüm Hakkindaki Önemli Tavsiyeleriniz..

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzt Oca 07, 2013 10:50 pm

Sagolun hocam ins istedigimiz noktalara ulasabiliriz :) Bu sporun giris kapisi var ama cikis kapisi yok hayatimiz idman beslenme ve dinlenmeden ibaret :)
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen Arnold1989 » Cum Şub 08, 2013 1:38 am

Kurde 10. haftanin ortasindayim 2 gun sonra son enjeksiyonu da yapip kuru tamamlamis olucam.
Baslangic kilom 84kg suanki kilom 100kg
Guncel kol olcum sicak 43cm
Bel cevresinde sadece 3.5 cm bir kalinlasma olmus.

Bu kadar kilo nasil oldu da aldim hicbir fikrim yok ancak beslenmem cok duzgun yag tuz seker sifir yani yumurta beyazi hindi gogsu lapa bulgur ve birazda badem disinda hicbirsey tuketmiyorum acikcasi yaglanmam cok zor oyle soyleyebilirim. Vucudumdan da yag oranimin artmadigi anlasiliyor zaten ancak vucut derimden ve yuzumden de anladigim kadariyla ciddi derecede su tutmusum..
Pct den sonra kac kg a dusecegimi gercekten cok merak ediyorum :)
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen lennox77 » Prş Şub 14, 2013 9:59 am

Gelişim güzel tebrik ederim ancak sana nacizane bir tavsiye vermek istiyorum... Bir sonraki küründe supplemente bu kadar masraf yapmamanı öneririm,çünkü form durumundan anlaşıldığı kadarıyla zaten beslenme işini çözmüşsün zengin etmeyin supplement şirketlerini :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir