2. Kürüm Hakkindaki Önemli Tavsiyeleriniz..

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

2. Kürüm Hakkindaki Önemli Tavsiyeleriniz..

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzt Ara 17, 2012 10:57 pm

Yaklasik 3 senedir bu sporla ugrasiyorum bazi donemler 2-3 ayi gecmemek suretiyle birakmak zorunda kaldim. Spor yaptigim donemler antrenman beslenme dinlenme supplement programim kusursuz seyir etmekte. Gectigimiz mart ayinda 12 haftalik bir definasyon kuru yaptim haftalik 300mg testovis propionate + gunluk 30mg winstrol tablet. Yagsiz guzel sert bir gorunum kazandim pct olarak pregnyl ve milk thistle disinda hirbir sey kullanmadim gerekli testleri yaptirdim cok sukur organlarda veya libidoda herhangi kotu bir durum yok.
Yazin 2-3 ay ara vermek zorunda kaldim tekrar baslayinca gectigimiz eylul ekim ayinda 6 hafta clenbuterol kullandim.
Boyum 1.88cm Clen sonrasi 84kg'dum ve sicak kol olcum 40cm idi.

Suanda Testosterone enanthate + Primobolan + Winstrol tablet (Stanozolol) Kürümde 3. Haftaya girdim.
Elimdeki primolarin hepsi ezcane urunu bayer depot
Ilk hafta 200mg primobolan vuruldum asil enanthate'larim gelmedigi icin maalesef 1 tane aburaihnan 1 tane opiox pharma olarak toplamda 500mg farkli enanthate kullanmis oldum.
2. Hafta asil enanthate(galenika) geldi, 500mg galenika enethat ve primobolani 300mg vuruldum. Sonra primonun dozunu 400mg a cikartmaya karar verdim.
Ilk haftalarda yan etki korkusuyla primonun dozu dusuk tuttum enanthatelar gelmedi vs karisiklik oldu.

Bu haftada dahil olmak uzere onumde tam 7 haftalik;
500mg Galenika Testosterone enanthate + 400mg Bayer Primobolan + Günlük 30mg Winstrol (Stanozolol Tablet) bulunmakta.

Sizlere sorum bu kürü 12 haftaya uzatmalimiyim yoksa bu sekilde ideal mi spor hocam kur bitimi 4 hafta ara yani pct den sonra bi 8 hafta daha kure girmemi onerdi fakat arastirdigim kadariyla enanthate uzun esterli oldugu icin 12 haftalik bir kurun daha verimli olacagini ve bi 8 haftalik kure gerek kalmayacagini dusunuyorum fakat emin degilim sizlerin yorumlarina gore hareket edecegim.

Kur icinde kullandigim ek besin ve takviyeler su sekilde.
Nitrotech hardcore Protein
Kareciger icin Dr. Quick's Milk Thistle
Gerekli vitamin mineraller icin Animal Pak
Dymatize Casein
Gaspari Bca
Gaspari Glutamin
Gaspari Glucosamine
Jack3D Nox

Kür icinde proviron ve saw palmette kullanmiyorum sizce kullanmamamin ne gibi negatif etkisi olabilir.
Pct'de pregnyl'leri kaclik ve kacar defa nasil kullanmaliyim. Son olarak pct'de tamoksifen disinda bir seye ihtiyacim var mi..
Bunlar disinda kürle supplementle veya pct ile ilgili tavsiyeleriniz olursa onlari da bekliyorum. Cok sukur maddi problemim yok, antrenman beslenme ve dinlenme programim da cok duzgun olabildigince az yan etki ile yagsiz kuru bi kas gelisimi elde etmek istiyorum..

Zaman ayirip okudugunuz icin simdiden cok tesekkur ederim..
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Re: 2. Kürüm Hakkindaki Önemli Tavsiyeleriniz..

Mesajgönderen Arnold1989 » Çrş Ara 19, 2012 4:58 pm

Yardimci olacak kimse yok mu ...
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Ara 19, 2012 9:20 pm

Testosterone enanthate i 12 hafta boyunca 500 mg kullanabilirsin primobolanı ise 10 haftanın üstünde kullanmanın ekstra bir faydası olmayacaktır çünkü reseptörler 10.haftadan sonra primoya karşı duyarsızlaşır aynı şey winstrol içinde geçerli özellikle mg başına en toksit ilaç olduğu için winstrolu 9-10 haftadan fazla kullanmak karaciğer değerlerini yükseltecektir.Benim önerim 12 hafta olarak bu kürü tamamlaman sonrasında 8 haftalık küre girmeden(Daha doğrusu yeni bir küre) 4 hafta pct yaparak yeni kür için 2-3 ay vücudu dinlendirmen olacaktır.Kür içerisinde kullanmış olduğunuz supplementler gelişiminiz için gayet iyi saw palmetto prostata karşı koruyucu bitkisel bir preparattır yan etkisi veya küre karşı olumsuz bir etkisi bulunmaz.Pregnyl i kürden sonra en fazla 1.500 lük olmak üzere 5 gün arayla yaptırmanız yeterli olacaktır pregnyl i vurduğunuz günden itibaren 4 hafta boyunca 40 mg nolvadex ve 50 mg klomen de kullanırsanız doğal hormon seviyeniz hızla eski seviyesine girip kürde elde ettiğiniz form ve kazandığınız kütle daha kalıcı olacaktır.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen Arnold1989 » Çrş Ara 19, 2012 10:12 pm

Öncelikle yardımcı oldugunuz ıcın tesekkur ederım :)
Tamamdır Enanthate ı dediğiniz gibi 12 haftaya uzatayım. Primoyu 10. haftada keserim. Pct'yi de dediğiniz şekilde yaparım.
Bu 12 haftanın sonunda son enjeksıyonden 5 gun sonra 1 tane 1500pregnyl yeter mı yoksa 5 er gun arayla toplamda 2 tane mı pregnyl vurulayım ?
Proviron kullanımının gereklılıgı, zamanı, kür içindeki olumlu veya olumsuz etkileri ve dozajı nedir proviron hakkında net hıcbır bılgıye sahıp değilim, ne zaman ne kadar kullanmalıyım yada kullanmalımıyım ?
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Ara 19, 2012 10:57 pm

Pregnyl i son enjeksiyondan 2 hafta sonra yaptırmanızı tavsiye ediyorum çünkü testo enanthate in yarılanma süresi 2 haftadır son enjeksiyondan 2 hafta sonra 5 er gün arayla 2 adet 1500 lük pregnyl ve pregnyl in ilk iğnesinden itibaren 4 hafta boyunca hergün 40 mg nolvadex 50 mg klomen tablet yeterli olacaktır.Provironu kür esnasında hergün 2 tablet öneririm testosteronun hücreye daha iyi bağlanmasını sağlıyor kür bitince provironu kesebilirsiniz çok farkettirmiyor ama en iyisi olsun derseniz provironda ekleyin kürünüze.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen Arnold1989 » Cum Ara 21, 2012 1:01 am

Tamamdir butun bilgiler icin tekrardan tesekkur ederim. Kurume proviron da ekleyip pct mi de dediginiz sekilde yapicam. Ondan sonra bi 5-6 ay vucudu dinlendireyim. Daha sonra da Allah nasip kismet ederse bir sonraki kurumu tren dusunuyorum. O zaman sizi tekrar rahatsiz ederim :) Keyifli forumlar diliyorum..
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzt Oca 07, 2013 9:28 pm

5. Haftanin Sonundayim Toplamda 10kg aldim beslenme idman dinlenme hepsi yolunda gidisattan cok memnunum. Sivilce vs hicbir yan etki yasamadim. 2 kattan fazla guc artisi oldu.
Herseyden cok memnunum insallah ayni sekilde 12 haftayi tamamlariz :)
Suanki guncel kol olcum sicak haldeyken 42.5cm.
Kur sonuna dogru fotograflari tekrar gunceller yeni yorumlarimi paylasirim.
Herkese idmanlarinda ve kurlerinde basarilar dilerim :)

Pixelden dolayi forum img kodlarini kabul etmedi mecburen linkleri ekliyorum:

http://i690.photobucket.com/albums/vv26 ... 17BB0A.jpg

http://i690.photobucket.com/albums/vv26 ... 179F12.jpg
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt Oca 07, 2013 10:04 pm

maşallah çok güzel gidiyor.10 kg almana rağmen hala damarların ortada.. başarılar.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzt Oca 07, 2013 10:32 pm

UncleO yazdı:maşallah çok güzel gidiyor.10 kg almana rağmen hala damarların ortada.. başarılar.

Tesekkur ederim beslenmem cok duzgun temiz buyumek icin olabildigince ozen gosteriyorum. Pct sonrasi nisan mayis aylari icin bi definasyon kuru dusunuyorum fakat henuz kafamda tasarlamadim o zamanki durumuma gore sizlerinde yorumlari dogrultusunda biseyler yapicaz artik :)
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt Oca 07, 2013 10:47 pm

inşallah güzel bir definasyon kürü ile güzel bir sonuç çıkar ortaya böyle giderse. kolay gelsin
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir