Hacim Kürü Yapmak İsdiyorum

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Hacim Kürü Yapmak İsdiyorum

Mesajgönderen atakan » Cum Ara 21, 2012 11:55 am

s.a 4 aydır spor salonuna gidiyorum lakin hacim konusunda kendime bakmama ragmen fazla bi ierleme gösteremedim kafayı takdım bu kürü yapıcam eczaneden bulabilecegim ilaçlarla yapmak isdiyorum kür şöyle düşündüm

1 hafta anapolon 50 mg günlük

2 hafta anapolon 50 mg günlük

3 hafta anapolon 50 mg günlük

4 hafta anapolon 50 mg günlük

5 hafta 250 sustanon 200 primabolan 50 proviron

6 hafta 250 sustanon 200 primabolan 50 proviron

7 hafta 250 sustanon 200 primabolan 50 proviron

8 hafta 250 sustanon 200 primabolan 50 proviron

9 hafta prengly 1500 / volvadex /50 mgproviron

10 hafta volvadex /50 mg proviron

11 hafta volvadex /50 mg proviron

12 hafta prengly 1500 / volvadex /50 mgproviron

deneyimli bi kardeşimiz hatam varsa düzeltsin şimdiden yada eczaneden daha iyi bi kür çıkarmı şimdiden tşk

boy 172
kilo 65
atakan
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Hacim Kürü Yapmak İsdiyorum

Mesajgönderen zyzz » Cum Ara 21, 2012 12:16 pm

Merhaba Atakan.
Kür yapmayı kafana koyduysan kimsenin yapabileceği bişey yok.

Öncelikle
4 hafta günlük 50mg anapolon'u yanında testesteron olmadan kullanman doğru değil.
Yanına mutlaka sentetik testesteron eklemesin testislerinin selameti için.
Ayrıca dozajların az. Dozajı az tutman yan etkini az olması demek değil,
aksine daha fazla yan etki görmen anlamına geliyor.
Ben sana örnek bir eczane kürü tavsiye edeyim
yanlışım varsa hocalarımız düzeltsin.

1-12 hafta 500 mg Sustanon (eczaneden bulabilirsen tabi)
1-10 Hfata 300-400 Primobolan
1-4 Hafta günlük 50 mg Anapolon
1-12 hafta günlük 50 mg Proviron

Anapolon olan bir kürde mutlaka vitamin kombinasyonlarını ve
karaciğer koruyucu Milk Thistle, bkomplex, çinko vs yi eksik etme.

Pct ise Son sustanondan 12-14 gün sonra 5 gün arayla 1er adet 1500 pregnyl
Pregnyle başladığın gün den itibaren 4 hafta günlük 30mg nolvadex ve 100mg klomen
Proviron'uda Pregnyle başlamadan önce kesiyorsun.

iyide beslenirsen bu şekilde sağlam bir kür geçirirsin
Özelikle eczane kürü yapmak istediğin için eczane ürünleri yazılmıştır.
Bu arada forumu iyice araştırmanı hatta didik didik etmeni öneririm.
çünkü kafanda kurduğun kür dizaynı gerçekten yanlış ve yarardan çok zarar görebileceğin türden olmuş.
iyi Forumlar.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Mesajgönderen atakan » Cum Ara 21, 2012 1:27 pm

burda bunu bende düşündüm lakin sustanon 4 haftadan fazla kullanmak çok riskli diolar forumda bende bu şekil bölerek yapmayı dusundum
atakan
Yeni Üye

Mesajgönderen zyzz » Cum Ara 21, 2012 1:52 pm

İyice araştırmanı öneririm forumda sustanon kürü yapan üyelerin kür gidişatını takip et
Bu forum o 4 haftadan sonra zararlı diyenlere, İğneyi basmış bu adam, kofti bu, içi boş
diyenlere karşılık kuruldu. Bize araştırmak düşüyor. O insanlara aslında öyle olmadığını
söyleyebileceğimiz bilimsel açıklamaları forumda bulabilirsin.
Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Mesajgönderen cumhur_ant » Cum Ara 21, 2012 2:02 pm

ben anapolona hiç bulaşma derim
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Cum Ara 21, 2012 2:48 pm

4 ay küre girmek için çok kısa bir süre natüre çalışmanı,emek harcamanı tavsiye ederim ama zyzz arkadaşın dediğin gibi kür yapmayı takıntı haline getirdiysen ve illa yapacaksan araştır.
Küre girecek olsan bile ilaçlardan önce beslenmeni ve idman sistemini gözden geçir
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen atakan » Cum Ara 21, 2012 3:20 pm

8.30 3 yumurta haşlanmış
10.00 meyve suyu + atıştırma
12.30 tavuk+pilav+meyve+çorba
3.00 patates haşlanmış+peynir
6.30 tavuk +pilav yada makarna
gece yatmadan tekrar yemek

idman

pazartesi gövüs+ön kol
salı kanat + arka kol
çarşamba omuz+sırt
perşembe bacak+karın+ön kol

cuma of
cumartesi of
pazar of

bunun yanında amino asit alıyorum idman öncesi ve sonrası twinlab likit

tuz şeker beyaz ekmek kullanmıyorum

yeterlimi bunlar
atakan
Yeni Üye

Mesajgönderen zyzz » Cum Ara 21, 2012 4:24 pm

Atakan uzun uzun yazacaktım ama forumda daha önce yazılmıştı aynen kopyalıyorum buraya bi yardımı olur umarım

steroid kürleri yaparken her zaman beslenme ve diğer faktörlerde ön planda olmalı ülkemizde bazı sporcular gidip ilaç alıyor ve ilaç kullanırken 6 öğün yemeleri gereken yerde 2 öğünle günü tamamlıyorlar supplement kullanmıyorlar beslenmiyorlar dinlenmiyorlar sonrada etki göremedik verim alamdık diye yakınıyorlar.Steroid kürü yapacak arkadaşlara buradan bir tavsiyem olacak(nacizane tecrübelerime dayanarak) arkadaşlar steroidler sizin vücudunuzu yada genetiğinizi mutasyona uğratmaz ne kadar protein alırsanız genetiğinizin izin verdiği sınırın en üst seviyesine kadar ulaşırsınız steroid kullanarak günde 100 gram protein tozu içemeyecekseniz(4 ölçek) 1 kg tavuk yada 500 gram kırmızı et yiyemeyecekseniz 10-15 yumurta beyazı tüketecek kreatin bcaa vs kadar bu işe bütçe ayıramayacak haftada 4 gün sert idman yapacak süre bulamayacak ve günde en az 8-9 saat uyku uyayacak süre bulamayacaksanız bence hiç steroid işine bulaşmayın sizin için hayal kırıklığı olacaktır.Steroidler sihirli değnek değildir sadece protein sentezini artıracaktır kürde ne kadar kaliteli beslenir iyi idman yapar ve stresten uzak durursanız bir o kadar verimli bir kür dönemi geçirirsiniz.

Bu yazıyı Hammerstorm bir başlık altına yazmıştı.
İzinsiz kopyaladığım için kendisinden özür dilerim. Ama durumu daha iyi açıklayacak bir şey yazılamaz heralde.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Cum Ara 21, 2012 9:45 pm

Kardeşim ben de anapolon'a hiç bulaşma derim cumhur_ant'ın da dediği gibi. Çünkü kısa sürede (4 hafta kadar) gözle görülür hacim kazandıracak ve bu hacimin büyük kısmı su olacak. anapolon'u kullanmayı bıraktığında da kazandığın hacmin %90 kadarı gidecek sana sadece %10u kalacak. ve bu ilk kür yapan 4 aylık geçmişi olan bir body building sporcusu için çok büyük hayal kırıklığı demek.. Bunun yerine danabol öneririm , ürün teminatını kafana takıyorsan çok takılma derim buna merkezi bir şehirde oturuyorsan bulman kolay olacaktır bulamasan bile sitemizde ürün teminatı gerçekleştiren birkaç kişi mevcut ve güvenilir kişilerdir. ayrıca zyzz'nin de son yorumuna katılarak ekliyorum.. idmanlarını ve beslenmeni iyice gözden geçir olması gerektiği gibi yaptığından emin ol vücudunu tanı ve keşfet. bunların sonrasında bir kür yapmanı tavsiye ederim. tabi kafanda kür yapıcam diye bitirdiysen o da ayrı mesele.. bu durumda da kür planını çok iyi araştırmanı burdaki hocalarımızdan yardım almanı , küre başladıktan sonra da beslenme-antreman-dinlenme kombinasyonunu çok çok iyi muazzam şekilde yapmanı tavsiye ederim.. Umarım bir yanlışlık yapmaz bir hataya düşmezsin. İyi çalışmalar bol şans..
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen atakan » Cmt Ara 22, 2012 12:14 pm

yazılardan sonra 3 ay kadar ertlemeyi uygun gördum lakin kilo almak gerçekden çok zor 65 kiloyum haftada 1 tartıya çıkıyorum hep aynı moralmen zayıflıyorum aslında hazirana kadar temiz 10 kilo almak ama nasıl yapıcaz bilmiyorum artık bakıcaz yorumlar için saolun
atakan
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir