Definasyon Sonrası Testesteron E-Trenbolone E.

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Definasyon Sonrası Testesteron E-Trenbolone E.

Mesajgönderen zedong » Prş Ara 27, 2012 5:48 pm

Herkese Merhaba,10 Haftalık Testeron propiyonat + masteron + winstrol küründen sonra ara vermeden Testesteron enantat +Trenbolone Enantat kürüne başlamak istiyorum Definasyon kürüm 12 ocak'ta biticek.Ara verip pct yapmalımıyım? yada ara vermeden devam etsem sorun olur mu ? tam olarak bilemedim ne yapıcağımı.Testesteron enantat'ın markası testoviron schering 250 bayerin ürünü ancak Trenbolone hangi markayı kullansam karar veremedim Daha önce kullanıp memnun kaldığı marka olan varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler herkese.iyi forumlar.
zedong
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Definasyon Sonrası Testesteron E-Trenbolone E.

Mesajgönderen Overall » Prş Ara 27, 2012 9:02 pm

Definasyon küründen sonra ara vermeden hacim kürüne geçmeden önce pct ni yapmanı ve pct den sonrada en az 2 hafta kimyasal almadan yeni kürüne başlamanı tavsiye ederim.Trenbolone için lapharma,thaiger pharma yada leon u güvenle tercih edebilirsin 3 üde kullandığım ve ya çevremde kullanıp katkı gören arkadaşlarımın olumlu referans olduğu firmalardır.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Re: Definasyon Sonrası Testesteron E-Trenbolone E.

Mesajgönderen zedong » Prş Ara 27, 2012 9:38 pm

Ozaman güzel bi pct yapıp şubat sonu gibi başlarım enantat ve trenbolona.Bende biraz araştırma yaptım leon kafama yattı özellikle fiyat açısından.
zedong
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir