ilk kürüm yardım..

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ilk kürüm yardım..

Mesajgönderen 0101tt » Prş Ara 27, 2012 7:09 pm

metandrostenolon+gonadon+nandorolone kullanmayı düşünüyorum...sizce nasıl olur ....10 hafta kadar kullanacam sizce ne kadar kullanmalıyım ve tavsiyeniz varmı
0101tt
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: ilk kürüm yardım..

Mesajgönderen Iron_Man » Prş Ara 27, 2012 7:26 pm

Gonadon ve nandrolone u 10 hafta methandrastonolone u kürün ilk-4-6 haftası alabilirsin.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen 0101tt » Prş Ara 27, 2012 7:47 pm

Iron_Man yazdı:Gonadon ve nandrolone u 10 hafta methandrastonolone u kürün ilk-4-6 haftası alabilirsin.

peki sizce bana iyi bir antrenman ve saglam bı beslenmeyle ne kadar katkısı olur bu kurun sızce ne kadar kas kazanımı olur...bıde bununla bırlıkte ılla kullanmam gereken koruyucu varmıdır
0101tt
Yeni Üye

Mesajgönderen Iron_Man » Prş Ara 27, 2012 8:03 pm

Etki görme olayı kişiden kişiye göre değişir.X bir birey ortalama sustanon-deca-dianabol kürüyle 10 kg alırken Z birey aynı kürle 5-6 kilo alır.Bu vücudun metobolizması idman beslenme dinlenme ve genetik faktörleriyle beraber sonucun görebileceği değişken sonuç veren bir dönemdir.Tecrübelerime dayanarak kazanacağın kilo maksimum 10 minimum 5-6 kilo alacaktır bu süreçte.Koruyucu olarak kür esnasında düzenli c vitamini b kompleks çinko olası göğüs ucu hassasiyeti ve büyüme durumunda nolvadex pct de ise nolvadex ve klomen kombinasyonu olacaktır.Saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen 0101tt » Prş Ara 27, 2012 8:10 pm

Iron_Man yazdı:Etki görme olayı kişiden kişiye göre değişir.X bir birey ortalama sustanon-deca-dianabol kürüyle 10 kg alırken Z birey aynı kürle 5-6 kilo alır.Bu vücudun metobolizması idman beslenme dinlenme ve genetik faktörleriyle beraber sonucun görebileceği değişken sonuç veren bir dönemdir.Tecrübelerime dayanarak kazanacağın kilo maksimum 10 minimum 5-6 kilo alacaktır bu süreçte.Koruyucu olarak kür esnasında düzenli c vitamini b kompleks çinko olası göğüs ucu hassasiyeti ve büyüme durumunda nolvadex pct de ise nolvadex ve klomen kombinasyonu olacaktır.Saygılarımla.

cok tesekkur ederim saygılar...
0101tt
Yeni Üye

Mesajgönderen 0101tt » Prş Ara 27, 2012 8:16 pm

0101tt yazdı:
Iron_Man yazdı:Etki görme olayı kişiden kişiye göre değişir.X bir birey ortalama sustanon-deca-dianabol kürüyle 10 kg alırken Z birey aynı kürle 5-6 kilo alır.Bu vücudun metobolizması idman beslenme dinlenme ve genetik faktörleriyle beraber sonucun görebileceği değişken sonuç veren bir dönemdir.Tecrübelerime dayanarak kazanacağın kilo maksimum 10 minimum 5-6 kilo alacaktır bu süreçte.Koruyucu olarak kür esnasında düzenli c vitamini b kompleks çinko olası göğüs ucu hassasiyeti ve büyüme durumunda nolvadex pct de ise nolvadex ve klomen kombinasyonu olacaktır.Saygılarımla.

cok tesekkur ederim saygılar...

hocam zamanınızı aldım ama tek bısey daha soracam musadenızle..bu kurun vucuttan tamamen atılımı nedır cunku lısanslı kıck bokscuyum nısanda maclarım var testte cıkarmı...
0101tt
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Oca 02, 2013 3:51 pm

Anabolik Steroidler kısmında Detection Times başlığı var,oradan bakabilirsin. Türkiye'de doping kontrolü yapılmıyor kick boks maçlarında Avrupa için o listeden bakabilirsin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir