Bolgesel steroid uygulamasi...

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Bolgesel steroid uygulamasi...

Mesajgönderen 0101tt » Cum Ara 28, 2012 10:05 pm

Merhabalar merak ettigim bise var anabolizanlar bilindigi gibi bolgesel olmuyor .merak ettigim mesala bnm gogusum vucuduma gore cok zayif bunun icin daha cabuk gelisim icin steroid kuru varmidir ??
0101tt
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Bolgesel steroid uygulamasi...

Mesajgönderen Arnold1989 » Cmt Ara 29, 2012 12:57 am

Bahsettiginiz gibi birsey steroid olarak mumkun degil. Steroidlere vuralim siselim mantigiyla bakiyorsaniz yaniliyorsunuz. Detayli bilgiler forumda mevcut.

Dediginiz sey ancak ''synthol'' denilen bu sporla tamamen alakasiz en sacma salak en gereksiz seyle mumkun ki zaten o da kas degil pofuduk balon gibi olan yapay sisiklik. Synthol kullananlara birer zavalli gozuyle bakiyorum.

Olculeriniz yasiniz ve spor gecmisinizi goz onunde bulundurarak kendinize
gore bir baslangic kuru yapabilirsiniz. Antrenman programinizdaki eksik oldugunu dusundugunuz bolgenin(gogus yazmissiniz) idmanlarini da gozden gecirmenizi tavsiye ederim.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen 0101tt » Cmt Ara 29, 2012 1:15 am

Aynen dediginiz gibi sanirim bnm bahsettigim syntholmus .bununla ilgili hic bilgim yoktu sayenizde ogrenmis oldum...peki sizce baslangic kurum ne olabilir.24 yasindayim kendimi bildim bileli sporla icli disliyim 1,5 senedirde duzensiz sekilde body yaptim...goguste cok eksigim oldugunu dusunuorm.bu sekilde bir baslangic kuru ne olabilir sizce...saygilarimla...
0101tt
Yeni Üye

Mesajgönderen Arnold1989 » Cmt Ara 29, 2012 1:26 am

Test. enant + primobolan kuru ilk kur icin ideal bi kur. Yag oraniniz dusukse kickstart amacli ilk 4-6 hafta dianabol alabilirsiniz yada benim gibi yaglanmaya musait bir yapiniz varsa winstrol tablet ekleyebilirsiniz.
Kilonuz ve olculeriniz ne durumda ? Dozajlar ona gore belirlenir..
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen 0101tt » Cmt Ara 29, 2012 10:30 pm

1,84 boy 85 kiloyum.kol olcum 38,..bel bolgemde hafif yaglanma var.dediginiz gibi cok cabuk kilo alip verebiliyorum...mesala gozunuzde canlanmasi acisindan.kollar hafif parcali.karin kaslarim ust taraf hafif belirgin alt karin yagli...
0101tt
Yeni Üye

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzr Ara 30, 2012 1:36 am

İlk kurunuz oldugu icin 8 hafta boyunca haftalik 500mg testo enant. 400primobolan sizi yeterince tatmin edecektir. Eger temiz kuru sekilde buyumek, buyurkende idmanlariniza da bagli olarak yag da yakmak istiyorsaniz gunluk 30mg winstrol tablet almanizi tavsiye ederim. Yok ben yag yakmak istemiyorum direk hacim istiyorum diyorsaniz winstrol yerine kur baslangici icinde kickstart amacli dianabol alabilirsiniz. Dianabol alirsaniz 6. haftada kesmenizi tavsiye ederim zira etkisi azalip yan etkisi fazlalasiyor. Kendi tecrubelerime dayanarak winstrolden 8 hafta guzel etki gorebilirsiniz.
Kur boyunca gunluk 50mg proviron testo seviyenizi duzende tutar ve testonun hucrelere daha iyi baglanmasini saglar yani hem kure olumlu etkisi olur hemde hormon dengenizi korumus olursunuz.
Kur boyunca gunluk 100mg cinko ve komplex vitamin(animal pak) almaniz gerekmektedir.
Ayni sekilde kur boyunca karacigeri korumak icin milkthistle almaniz gerekiyor, bobreklerin selamati acisidanda gunluk 4 litre civara su tuketin. Primobolanin prostati tetikleyici ve saclari doken yat etkilerinden korunmak icinde kur boyunca saw palmetto kullanabilirsiniz. Saw palmetto bitkisel bir preparattir kure herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Gnc lerde veya supplement satan yerlerde bulabilirsiniz.
Kur sonunda son enjeksiyondan 15gun sonra 5 er gun arayla iki adet 1500mg pregnyl ve pregnyl in ilk enjeksiyonundan itibaren 4 hafta boyunca gunluk 40mg nolvadex + 50mg klomen hormon seviyenizin hizla eski haline gelmesini saglicaktir. Ayni zamanda kurde kazandiklarinizi muhafaza konusundada yardimci olacaktir.
Ilaclarin piyasada cok sayida sahtesi mevcut bunun icin belli basli markalari kullanmanizi ve guvenilir kisilerden ilaclari temin etmenizi tavsiye ederim.
Marka olarak tavsiyelerim,
Testo enanthate: Galenika
Primobolan: Bayer(turk eczanelerinde bulabilirsiniz)
Winstrol Stanozol tablet: Balkan Pharma

Yaglanmadan buyumek icin diyet yapmanizi tavsiye ederim.
Kilonuza gore gunluk 900gr-1kg tavuk gogsu(mumkunse hindi) yemeniz ve 4 olcek protein(antrenman yapilmayan gunlerde 2 tane de olabilir sabah uyaninca ve yatmadan once) almaniz lazim. Genel olarak her zaman bca ve glutamine i eksik etmemeniz gerekiyor ve tabi antrenman oncesi nox. Kur sonundada extra olarak creatin almanizi tavsiye ederim, kur sonu olasi kayiplar icin faydasi olacaktir.

Kur yaptiktan sonra bir sonraki kur icin en az kur suresi kadar ara vermeniz sagliginiz acisindan iyi olacaktir. Kur sonrasi yeni bir kure girmeden pct den sonra testo seviyenizi ve ic organlarinizi kontrol ettirmeniz gerekli testleri yaptirmanizi tavsiye ederim.

Steroid bilincli sekilde kullanildigi zaman bi alkol sigara kadar bile zarar almazsiniz ancak bilincsiz kullanimdada kullanilan ilaclara da bagli olarak libidoda kalici sorunlar, kisirlik, ic organlarda kalici ciddi hasarlar vs gibi cok kotu sonuclarla karsilasabilirsiniz.

Son olarak normaldede akol tuketimi bu sporla tamamen zit birsey olmasina karsin kür icinde kesinlille alkol tuketmemelisiniz..
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen 0101tt » Pzr Ara 30, 2012 2:00 am

Ya gercekten cok tesekkur ederim bu kadar zaman ayirdiginiz icin .saygilarimla
0101tt
Yeni Üye