ilk kez kür yapmak istiyorum ama bilgim yok resimli:)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ilk kez kür yapmak istiyorum ama bilgim yok resimli:)

Mesajgönderen tunc » Pzr Oca 06, 2013 9:59 pm

Merhaba arkadaşlar, hayartımda ilk defa kür yapmak istiyorum. Ama gittiğim salonda en ufak bilgisi olan birileri yok
ve yanlış ilaçlar alarak başlamak istemiyorum...
Burada çok bilgili arkadaşlar var.Ben kendimi tanıtayım size bana ona göre bir kür tavsiye etseniz.....
3 aydır kilo verme amaçlı spor yaptım.Koşu vs... sonra yeterli kiloya inince vg ye başladım
aşağı yukarı 5 aydır vg yapıyorum. Şubat sonu yada mart gibi 7.aya yakın ilk kürümü düşünüyorum
kürdeki ilaçları nasıl temin edeceğimi dahi bilmiyorum piyasada çok fazla sahtesi varmış sanırım...
jinekomasti veya saç dökülmesi gibi yan etkileri önlemek içinde bilginize ihtiyacım var...
Birde kürde neyi nasıl kullanacağımı bilmiyorum bana tek tek anlatmanız mümkünmü örnek verecek olursam
hergün bir ampul iğne şu ilaçtan akşam şundan gibi reçete tarzında bir açıklama lazım:)
30 yaşındayım
179 boy
78 kiloyum
Bundan önce spor yapmadığımdan 92 93 kilolarda kocaman göbeği olan birisiydim koşu vs gibi sporlarla 73 lere indim
sonra vg ye başladım vg ile birlikte 78 kilo oldum
sanırım vücut tipim Mezomorf emin değilim:)
Bir adet resmim var bulanık biraz kusura bakmayın resmime vücut yapıma göre bana nasıl bir tavsiye edersiniz şimdiden çok teşekkür ederim...
birde testeron , danabol vs gibi nereden nasıl temin edebilirim....
Resmim: http://f1301.hizliresim.com/15/6/hqnkv.jpg
sizin içinde uygun olursa küre başladığım zaman gelişim resimlerini buradan paylaşmak isterim...
tunc
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: ilk kez kür yapmak istiyorum ama bilgim yok resimli:)

Mesajgönderen Arnold1989 » Pzr Oca 06, 2013 10:28 pm

5 ay steroid icin cok erken bi zaman.
Genellikle 2. seneden sonra kurlere baslamak mantiklidir. Bu konuda cok istekliyseniz de en azindan 1 seneyi tamamlayip kure baslamanizi tavsiye ederim.
Mesela onumuzdeki ekim ayina kadar supplementlerle guzel bir yol alabilirsiniz. Ekim-kasim-aralik bi bulk kuru yaparsiniz.
Kafaya koydum illakide yapicam diyorsaniz 8 hafta sadece test. enanthate yeterli olacaktir ama dedigim gibi nacizane tavsiyem dogal olarak biraz daha vucudu alistirmaniz ve onumuzdeki ekim ayi gibi testonun yanina primobolan veya boldenon gibi bir anabolik steroid ekleyip guzel bir baslangic kuru yapmanizdir..
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Re: ilk kez kür yapmak istiyorum ama bilgim yok resimli:)

Mesajgönderen UncleO » Pzr Oca 06, 2013 11:11 pm

Aslında doğru olan, steroid kürüne başlamadan önce vücudun doğal gelişim sürecini değerlendirmektir. @Arnold1989 un da dediği gibi önce düzenli beslenme ve supplementlerle bir gelişim sağlamalısın. Ki VG ye 7 ay önce başlamışsın bu süreçte hareketlerin tam oturması, hareketleri tam yedirebilmen önemli. Yürümeyi öğrenmeden koşmaya kalkarsan koşamazsın. bu da onun gibi birşey.

En azından 1 yılı tamamlayıp küre başlamak daha mantıklıdır. Ha dersenki ben kafaya taktım başlayacağım.
İlk kür için kısa ve sade bir kür yapmanı öneririm.

10 haftalık bir testosterone kürü yeterli olacaktır sana.

500mg/hafta enanthate - 10 hafta
30mg danabol/gün - 4 hafta

kesin karar verdiğin zaman, forumda onaylı satıcı arkadaşlardan temin edebilirsin. Onlar detaylı açıklamaları neyi nasıl kullanman gerektiği v.s. yardımcı olacaklardır..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir