İlk kür yardımı Primobolan + Enantat Ustaların yorumları..

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk kür yardımı Primobolan + Enantat Ustaların yorumları..

Mesajgönderen salamis » Pzt Oca 07, 2013 8:11 am

Merhabalar;

Yaklaşık 4 yıl kadar vg sporu ile uğraşıyorum bunun son 2 senesi düzenli. Düzenli spor öncesi göbekli idim 1,75 boy 65 kilo bel çevrem 94 cm idi. arada bir ameliyat oldum çok önemli değil biraz kas kaybı yaşadım 4 kilo kadar :) Şu an ise suplement kullanmaktayım 1,75 boy ve 71 kiloyum bel çevrem ise 82 cm. Suplementlerle gelişim bir yere kadar daha fazla ileri gitmiyor diye düşünüyorum. kilo almam durdu ve kür yapmaya karar verdim. Aldığım proteinlerin sentezlenerek kas olarak kalmasını arzu ediyorum. Güç olarak fena değilim. Yardımsız Bench presste 80 kg ile rahatlıkla çalışabiliyor bazende 90 kg ya kadar çıkabiliyorum da.

12 hafta, haftada 2 Ampül Primobolan 12 x 2=24
12 hafta, haftada 2 Ampül Testosteron Enantat 12 x 2=24
B vitamin desteği

Sabit olarak yediklerim ise şunlar ;

Sabah kahvaltı + bol meyve + sütlü prinç lapası (1 aleminyüm kase) ekmek yok
9:30 gibi 8 adet yumurta beyazı
12:00'da 2 tavuk göğsü prinç pilavı ve cacık veya salata
14:00 8 adet yumurta beyazı
16:00 sütlü prinç lapası (1 aleminyüm kase)
Antrenman ÖNCESİ 1 ölçek Whey Protein + Creatin+Glutamine (antrenman yapmadığım günlerde de alıyorum)
Antrenman SONRASI 1 ölçek Whey Protein + Creatin+Glutamine (antrenman yapmadığım günlerde de alıyorum)
Akşam yemeği + bol meyve + ekmek yok
Günde 1 lt %50 yağlı süt genelde Whey'leri sütle içiyorum.
Yaklaşık olarak ta 2 Lt su tüketmeye çalışıyorum.

bunlar sabit olarak yediklerim yaklaşık 150 -160 gr arası protein alıyorum. Kilo başına 2 gr proteinden fazla düşünüyor.
Kürüme ilave olarak eklemem gereken şeyler varmı. Amacım Yağlanmadan kas olarak kilo almak. Acaba 3 ay sonunda ne kadar kilo alabilirim. Elimde clenbuterol var onuda kürüme eklemelimiyim. biraz alt göbek sorunum var altta çıkıntı var kürle kullansam o bölge erir mi? Kür sonunda 1 ay Nolvadex kullanacağım. Bol meyve yediğim için muktivitamin desteği almıyorum.

Sizce bu beslenme tarzı uygun mu ?
Kür sonunda ne kadar kilo alabilirim?
Clenbuterol eklememin artısı eksisi ne olur ?
Ek olarak almam gereken ilaç var mı proviron gibi ?
Clenbuterol kullanırsam alt midemi kürle birlikte götürebilirmiyim ?
Böbrek ve Karaciğere zarar olur mu ?

Daha önce kür deneyimi yaşayan Vucüt geliştirmeye gönül veren USTA'larımızdan ve deneyimi olan forum sakinlerinden önerilerini olumlu ve olumsuz eleştirilerini bekliyor,

Herkese Spor dolu yaşam diliyorum. Hoşçakalın...
salamis
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk kür yardımı Primobolan + Enantat Ustaların yorumları

Mesajgönderen lennox77 » Sal Oca 15, 2013 11:18 pm

Clenbuterolün böbrek veya karaciğerine zararı olmaz,kullanabilirsin. Kür esanasında gereksiz yağlanmanı da engeller.
Kilona göre Enanthate formunun dozajı uygun ama Primo formunun dozajı az. 300 ya da 400 mg kullanmalısın,merak etme hiçbir sıkıntı yaratmaz.
B vitamini desteği güzel,bu yanında kür boyunca günde 2 tablet proviron dışarıdan aldığın sentetik testonun efektifliğini artıracaktır.
Beslenmen de gayet düzenli duruyor,hacim için karbonhidratı biraz daha artırıp kompleks besinlere yönelebilirsin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen salamis » Çrş Oca 16, 2013 6:36 pm

Teşekkür ederim lennox77, proviron kullanmaya başlayacağım gereksiz yağlanmakta istemiyorum. Clenbuterol da kullanmaya başlayayım elimde var acaba günde ne kadar almam lazım. Bu arada protein alımını 200 gr gibi oldu yükselttim. Karbonhidrat olarak önerileriniz nedir. ?
salamis
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Oca 16, 2013 8:01 pm

Kürde bile olsa kilonuza göre 200 gr protein alımı bence fazla. Yani alınırsa sorun olmaz 150 gr civarı da işinizi görecektir. Clenbuterol'ü de viewtopic.php?f=2&t=22 bu başlıktaki gibi kullanabilirsiniz. Kaç hafta kullancağınızı siz belirleyebilirsiniz.
Karbonhidrat olarakta 300-400 gr arası makarna,pirinç,yulaf,tam tahıllı ekmek,mısır pirinç patlakları,yeşil elma,kuru üzüm vb gibi besinleri tavsiye ederim
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen salamis » Cum Oca 18, 2013 8:32 am

Teşekkürler, dediklerinizi yapmaya çalışacağım. Clenbuterol kullanmaya başladım galiba oda protein yapmaya yarıyor. karbonhidratıda artırmaya çalışacağım. 2 haftadır kullanıyorum ciddi güç artışı olmaya başladı bunu hissedebiliyorum. Hafif hafifte kilo almaya başladım.
salamis
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cum Oca 18, 2013 1:20 pm

Daha da üstüne koyarak ilerlersin zaten. Küründe başarılar dilerim
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen salamis » Cum Şub 01, 2013 7:17 pm

nolvadex ne işe yarıyor göğüs uçlarımda hassaiyet olmaya başlası sanki hafif yağlanıyor veya su topluyor gibi bu ilaç işe yarar mı ? tşkler
salamis
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cum Şub 01, 2013 9:22 pm

Anti östrojen görevi görür. Göğüs uçlarında oluşmaya başlayan hassasiyetin kuvvetle muhtemel vücudundaki östrojen reseptörlerinin harekete geçmesinden kaynaklı. Günde 20 mg nolvadex ile devam edebilirsin kürüne
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen Arnold » Pzr Şub 03, 2013 3:31 pm

Boyle basit bir kurde jino icin fazla endiselenme ben bu tur kurlerde yeni baslayanlar icin gunde 0.5mg arimadex kullanmasini oneriyorum. Nolvadexin kur icinde kullanimi kurun etkisini azaltir
Arnold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir