hacim kürüne başladım bi bakarmısınız

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

hacim kürüne başladım bi bakarmısınız

Mesajgönderen atakan » Çrş Oca 09, 2013 7:39 pm

s.a vazgeçmişdim hacim kurunden dayanmadım başaldım 1 hafta önce kafanızı yormadan başlıyım

500 mg sustanon
300 mg primabolan

şeklinde vuruyorum

sabah portakal suyu 1 bardak içine yumurta beyazı katıyorum
8,30 2 yumurta
10,00 sutlu nesfit
ögle tavuk pilav
03,00 200 ton balıgı
05.00 beyaz peynir +fındık+vitamin+balya+aminoasit
06.00 antreman 07.30 kadar
08,00 tavuk +pilan+makarna
yatmadan tekrar yiyorum

antreman
pazartesi:gövüs+ön kol+karın+cardio
salı:kanat+omuz+karın+cardio
çarşamba:bacak+arka kol+karın
perşambe:gövüs+ön kol+karın
cuma+cumartesi+pazar :off

boy :172
kilo 66

1 hafta her hangi bi kilo almadım nerden yanlış yapıyorum çözemedim valla moralim bozuluyor boyle olunca sonuçda emek para harcıyorum sonuç sıfır olunca canım sıkılıyor ecza depolarının arabların bakımını yapıyoruz ilaçları onlardan yuzde 40 daha ucuza alıyorum sahtemi acaba ilaçlar:)
atakan
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: hacim kürüne başladım bi bakarmısınız

Mesajgönderen Iron_Man » Çrş Oca 09, 2013 7:45 pm

Beslenme sisteminde karbonhidrat ve protein alımın yetersiz geldi bana supplement kullanıyormusun protein tozu ya da kreatin ?Kürde kullandığın ilaçların dozajları senin kilon için ideal kaç hafta oldu küre başlayalı belki yağ yakıp kas kilonu artırmışsındır.Saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen atakan » Çrş Oca 09, 2013 7:50 pm

7 gun oldu protein tozu kullanmıyorum onun yerine tavuk gramını arttırdım n kiloda tık yok hocam bendemi sorun var:)
atakan
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Çrş Oca 09, 2013 7:55 pm

ayrıca uzun süre idman yapmak çok kas yapmak anlamına gelmez. güzel bir idman programı araştır ve belirli bir programda idmanlarını yap.
idmanları 45dk ve 1 saat arasında tutmaya bak.. idmandan 1-2 saat önce karbonhidrat al. ayrıca hacim kürü yapıyosan sustanondan ziyade uzun ester testo kullanman enanthate yada cypionate daha iyi olur.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen atakan » Çrş Oca 09, 2013 7:58 pm

eczane deposunda bunlar vardı hocam bunlarla başladım ihş. 2 inci iynede bişeyler olsa bari
atakan
Yeni Üye

Mesajgönderen Iron_Man » Çrş Oca 09, 2013 10:50 pm

7 günde daha ilaçlar kana karışmamıştır zaten depot ürünler kullanıyorsun.Etki için en az 4. haftayı beklemen gerekecek UncleO nun da dediği gibi sustanon yerine enanthate ya da cypionate alırsan kilo artışı sustanona ziyade daha etkili olacaktır.Saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen UncleO » Prş Oca 10, 2013 2:16 am

iron man in dediği gibi 1 haftada direk kilo ve güç artışı beklemen yanlış. enaz 1 ay zamanı var..
ayrıca bildiğim kadarı ile eczanelerde sustanon yok şuan.. direk eczaneden temin ettiysen orjinalliğinden eminmisin?
satıcı arkadaşlardan veya hocalardan temin ettiyse OK ama eczanelerde bulunmuyor.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen angelcold » Cum Oca 11, 2013 9:36 pm

atakan yazdı:7 gun oldu protein tozu kullanmıyorum onun yerine tavuk gramını arttırdım n kiloda tık yok hocam bendemi sorun var:)

whey protein'in yaptığı işi 1 kilo tavuk yesen de idmandan sonra whey proteinin verdiği verimi alamazsın. Çünkü whey protein hem kana çok hızlı karışır hem de içersinde yüksek oranda bcaa ve esensiyel amino asitler vardır. 1 kg tavukda ise bunlar olsa dahi kana hızlı karışmadığı için idmandan sonraki 2 saat yani senin en fazla gelişeceğin zaman dilimini verimsiz geçirmiş sayılabilirsin.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen lennox77 » Sal Oca 15, 2013 10:56 pm

@angelcold 1 kg tavuk ve whey protein örneğine katılmıyorum. Whey Protein daha efektif olabilir idman sonrası ama 1 kg tavuk yesen de Whey proteinin yaptığını yapamaz demen yanlış. Vücutçu adam yedği besinden belli olurdu eskiden,şimdi değişen bu supplement piyasasıyla whey proteinin normal kaliteli protein kaynaklarından daha iyi olduğu nedense benimsenmiş durumda.
İster Whey alınsın ister 1 kg tavuk yensin ister 80 gr küçük ton balığı tüketilsin. Alınan proteinlerin ne kadarının kullanılacağına her zaman vücut karar verir.
Mike Mentzer ve Sergio Olivia gibi adamlar bu konuda benim gibi düşünen vücutçulardandı. Hatta Olivia'nın 3 öğünle yarışma çıkardığı dönemler olmuş
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir