Parabolan hakkında

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Parabolan hakkında

Mesajgönderen zedong » Prş Oca 10, 2013 5:37 pm

Merhaba,Parabolan nedir? trenbolone enantat a benzerliğini okudum bi kaç yerde.fakat kür programlarında 100 150mg ve 4 hafta yazılmış.Testesteron enantat Trenbolone enantat kürü yapmayı dusunuyorum.Bunun yerine parabolan kullansam ne olur? farkı nedir? yardımlarınız icin simdiden tesekkur ederim.
zedong
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Parabolan hakkında

Mesajgönderen UncleO » Prş Oca 10, 2013 6:07 pm

parabolan trenbolone enanthate dan daha kısa yarı ömürlü tren acetate dan biraz uzun ömürlüdür.
aralarındaki fark:
tren a yarılama ömrü ortalama 2 gün
tren enanthate yarılama ömrü ortalama 14-16
parabolan ortalama yarılama ömrü 4-6 gündür..

aralarındaki fark ester farkıdır. acetatedan geç , enanthate dan kısa çalışır.

tren enanthate ile birlikte de kullanabilirsin. piyasada tri-tren olarak bilinen 3 trenbolone karışımı ürünlerde mevcuttur ve oranları genelde şu şekilde olur:
Trenbolone Enanthate 50mg/ml
Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate 50mg/ml (parabolan)
Trenbolone Acetate 50mg/ml

trenbolone enanthate depot dur ve bulk kürlerinde kullanılır genelde. parabolanı hem bulk ta hem cutting de kullanabilirsin.
güzel ürün..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen zedong » Prş Oca 10, 2013 6:14 pm

Sadece testesteron enantat-parabolan kürü yapsam.500 testesteron 200 parabolan uygun olur mu ? kaç hafta yapmalıyım?Aslında amacım hem yağ yakıp hemde temiz kütle kazanmak o yüzden ilgimi çekti.kütle kazanımı trenbolone ile aynı mıdır?
zedong
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Prş Oca 10, 2013 6:25 pm

enanthate ve parabolan kürü yapabilirsin tabiki. 500 enanthate / hafta iyi.. parabolan haftada 300-600 arası kullanabilirsin.. parabolan genelde 200-250 arasında iyi sonuç vermektedir tabi bünyeye göre değişiklik gösterebilir. 300mg/hafta iyi bir dozaj olur bence.
trenbolone yağ yakıcı özelliği olduğu için zaten temiz kütle kazanacaksın. enanthate daha uzun ester olduğu için arasındaki fark biraz su çekme farkı olacaktır.. zaten bu farkta su farkı olacağı için o noktaya takılmaman gerek.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen zedong » Prş Oca 10, 2013 6:34 pm

Peki çok teşekkür ederim.Son olarak önerebileceğiniz yada tecrübe ettiğiniz güvenilir bir marka varmıdır?
zedong
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Prş Oca 10, 2013 6:39 pm

piyasada parabolan çok fazla markada yok. alpha pharma parabolan var iyi bir eczane ürünüdür. güvenle kullanabilirsin. birçok arkadaşa bu üründen verdim ve kullananlar gayet memnun kaldı. teşekkürler
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen Hammerstorm » Prş Oca 10, 2013 11:17 pm

Alpha pharma nın parabolanı hakkında güzel yorumlar duydum parabolan tercih edeceksen alpha kullanabilirsin.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen lennox77 » Sal Oca 15, 2013 11:12 pm

Alpha parabalon bende merak ediyorum ama trenbolone işin içinde olacaksa her zaman Tren Enanthate veya Acetat formunu tercih ediyorum. Kısmet olursa birgün parabalonda deneyeceğim.
Bir de Parabalon'la ilgili şu dikkatimi çekiyor,bu ilaç aslında çok eski bir ilaçtır ve modası geçmişti,Trenbolone ile beraber bir anda parladı :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen ADS » Çrş Oca 23, 2013 2:23 pm

Hammerstorm yazdı:Alpha pharma nın parabolanı hakkında güzel yorumlar duydum parabolan tercih edeceksen alpha kullanabilirsin.

Bende bazı yerlerde Alpha Pharmanın Parabolanı hakkında kötü yorumlar okudum. Bence genel bir araştırmadan sonra hangi marka ilacı tercih etmesi gerektiği daha doğru olur
Kullanıcı avatarı
ADS
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen zedong » Çrş Oca 23, 2013 5:00 pm

Bende biraz araştırdım ve Balkan Pharma kullanmaya karar verdim ürünler geldiğinde önümüzdeki hafta başlıcam küre.
zedong
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir