Parabolan hakkında

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Parabolan hakkında

Mesajgönderen falcone » Pzr Ağu 03, 2014 8:29 am

Def kürü yapacağım
T. Propinat
Masteron
Tnerbalon aseton

oxandronol
Stanozol

Kullanmayı düşünüyorum

Bunlara parabalon eklemek yahut tnerbalon ile yerdeğiştirmek istiyorum, bundan maksat yağ yakarken biraz da olsa kas kazanabilmek

Bu mümkünse

Parabalon ve turanobil için bana fiyat verebilecek birilerine ihtiyacım olacak, elinde bunlardan bulunan biri var mı
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen UncleO » Pzr Ağu 03, 2014 2:30 pm

parabolan ve tren acetate ile yağ yakımı ve kütle kazanma konusunda aynı sonucu alırsınız. aralarındaki fark yarılanma ömrüdür. kısa bir kür olacaksa tren acetate, biraz dha uzun bir kür yapacaksanız parabolan iyi bir seçim olabilir. ürün temini ve fiyatlar için email ile irtibata geçebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Ağu 04, 2014 3:34 am

Orjinali olduğu takdir de (piyasada 1*2 markanın Parabalon'u iyi) Parabalon'u tek geçerim :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Marslı » Cmt Haz 13, 2015 11:09 pm

Peki parabolanı hangi testo türevi ile kullanmamız lazım?Enathate ile mi yoksa Propionat ile mi?
Yarılanma ömrü 4-6 gün olduğuna göre Propionat ile kullanıması gerektiğini düşünüyorum ama yabancı forumlarda enathate ile kullananlarda var.Yarılanma ömürlerine baktığımıza enathate ile kullanmak biraz saçma olmaz mı ?
Marslı
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen xguilex » Çrş Ara 30, 2015 5:50 pm

deyerli hocalarimi , parabolanda da ayni tren deki oksugu yasarmiyiz ?
xguilex
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Hammerstorm » Cum Oca 01, 2016 10:36 pm

bu öksürük olayı kişiden kişiye bünyeye göre değişir ben 1 ml bile vursam öksürtüyor idman partnerim var oda aynı marka ürünü vuruyor 3 ml adamda tık yok deneyip görmen gerek :D bide trende öksürmek istemiosan vuran kişiye söyle yavaş enjekte etsin.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Oca 02, 2016 1:35 am

Beni de fena öksürtüyor :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen xguilex » Çrş Oca 06, 2016 4:59 pm

Ben daha once bi tren kullandim yanliz 5 hafta dayanabildim cunku cok guclu bir trenbolenedi iki defa oksuruk yasadim ama o 2 defasindada aksam rahatsiz siddetli ates oksuruk ve nefes darligi 2. Oksurukte hastaneye zor yetistim nefes alamiyordum hastanede tedaviden sora kendime geldim ama doktorun koydugu teshis gogus enfeksiyonu idi.halbuki ben kullandigim ilaci soledim:), merak ettigim sey ise boldenonda ayni ozellikte boldenon kullanan arkadaslar ayni oksuruk sorununu yasiyormu ?tesekkurler
xguilex
Yeni Üye

Mesajgönderen xguilex » Cum Haz 03, 2016 4:53 pm

Yanlis yamisim ozur dilerim cevap verirseniz sevinirim
Ben daha once bi tren kullandim yanliz 5 hafta dayanabildim cunku cok guclu bir trenbolenedi iki defa oksuruk yasadim ama o 2 defasindada aksam rahatsiz siddetli ates oksuruk ve nefes darligi 2. Oksurukte hastaneye zor yetistim nefes alamiyordum hastanede tedaviden sora kendime geldim ama doktorun koydugu teshis gogus enfeksiyonu idi.halbuki ben kullandigim ilaci soledim:), merak ettigim sey ise ayni ozellikte parabolan kullanan arkadaslar ayni oksuruk sorununu yasiyormu ?tesekkurler
xguilex
Yeni Üye

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir