İlk Kür Denemesi (Resimli)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: İlk Kür Denemesi (Resimli)

Mesajgönderen mephisto2046 » Çrş Oca 16, 2013 1:21 pm

8 hafta boyunca: pazartesi (250mg sustanon + 200mg primobolan) + perşembe (250mg sustanon + 200mg primobolan) + günlük 50mg proviron + multivitamin + çinko + milk thistle..

PCT: son enjeksiyondan 15gun sonra 1500pregnyl, 5 gun sonra bir tane daha 1500pregnyl.
Pregnyl 'in ilk enjeksiyonundan itibarende gunluk 40mg nolvadex + 50mg klomen

Bu kür ile devam ediyorum o zaman. yanlış anladığım yada eksik kalan bir nokta varsa uyarırsanız sevinirim arkadaşlar...
mephisto2046
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Oca 16, 2013 1:34 pm

Evet kür dizaynı ve pct programı güzel olmuş kür sonu tedavisinde testosteron seviyesine artırmak için kreatin tribestan gibi supplement tarzı kombinelerde ekleyebilirsin.Başarılar
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen mephisto2046 » Çrş Oca 16, 2013 1:42 pm

Çok teşekkürler, küre başlayıp gelişmelerimi resimli olarak sizler ile paylaşıyor olacağım.
mephisto2046
Yeni Üye

Mesajgönderen mephisto2046 » Çrş Oca 16, 2013 7:03 pm

Hammerstorm ve arnold1989 size sunu sormak istiyorum. Bu kuru 10 haftaya çıkarıp, ilk 4 hafta dianabol eklemem nasıl olur? Ve ayrıca bunu yaparsam pct de degisiklik olur mu ? Eğer dianabol olmasın ama kuru 10 haftaya çıkarmamı tavsiye edecek olursanız o zaman da Pct de degisiklik olur mu?
Selamlar..
mephisto2046
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Oca 16, 2013 7:58 pm

Nacizane olarak ben de cevaplamak isterim,sorduğun kür mantığı uygulanabilir bir mantık ve popüler bir uygulama. 10 haftalık sorduğun her iki uygulamada da belirtmiş olduğun PCT'yi değiştirmene gerek yok, Küründe başarılar dilerim
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen mephisto2046 » Pzt Oca 21, 2013 11:11 am

19 OCAK 2013 - CUMARTESİ - İğne NO 1;

Uzun çabalarıma rağmen iğneyi yaptırabilecek uygun bir yer bulamadım. bende eczacıdan aldığım bilgiler ve youtube da izlediğim videolar yardımı ile sağ kalçama ilk iğnemi başarı ile vurmuş bulunuyorum. kendimce büyük bir risk aldım ama şükür ki bir terslik olmadı, herhangi bir morarma yada ciddi bir ağrı yok.

İlk kür deneyimimi bu şekilde haftada iki kere günlük şeklinde yazmayı planlıyorum. Bilgili hocalarımız da böylece yazdıklarımı okuyup, hatalı durumlarda beni yönlendirebilirler diye düşünüyorum. ayrıca kür düşünen sporculara da bir yol gösterici olur umarım.

İlk iğnemde, 250mg ve 200mg primobolan'ı karıştırıp vurdum. ayrıca sabah 5mg lik 4 dianabol tablet, aynı şekilde akşam da 4 tablet aldım. toplamda 4 hafta boyunca günlük 40 gramlık dianabol tablet almayı planlıyorum. onun yanında günde 2 kere 25 gramdan toplam 50 gram proviron tableti 10 haftalık kürüm boyunca almayı planlıyorum. gerçi proviron'un işlevini bilmiyorum, sadece tavsiyelere uydum. ama bilgili arkadaşlar bu konuda beni aydınlatırlarsa sevinirim.
Bu ilaçların yanında günde 2 tablet GNC Megaman multivitamin, 100gram Çinko, bir tablet Apikobal ve iki tablet Milk Thistle kullanıyorum.

Kullandığım dianabol,proviron,çinko,multivitamin,apikobal,milk thistle tabletlerini gün içerisinde bir sabah ve bir akşam olmak üzere iki seferde alıyorum. gün içerisine yayabilirim ama iş yerinde çok dikkat çekmek istemediğim içi,n bu şekilde alıyorum. bu kadar tableti 2 seferde almanın sakıncası olur mu acaba??

cumartesi omuz trapez çalıştım, daha ilk gün olduğu için herhangi bir güç artışı haliyle olmadı. yaptığım çalışma 1 saat kadar sürdü. toplamda 18 set çalıştım. tekrar aralıkları 8-12 arasındaydı çoğunlukla. set aralarında 45sn-1,5dk kadar dinlendim. hareketler arası da 3 dk kadar. her sette Failure noktasına gelmeye çalıştım. performansım arttıkça çalışmalarımı daha da ağırlaştırmayı düşünüyorum. Sizce bu şekilde çalışmamda bir aksaklık var mı?

pazar günü boş günümdü. bugün pazartesi ve spor çantam hazır ve akşam iş sonrası 18.30 gibi spor salonunda olacağım. Sırt-Biseps ve karın çalışıp, 20-30 dk lik tempolu yürüyüş yapmayı düşünüyorum.

Beslenmeme gelince, her gün 200-220 gram civarı protein alabiliyorum. kilom 93, boyum 1.88cm. karbohidrat alımımı arttırdım ama dikkat ediyorum çünkü vücudum yağlanmaya müsait. günde 3-4 litre su içiyorum. yemekleri çoğunlukla tuzsuz yiyorum.

İlk iğneyi yaptığım gün fotoraf çekemedim ama bir hafta öncesinde çekilmiş bir kaç resim koymak istiyorum. Vücut pump durumda iken çekildi, bundan sonraki resimleri sabah erken saatte vücut soğuk durumda iken çekeceğim.

IMG_0402.jpg
Front
IMG_0402.jpg (82.96 KiB) 2166 kere görüntülendi

IMG_0406.jpg
Back
IMG_0406.jpg (64.43 KiB) 2166 kere görüntülendi

ayrıca, gynecomnastia'dan çekiniyorum. eğer kür esnasında her gün yada aralıklarla aromidex yada nolvadex kullanırsam, azalma olur mu göğüs bölgemdeki yağlanmada? yoksa kür sonuna mı saklıyayım göğüs bölgemde hassaslık tarzı bir belirti hissetmez isem? bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımı çok makbule geçer..

Resimleri gördükten sonra "kür için fazla yağlısın" diyebilirsiniz. sanırım gerçekten öyle, ama inanın, uzun süren bir definasyon döneminden sonra geçen yaz, yağ oranımı 10%'a düşürüp, sonra bulk yapayım derken gereğinden fazla yağlandım.bulk yap, definasyon yap derken hep başladığım noktaya dönüyordum ve bu artık çok canımı sıktı. artık bu sene verdiğim emeklerin yok olmasına göz yumamazdım. o nedenle kontrollü bir şekilde kür ile hacim sağlamaya karar verdim.

İlk iğnemin kikayesi böyle. Geriye kaldı 19... =)
mephisto2046
Yeni Üye

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir