İlk Kür Denemesi (Resimli)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk Kür Denemesi (Resimli)

Mesajgönderen mephisto2046 » Sal Oca 15, 2013 2:54 pm

Selamlar herkese.

İstanbulda bir spor salonu hocasına kür yazdırdım. bu pazartesi küre başlayacağım. ama kür bana çok yüksek dozajlı göründü. tüm detayları ile yazıyorum, şayet iyi bir fikir olmadığını düşüneniniz varsa, değişikliğe gidebilirim. başladıktan sonra düzenli olarak gelişmelerimi resimli olarak paylaşacağım.

Kür takvimim şu şekilde;
(ikinci hafta itibari ile sustanon ve deca pazartesi ve cuma olmak üzere iki seferde vurulacak)
(Winstrol 3üncü hafta başlayacak ve haftada 3 gün vurulacak)

1. hafta = 350mg sustanon,250mg deca
2. hafta = 700mg sustanon,500mg deca,dianabol 2 tablet günlük
3. hafta = 700mg sustanon,500mg deca,225mg winstrol,dianabol 3 tablet günlük
4. hafta = 700mg sustanon,500mg deca,225mg winstrol,dianabol 4 tablet günlük
5. hafta = 700mg sustanon,500mg deca,225mg winstrol,dianabol 5 tablet günlük
6. hafta = 700mg sustanon,500mg deca,225mg winstrol,dianabol 6 tablet günlük
7. hafta = 700mg sustanon,500mg deca,225mg winstrol,dianabol 5 tablet günlük
8. hafta = 700mg sustanon,500mg deca,225mg winstrol,dianabol 4 tablet günlük
9. hafta = 700mg sustanon,500mg deca,225mg winstrol,dianabol 3 tablet günlük
10.hafta = 700mg sustanon,500mg deca,225mg winstrol,dianabol 2 tablet günlük

PCT'yi kürden sonra planlayacağımızı konuştuk. PCT önerileriniz neler? ayrıca Gynekomnastia ya eğilimim olabilir diye korkuyorum, göğüs bölgemde yağ birikimi var. bunun içinde tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sizce bu kür ilk kür için fazla ağır mı? Yaşım 26, boyum 1.88, kilom 94, yağ oranım %15.

Herkese sağlıklı spor dolu günler.
mephisto2046
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk Kür Denemesi (Resimli)

Mesajgönderen Garanti » Sal Oca 15, 2013 5:09 pm

Bende ilk kürüme buradaki hoca ve arkadaşlarım sayesinde bugün başladım.İlk defa kür yapan biri için bana biraz ağır geldi senin kürün.Tabiki konu ile daha bilgili olan hocalarımız sana yorum yapacaktır.

Benim kürümü soracak olursan;

12 hafta 500 mg sutanon
10 hafta 200 mg primobolon

Kürden korunmak için yaptıklarım ise;

Sabah kahvaltı sırasında B12 vitamin-Magnezyum(suda eritme)-Kalsiyum(suda eritme)-Multivitamin tablet

Öğlen yemek arası C ve E vitamini

Akşam Multivitamin-Balık yağı-Çinko tablet-Deve tohumu dikeni 1 tatlı kaşığı

PCT için;

Son iğneden 1 hafta sonra pregnly 5000-Bu iğneden 3 gün sonra pregnly 1500

Kür arasında Nolvadex tablet(30mg)
Son sustanon iğnesinden 1 gün sonra 3 tablet klomen,2 gün sonra 2 tablet klomen-3 gün sonra 1 tablet ve 1 kutu bitene kadar diğer günlerde 1 tablet klomen

Bu benim kürüm için korunma şekli.Seninki değişik olabilir ama en azından bir plan oluşturmuştur senin için.Sevgiler
Garanti
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3

Mesajgönderen angelcold » Sal Oca 15, 2013 8:56 pm

kürde hatalar var;

öncelikle sustanon yerine testestrone enathate kullanmanı tavsiye ederim. testestrone enathate kullanırsan 500 mg kullanmanı tavsiye ederim.

decayı'da 400 mg tavsiye ederim. 500 mg biraz fazla gibi jinekomastiye sebebiyet verebilir zaten göğüs bölgende yağ olduğunu da yazmışsın. ayrıca %15 yüksek bir yağ oranı denilebilir deca seni daha da yağlandırabilir.

dianabol'u ilk 4 hafta sabit 40 mg almanı öneririm. 4.haftadan sonra reseptörler danabol'a karşı duyarsızlaşacak.

ayrıca deca ile winstrol aynı kür içinde bulunmamalı diye biliyorum. birisi kısa esterli biri uzun esterli ayrıca winstrol suspansiyon ilaç deca öyle değil. ikisi birden reseptörlere yüklenirse sadece birinden verim alırsın. yani birini boşuna kullanmış olursun.

ve deca'nın son enjeksiyonundan sonra 3 hafta daha testestrone enathate enjeksiyonu yaptırmanı tavsiye ederim çünkü deca son enjeksiyondan sonra 3 hafta daha testestrone seviyesini baskılıyor. bu da şu demek oluyor 10 hafta deca vuracaksan kür 13 hafta sürecek ve son 3 hafta sadece testestrone vuracaksın.

şimdilik benim görebildiğim hatalar bu şekilde. hatam , eksiğim varsa benden daha ustalarımız düzeltecektir zaten. başarılar.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen Arnold1989 » Sal Oca 15, 2013 9:10 pm

angelcold nıcklı arkadasın yazdıklarına tamamen katılmakla beraber bende kendı goruslerımden 1-2 tavsıyede bulunayım.
İlk kürde deca kullanmamanızı tavsıye ederım heleki %15 yag oranı ile. Anabolızan olarak oncelıkle prımobolan veya boldenon ıle belırlı bır sevıyeye gelmenız ve kımyasala karsı vucut tepkılerını olcmenız daha faydalı olacaktır. Herşey kademe kademe prımo veya boldenondan sonra deca dusunebılırsınız sonra tren vs. Bu spora kısa surelı bakmıyorsanız en ıdealı bu sekılde en asagıdan baslar yukarı cıkarsınız, ki zaten ılk kurde sadece testo enant bıle ısınızı gorur.
Dozajlara zaten dıyecek laf yok ılk kure deca yazıp yanına sustanon koyuldugu yetmemıs bırde 500-750mg cok riskli.
Dıanabol kullanacaksanız sustanon yerıne testo enant kullanmanız daha mantılı olur. Dıanabol yoksa sustanon daha mantıklı.
Size tavsiyem,
8 hafta boyunca haftaık; 500mg testo enant + 400mg primobolan ve gunluk 50mg proviron
1-6 hafta boyunca gunluk 30mg dianabol(piramıt seklındede alabılırsınız)
Pct'de de clenbuterol kullanmanızı tavsıye ederım kutleyı muhafazada olumlu etkısı olur ve yag da yakarsınız.
Testo olarak sustanon kullanacaksanız yukarıdan sadece dınabolu kurden cıkartın dıger hersey aynı kalabılır.

Winstrolu sanırım decanın su tutumunu bıraz engelleyebılmek ıcın yazmıslar ama hacım kurunde pek gerek yok. İllakı temız buyumek ıstıyorum dersenız son 4 hafta tablet olanı ıle 30mg kullanabılırsınız.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen mephisto2046 » Çrş Oca 16, 2013 6:54 am

Arkadaşlar yanıtlar için çok teşekkürler. Amacım ilk kürümün bir fiyasko olmaması. ama ilaçlar şuan elimde. Dozajlarını düşürerek bu ilaçları bir arada kullanabilmemin bir yolu yok mu? mesela sadece sustanon500mg-dianabol yada sustanon500mg-deca300/400mg şeklinde??

Arnold1989, eğer sustanon+primabolan+proviron kullanırsam, primabolan ve proviron u eczaneden temin edebilir miyim? ayrıca clenbuterol'ü de?
ve bu tarz bir kür için nasıl bir pct uygulamalıyım?
mephisto2046
Yeni Üye

Mesajgönderen zyzz » Çrş Oca 16, 2013 9:13 am

Merhaba mephisto İlk kür için bence gereksiz ağır ilaçlar kullanılmış kür hacim için mi, definasyon için mi dizayn edilmiş belli değil.
ama İlaçlar temin edildiyse ve yapacak bir şey yoksa şöyle yapmanı tavsiye ederim

haftada 500mg sustanon
haftada 400 deca
Winstrol (deca küründe neden eklenmiş çözemedim) eklemenizi önermiyorum. onun yerine günlük 100 mg çinko ve 50mg proviron
sus tutma işini çözecektir.
danabole Arnold1989' da dediğigibi sustanon olan kürde gerek yok.
kür içinde geri kalan klasik tavsiyeler genel sağlık adına c vitamini, çinko, multivitamin,b komplex, milk thistle kullanınız.
Primobolan ve Proviron'u eczaneden temin edebilirsiniz bu arada.
başarılar
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Mesajgönderen Arnold1989 » Çrş Oca 16, 2013 11:02 am

mephisto2046 yazdı:Arkadaşlar yanıtlar için çok teşekkürler. Amacım ilk kürümün bir fiyasko olmaması. ama ilaçlar şuan elimde. Dozajlarını düşürerek bu ilaçları bir arada kullanabilmemin bir yolu yok mu? mesela sadece sustanon500mg-dianabol yada sustanon500mg-deca300/400mg şeklinde??

Arnold1989, eğer sustanon+primabolan+proviron kullanırsam, primabolan ve proviron u eczaneden temin edebilir miyim? ayrıca clenbuterol'ü de?
ve bu tarz bir kür için nasıl bir pct uygulamalıyım?

Clen haric digerini eczaneden temin edebilirsiniz. Clenbuterol yerine alternatif olarak eczane urunu ventolin var. Gene de clen daha mantikli, forumda ilac temini yapan kisiler var. Clenin kutusu 50 tablet 25tl civari.
Eczaneden bayer primobolan depot alabilirsiniz tek ampul fiyati 10tl.
Sustanonda eczanelerde satiliyor.

Ilaclari aldiginiz icin size suanki tavsiyem su olacak. Elinizdeki deca ve danabollerin son kullanma tarihlerine bakin ve onlari bekletin.
Sustanonun yanina eczaneden primobolan alin ve 8 haftalik bir kur yapin daha sonra 1 ay pct.
Pct den sonra 2-3 ay ara verin(ki bu yaza denk geliyor) o yuzden arayi biraz daha acabilirsiniz. Onumuzdeki eylul-ekim ayi gibi de testo enant. alirsiniz decalarla birlikte bir ust seviye olarak 2. kurunuzu yaparsiniz o kurde de haftalik max 500testo enant ve 400deca yi gecmeyin.
Suan icin haftalik 500sustanon + 400primo gunluk 50mg proviron. Gunluk olarak duzenli komplex vitamin, 100mg cinko. Butun kurlerde oldugu gibi karacigerin selameti acisindan gunluk milk thistle almaniz ve bobrekler icinde 3-4litre su tuketmeniz gerekmektedir.
Enjeksiyonlarida primo ve sustanonlari ayni enjektore cekebilirsiniz, enjeksiyon icin tavsiyem su sekilde:
Pazartesi:Sol kalcaya 1 ampul sustanon + 2 ampul primo
Psersembe:Sag kalcaya 1 ampul sustanon + 2 ampul primo
Kur sonunda son enjeksiyondan 15gun sonra 1500pregnyl, 5 gun sonra bir tane daha 1500pregnyl.
Pregnyl 'in ilk enjeksiyonundan itibarende gunluk 40mg nolvadex + 50mg klomen ilede pctnizi tamamlar, kas kutlenizi korursunuz ve hormon seviyenizde hizla eski haline gelir.
Pct de clenbuterol kullanmanizi tavsiye ederim anti katabolik ve yag yakim etkisinden dolayi cok isinize yarayacaktir. Clen'i forumdan ironman'in yazidigi makaledeki gibi piramit seklinde almanizi tavsiye ederim.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen UncleO » Çrş Oca 16, 2013 12:16 pm

1- 700mg sustanon ilk kür yapan birisi için fazla
2- deca ilk kürde önerilmez ve 500mg yine ilk kür için fazla..
3- danabolü piramit şekli kullanmaya gerek yok artırıp azaltmaya. çok saçma bir sistem.
4- bulk küründe winstrol kullanımı da çok saçma ayrıca..

bu kürü sana yazan arkadaş kimse hangi alemde yaşıyor acaba.. neyazık bilen bilmeyen fantazi kürler yazıyor..
bence bu forumu biraz araştır ilk kür... yazık etme vücuduna..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen mephisto2046 » Çrş Oca 16, 2013 12:26 pm

Arkadaşlar teşekkürler bilgiler için.

ilaç ismi vermek forum kurallarına aykırı mı bilmiyorum, eğer öyle ise uyarmanız durumunda düzeltirim..

elimdeki ilaçlardan Sustanon olduğunu düşündüğüm ilacın üzerinde yazan: SU-350 testosterone mix, 10ML lik şişede. ve 1 ML de 350mg olduğu yazıyor. elimdeki Deca ise, Phendex Nandralone mix 275mg/ml şeklinde. o da 10ml lik şişede...

Deca ve dianabol ü sonraya saklamak konusunda ikna oldum. ama öncelikle elimdeki SU-350 nin sustanon olduğunu anlamalıyım. ben testosterone mix olduğu ve üzerinde SU yazdığı için bu şekilde düşündüm. yanılıyor olabilir miyim? ilaçlar Thaiger Pharm markalı.

Şayet elimdeki sustanon ise, haftada 1 ampül demişsin, benim şişe 10ml lik olduğu için ampül olarak hesaplayamıyorum. 1 ml de 350mg olduğuna göre 1,5 ml kadar bir ölçek ile mi enjekte etmem gerekir?

Bu forumu yaratan herkese teşekkürler, sayenizde birçok insan telafi edilemeyecek yanlışlar yapmamış oluyor..
mephisto2046
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Oca 16, 2013 12:47 pm

mephisto2046 yazdı:Arkadaşlar teşekkürler bilgiler için.

ilaç ismi vermek forum kurallarına aykırı mı bilmiyorum, eğer öyle ise uyarmanız durumunda düzeltirim..

elimdeki ilaçlardan Sustanon olduğunu düşündüğüm ilacın üzerinde yazan: SU-350 testosterone mix, 10ML lik şişede. ve 1 ML de 350mg olduğu yazıyor. elimdeki Deca ise, Phendex Nandralone mix 275mg/ml şeklinde. o da 10ml lik şişede...

Deca ve dianabol ü sonraya saklamak konusunda ikna oldum. ama öncelikle elimdeki SU-350 nin sustanon olduğunu anlamalıyım. ben testosterone mix olduğu ve üzerinde SU yazdığı için bu şekilde düşündüm. yanılıyor olabilir miyim? ilaçlar Thaiger Pharm markalı.

Şayet elimdeki sustanon ise, haftada 1 ampül demişsin, benim şişe 10ml lik olduğu için ampül olarak hesaplayamıyorum. 1 ml de 350mg olduğuna göre 1,5 ml kadar bir ölçek ile mi enjekte etmem gerekir?

Bu forumu yaratan herkese teşekkürler, sayenizde birçok insan telafi edilemeyecek yanlışlar yapmamış oluyor..

Su-350 sustanonun 350 mg/ml olan şeklidir yani haftada 1.5 ml su-250 1.5 ml de phendex 275 mg vurman yeterli olacaktur.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir