İlk Kürüm Yardımm

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk Kürüm Yardımm

Mesajgönderen universal. » Pzr Oca 20, 2013 7:51 pm

Ustalarımm Abilerim yasım 20 77 kilo ve 1.80 boyundayım.Yaklasık 2 senedir vg nin içindeyim.Ama vg çalışmam aralılıklı oldu 2 sene içinde sağlık sorunları ve okul nedeniyle vg yi aralıklı yaptım 3 ay bi yaptım bıraktım 6 ay bi yaptım bıraktım şu an yine başladım 5. ayımdayım ve sağlığım el verdiği Allah izin verdiği sürece bırakmamayı düşünüyorum.Evet gelelim asıl konuya bu vg yaptığım süre zarfından bütün supplementleri kullandım denedim biliyorum diyebilirim ama steroide qelince orda duruyorum hiç bir bilgim yok nasıl vurulur ne yapılır hiç bilmiyorum çevremdede kullanan olmadığı için sap gibi kaldım cahilcede bişi yapmak istemediğim için size danışmak istedim.Öncelikle alt yapım sağlam 39 kol hacmin var ve vucudum yağsız sizden istediğim steroid kürü hacime yönelik olsun ama yağsız hacim olsun yağsız dedisemde definasyona yönelik değil nediyonuz ona temiz büyümemi vucut su tutmasın ve ilk kürüm olacağı için yan etkileri en az olmasını istiyorum jinekomasti gibi veya erkeklik ölmesi gibi yan etkiler olmasın güzel abilerim.Şimdi yan etkileri az olsun dedisemde kısa bir kür olması tercihim değil çünkü okuduğum makalelerde eğer kalıcı kas kütelsi istiyorsanız en azından 12 hafta 16 hafta olsun diyodu ben onların yalancısıyım siz daha iyi bilirsiniz az araştırmama göre boldenon testo enanthate bana uygun gibi ama siz daha iyi blirsiniz bide kürün sonlarına doğru vucut kür bitimi testisler zarar görmesin kendini toparlasın diye ilaçlarda koyunuz sanırım onlardanda koyun abi sakata gelmiyelim.bide iğneler nasıl vuruluyor ne zaman vuruluyor idmandan öncemi sonramı aksam mı sabah mı nereye vuruoz bazıları ayağa vuruyo bazıları kalcaya nasıl oluyo bilgilendirirseniz sevinirim abi hem biliyorum ki benim gibi bilmeyan arkadaşlara yol göstermiş olursunuz şimdiden Teşekkürler abi Allah hepinizden razı olsun him bide kürün malzemelerini bu forumdan alacam fiyatta söylerseniz sevinirim kafanızı çok yordum ygs türkçe sorusu gibi uzun makale yazdım amk :D
Kullanıcı avatarı
universal.
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 4

Re: İlk Kürüm Yardımm

Mesajgönderen UncleO » Pzr Oca 20, 2013 8:27 pm

Merhaba,
Düşüncen güzel. Tabiki bilmeden bir yola çıkmak geri dönüşü olmayan hatalara yol açabilir.

Başlangıç kürü için kullanacağın ilaçlar az çok bellidir zaten.. 12 haftalık büyüme + 4-8 hafta arası definasyon kürü yapabilirsin. toplamda 16-20 hafta eder. Birçok arkadaşın yanlış bildiği yanıldığı yada korktuğu husus şudur. Su çekmek.. Kullandığın anabolizanlar testosterone, boldenone, deca, trenbolone enanthate, sustanon bu ilaçların hep su çekme özellikleri var zaten. sıfır su çekmeden büyümek çok zor. bazı arkadaşlar bulk kürü içinde su çekmemek için winstrol kullanıyor ama bence bu yanlış. neden diyeceksin.. 12 hafta winstrol kullanıp reseptörlerini kapatacaksın ve definasyonda winstrolden yeterli verim alamayacaksın.. zaten çektiğin suyu definasyon küründe atman çok sorun değil.. bulk ta dert edilmesi gereken husus yağlanmamaktır.

İlk etap için 12 hafta enanthate + boldenone + danabol bulk kürü ardından 4-8 hafta arası propionate masteron winstrol ve clen ile bir cutting kürü yapabilirsin.

Enjeksiyonu ilk etaplarda bilen birine yaptırmakta yarar var. bacaktan, kalçadan, omuzdan ve triceps ten enjeksiyon yapılabilir fakat bunu sana bilen birinin göstermesi daha doğru olur. o yüzden ilk etapta bişen birinin yapması daha doğru.

ayrıca steroid kürünün yanında beslenme, supplement ve idman programlarına da dikkat etmen gerek ki "kür" mantığı zaten sadece ilaç ile yapılan birşey değildir.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen universal. » Pzr Oca 20, 2013 10:38 pm

UncleO yazdı:Merhaba,
Düşüncen güzel. Tabiki bilmeden bir yola çıkmak geri dönüşü olmayan hatalara yol açabilir.

Başlangıç kürü için kullanacağın ilaçlar az çok bellidir zaten.. 12 haftalık büyüme + 4-8 hafta arası definasyon kürü yapabilirsin. toplamda 16-20 hafta eder. Birçok arkadaşın yanlış bildiği yanıldığı yada korktuğu husus şudur. Su çekmek.. Kullandığın anabolizanlar testosterone, boldenone, deca, trenbolone enanthate, sustanon bu ilaçların hep su çekme özellikleri var zaten. sıfır su çekmeden büyümek çok zor. bazı arkadaşlar bulk kürü içinde su çekmemek için winstrol kullanıyor ama bence bu yanlış. neden diyeceksin.. 12 hafta winstrol kullanıp reseptörlerini kapatacaksın ve definasyonda winstrolden yeterli verim alamayacaksın.. zaten çektiğin suyu definasyon küründe atman çok sorun değil.. bulk ta dert edilmesi gereken husus yağlanmamaktır.

İlk etap için 12 hafta enanthate + boldenone + danabol bulk kürü ardından 4-8 hafta arası propionate masteron winstrol ve clen ile bir cutting kürü yapabilirsin.

Enjeksiyonu ilk etaplarda bilen birine yaptırmakta yarar var. bacaktan, kalçadan, omuzdan ve triceps ten enjeksiyon yapılabilir fakat bunu sana bilen birinin göstermesi daha doğru olur. o yüzden ilk etapta bişen birinin yapması daha doğru.

ayrıca steroid kürünün yanında beslenme, supplement ve idman programlarına da dikkat etmen gerek ki "kür" mantığı zaten sadece ilaç ile yapılan birşey değildir.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim ama anlamadığım konu var yani daha açıklayıcı yazarsanız sevinirim.Öncelikle şöyle söyleyeyim hani supplement kürlerinde mesala 6 ay bulk olur 6 ay definasyon olur ama burada 12 hafta bulk küründen sonra definasyon kürü demişiniz ki ben definasyon kürü istemedim yani bunu doğal yolla suplementle yapmak istedim ama sizin burdaki definasyon sanırım 12 haftlık bulk kürnde toplanan suyuatmak ve vucudun toparlaması için ilaçlar olabilir diyorum çünkü ne işe yaradığını bimiyorum
enanthate - boldenone - danabol --- propionate masteron winstrol ve clen bunlaın kısa kısa ne işe yaradığını yazarsanız benim ve benim gibi bilmeyen kişler için daha açıklayıcı olur eğer forumda daha önceden yazılmışsada link atarsanız sevinirim...
Kullanıcı avatarı
universal.
Yeni Üye

Mesajgönderen universal. » Pzr Oca 20, 2013 10:56 pm

önceki yoruma ek olarak şöyle söyleyeyim hiç birşey anlamadım dersem yalan olur size ayıp olur enanthate boldenone ve danabol büyüme hacim için ve sanırım danabolde vucutta su tutuyor bunun içinde kürün 16 ve 20 haftalarındada winstrol sanırım su atıcı onu koydunuz ama diğer propionate masteron ve clean hakkında hiçbir fikrim yok :) bu ilaçların hangisi kür sonu tedavisi için bide bunların kullanımda dozaşları ne kadar kilom 77 boyum 1.80 yaş 20 alt yapım sağlam
Kullanıcı avatarı
universal.
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzr Oca 20, 2013 11:49 pm

clenbuterol yağ yakıcıdır. winstrol definasyonda kullanılır.. su atımında ve hatları çıkarmada yardımcıdır.
propionate testosterone hormonunun kısa esterli halidir. enanthate ın su çekmeyen versiyonu diyelim. masteronda cutting te kullanılır hatları belirlemede ve azda olsa yağ yakımında etkilidir. supplement kürüne göre steroid kürü değil, steroid kürüne göre supplement kürü yapılır.. steroid kullanmadan kendine supplement kürü yapabilirsin 6 - 6 aylık.. bu ilaçların hiçbiri kür sonu tedavi için değil.. Kür sonu tedavi eczaneden alabileceğin, Klomen, Nolvadex ve pregnyl gibi ilaçlardır. definasyon kürü yapmak istemezsen yapmayabilirsin. bu sana kalmış birşey.. ozaman bulk halde sulu ve yağlı olarak gezersin :) ki definasyon bu işin sonucunu görmek için yapılır. vücuttaki fazla yağı yakar suyu atarsın. hatlarını derinleştirirsin. ve aynanın karşısına geçince "iyiki kür yaptım" dersin.. cutting yapmazsan muhtemelen bunu göremezsin. 2 yıl sonrada bodyyi bırakırsın gider.. karar sana kalmış
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen universal. » Pzt Oca 21, 2013 12:14 am

Hocam peki nasıl olmuş dozajlarını bilmiyorum yazamadım forumdaki hocalarımın ve sizin yorumlarınızı okuyararak çıkardım yanlışlarım çoktur ama ilk kür çıkarma çabalarım yanlışlarımı söyleyin doğrusunu yazın hocam ;)
1.Hafta Testosterone enanthate+boldenone+dianabol+proviron
2.Hafta Testosterone enanthate+boldenone+dianabol+proviron
3.Hafta Testosterone enanthate+boldenone+dianabol+proviron
4.Hafta Testosterone enanthate+boldenone+dianabol+proviron
5.Hafta Testosterone enanthate+boldenone+dianabol+proviron
6.Hafta Testosterone enanthate+boldenone+dianabol+proviron
7.Hafta Testosterone enanthate+boldenone+proviron
8.Hafta Testosterone enanthate+boldenone+proviron
9.Hafta Testosterone enanthate+proviron
10.Hafta Tetosterone enanthate+proviron
11.Hafta Tetosterone enanthate+proviron
12.Hafta Tetosterone enanthate+proviron
13.Hafta Testosterone propionate+clenbuterol+winstrol+masteron+proviron
14.Hafta Testosterone propionate+clenbuterol+winstrol+masteron+proviron
15.Hafta Testosterone propionate+clenbuterol+winstrol+masteron+proviron
16.Hafta Testosterone propionate+clenbuterol+winstrol+masteron+proviron
17.Hafta Testosterone propionate+clenbuterol+winstrol+masteron+proviron
18.Hafta Testosterone propionate+clenbuterol+winstrol+masteron+proviron
19.Hafta Testosterone propionate+clenbuterol+winstrol+masteron+proviron
20.Hafta Testosterone propionate+clenbuterol+winstrol+masteron+proviron
Kur sonunda son enjeksiyondan 15gun sonra 5 er gun arayla iki adet 1500mg pregnyl ve pregnyl in ilk enjeksiyonundan itibaren 4 hafta boyunca gunluk 40mg nolvadex + 50mg klomen
En son universal. tarafından Pzt Oca 21, 2013 1:42 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
universal.
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt Oca 21, 2013 12:29 am

kür sonu tedavi güzel. kullanılacak ilaçlar güzel. sadece 13. haftadan sonra provironu kesebilirsin.
birde boldenone a 4. hafta danabol bitmeye yakın başlayabilirsin. 4-12 haftalar arasıda boldenone kullanırsın..
dozajlar şu şekilde olabilir.

enanthate 500mg/ hafta
danabol 6 hafta - 30-30-40-40-50-50mg/gün yani 2şer hafta günde 30-40-50mg kullanım şekli.
boldenone 400mg/hafta

propionate birgün durup birgün 100mg.
masteron birgün durup birgün 100mg.
clenbuterol 2 hafta yada 3 hafta piramit şeklinde bir kullanım. 20mcg den başlayarak 140mcg zirve ve geri düşüş şeklinde.
winstrol tablet günde 50mg..

kür süresi, kullanılacak ürünler ve dozajlar bu şekilde güzel olur..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen universal. » Çrş Oca 23, 2013 12:42 pm

uncle hocam bunu steroid programı yazan bazı sitelere gönderdim ilk kür için 20 hafta çok uzun dediler bunu 12 hafta yapsak verim çok mu düşer yada uygun olmazmı böle

1.Hafta Testosterone enanthate+ boldenone+dianabol+proviron
2.Hafta Testosterone enanthate+ boldenone+dianabol+proviron
3.Hafta Testosterone enanthate+ boldenone+dianabol+proviron
4.Hafta Testosterone enanthate+ boldenone+dianabol+proviron
5.Hafta Testosterone enanthate+ boldenone+dianabol+proviron
6.Hafta Testosterone enanthate+ boldenone+dianabol+proviron
7.Hafta Testosterone enanthate+ boldenone+proviron
8.Hafta Testosterone enanthate+ boldenone+proviron
9.Hafta Testosterone propionate+clenbuterol+winstrol+masteron+proviron
10.Hafta Testosterone propionate +clenbuterol+winstrol+masteron
11.Hafta Testosterone propionate +clenbuterol+winstrol+masteron
12.Hafta Testosterone propionate +clenbuterol+winstrol+masteron
Kur sonunda son enjeksiyondan 15gun sonra 5 er gun arayla iki adet 1500mg pregnyl ve pregnyl in ilk enjeksiyonundan itibaren 4 hafta boyunca gunluk 40mg nolvadex + 50mg klomen
Kullanıcı avatarı
universal.
Yeni Üye

Mesajgönderen universal. » Çrş Oca 23, 2013 12:56 pm

büyümeyi 12 haftamı yapsak 8 de çok az bu kür işleride çok zormuş hele ilk kür :((
büyümeyi 12 yapıp definasyonu 4 yapıp 16 hafta mı yapsak 16 hafta ilk kür için fazlamı ??? anlamadım gitti hocam ilaçlar ilk kür ilaçları ve 16 fazla olmaz heralde :?:
Kullanıcı avatarı
universal.
Yeni Üye

Mesajgönderen universal. » Çrş Oca 23, 2013 3:03 pm

ab' cevap vercek yok mu ya
Kullanıcı avatarı
universal.
Yeni Üye