Yardımlarınızı Bekliyorum##

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Yardımlarınızı Bekliyorum##

Mesajgönderen Squat » Pzr Oca 20, 2013 11:25 pm

Silinmiştir...
En son Squat tarafından Pzr Haz 16, 2013 12:21 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Yardımlarınızı Bekliyorum##

Mesajgönderen bose » Pzt Oca 21, 2013 5:11 pm

Masteron e.winstrol clenbuterol kürü yapabilirsin.Tren kullanma sınavlarda aerobik performansını düşürür verimli olmaz,neler var sınavda
bose
Yeni Üye

Mesajgönderen Squat » Pzt Oca 21, 2013 11:30 pm

bose yazdı:Masteron e.winstrol clenbuterol kürü yapabilirsin.Tren kullanma sınavlarda aerobik performansını düşürür verimli olmaz,neler var sınavda

Kürü sınav esnası için düşünmüyorum sınavdan 2 3 ay önce bitmiş olacak zaten genede aerobik performansı düşürürmüki?(mart sonunda başlıyacağım 2 ay sürecek sınav eylüle 1 hafta 10 gün kala)

Mekik koşusu
Jimnastik
3 sefer çift ayak ileriye sıçrama
Sürat Beceri ve çabukluluk parkuru var

Dediğin gibi bir kürü sınav esnasında düşünebilirim birde o kürde masteron olduğu için testoya gerek kalmıyormu?
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Mesajgönderen Squat » Sal Oca 22, 2013 11:57 pm

Arkadaşlar yokmu fikir paylaşacak olan??? :?
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Mesajgönderen zyzz » Çrş Oca 23, 2013 8:26 am

Merhaba Squat...

12 hafta haftalık 500 mg sustanon ve 10 hafta haftalık 400 mg primobolan (boldenon tavsiye edecektim ama ilk küründe kullandığın için primobolan öneriyorum)
1-6 hafta Clenbuterol viewtopic.php?f=2&t=22 bu şekilde kullanabilirsin
7-12 hafta günlük 30 mg oral winstrol

iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Mesajgönderen Squat » Çrş Oca 23, 2013 2:57 pm

zyzz yazdı:Merhaba Squat...

12 hafta haftalık 500 mg sustanon ve 10 hafta haftalık 400 mg primobolan (boldenon tavsiye edecektim ama ilk küründe kullandığın için primobolan öneriyorum)
1-6 hafta Clenbuterol viewtopic.php?f=2&t=22 bu şekilde kullanabilirsin
7-12 hafta günlük 30 mg oral winstrol

iyi forumlar.

Cevabın için teşekkür ederim zyzz ilk kürümün son 5 haftası haftada 1 de primo ekledim yağlı bir ilaç diye biliyorum reseptör konusunda primodan dolayıda sıkıntı çıkabilir

haftada 2 kez parabolan konusunda ne dersiniz?
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Mesajgönderen bose » Çrş Oca 23, 2013 11:28 pm

Tren kullandığın zamanlarda aerobik performansını düşürür ama iyi hacim verir sınavlar için unut düşünüyosan.Sınavdan önce ekstra hacim kürü yapman mantıksız bence sınav zamanı yap yapıcaksan(performans üzerine),zayıflıcaksın çünkü koşu antrenmanlarıyla beraber aldığın hacmin bi kısmı da gidecek,mekik koşusu yüksek aerobik performans ister hem gereksiz yere hacimlenmen kalbine artı yük bindirir daha çabuk yorulursun.Sen bence bekle sınava kadar son 2 ay gir dediğim küre sınavda hem psikolojik hem fizyolojik olarak ilaçların faydasını gör.(masteron varken de testoya gerek kalmaz)Hacim kürünü de okula girdikten sonra yaparsın.
bose
Yeni Üye

Mesajgönderen Squat » Prş Oca 24, 2013 10:11 am

bose yazdı:Tren kullandığın zamanlarda aerobik performansını düşürür ama iyi hacim verir sınavlar için unut düşünüyosan.Sınavdan önce ekstra hacim kürü yapman mantıksız bence sınav zamanı yap yapıcaksan(performans üzerine),zayıflıcaksın çünkü koşu antrenmanlarıyla beraber aldığın hacmin bi kısmı da gidecek,mekik koşusu yüksek aerobik performans ister hem gereksiz yere hacimlenmen kalbine artı yük bindirir daha çabuk yorulursun.Sen bence bekle sınava kadar son 2 ay gir dediğim küre sınavda hem psikolojik hem fizyolojik olarak ilaçların faydasını gör.(masteron varken de testoya gerek kalmaz)Hacim kürünü de okula girdikten sonra yaparsın.

Haklısınız dedikleriniz konusunda siz diyince banada mantıklı geldi.. Sadece aradaki döneme bir kür sıkıştırsam fena olmaz diye düşünmüştüm..

Ama birde şöyle birşey var tutalımki kürde problem çıktı yarıda bırakmak zorunda kaldım sınavdan önce bu sefer düşen hormon seviyem yüzünden normalinde altında performans gösterebilirim.. Ama bu risk alınabilir sanırım. Sizden rica etsem Kür planlamasını dozajlamasını nasıl yapmalıyım yazabilirmisiniz? Birde o dönemde vücut antrenmanlarımda ne gibi değişiklik yapmalıyım haftada kaç ile sınırlamalıyım patlayıcı mı yoksa interval şeklindemi yada istasyon veya süperset şeklindemi çalışsam benim durumumdaki birisi için faydalı olur.

Edit: Bildiğim kadarıyla uzun esterli ilaçlar yazın sıcaklarda sıkıntı çıkartabiliyor masteron e. yazın bir problem yaratmazmı Antalyada yaşadığımı göz önünde bulundurmanızı isterim :D
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Mesajgönderen bose » Prş Oca 24, 2013 8:55 pm

Olduki ayağın burkuldu ya da mekık kosarken kaydın dustun gene sıkıntı cıkarır başına şans işi biraz olacağı varsa olur sen negatif düşünme kendine güvenin tam olsun her zaman sınavlarda bu çok önemli.Dozajlara gelirsek masteron 300 haftalık winstrol 150 haftalık clenbuterol 4 tablet gunluk alabilirsin 12 hafta olabilir kür,kısa ester de uzun ester de farketmez ikisi de aynı oranda etki eder.clenbuterolü havalar ısınınca kesip sadece mekik koşusu günü alabilirsin.Aslında clenbuterol yerine efedrin daha iyi olur bulabilirsen.İlk 3 hafta 8-10 km hergün düz koşularla başla sonraki bir ay haftada 4 gün yaygın interval nabız 165 - 175 arasında 8-10 dakikalık 3 - 5 setlik koşular yap burda dinlenme çok önemli 1 set bitti diyelim 10 dakika 170 nabızda koştuktan sonra dinlenirken nabzın 120ye düşünce 2.sete başlıcaksın ve setler bu şekilde bitecek.Ağırlık antrenmanlarını da koşuların olmadığı günlerde orta şiddette uzun tekrarlı çalışırsın bütün vücudunu çalışırsın set araları ksa tutarsın 30 sanıye gıbı duruma göre hiç dinlenmeyebilirsin de her hareket 2şer set.(Squat,bench press,deathlift mutlaka olsun )Bundan sonraki ay da yoğun interval programıyla haftada 3 gün %80 90 100 200 300 400 yüklenmelerle 8-10 set 2-4 dklık dinlenmelerle antrenmanlarını yaparsın of günlerde aralarda gene sabahhafif tempo 8-10 km düz koşu akşam ağırlık yaparsın,1 günü dinlenmeye ayırırsın,haftada bir günü geçmemek şartıyla patlayıcılığı geliştirmek için plyometric çalışmalar yaparsın(duvardan yere atlayıp tekrar duvarın ustune cıkmak gıbı).Bu süreçten sonra kazandığın kondüsyonla beraber mekik koşularına ve parkur antrenmanlarına ağırlık verirsin haftada 3 4 gün mekik koşman hem zil sesi,hem dönüşler için motorik özelliklerinin gelişmesini de sağlar.sabah mekik akşam parkur yapabilirsin.Burda beslenme de çok önemli protein kadar hatta ondan daha çok kompleks karbonhidratlara ağırlık vermen lazım(makarna,patates vs.)Ayrıca nabzını kontrol etmen için polar saatleri tavsiye ederim 100 lira civarı bulabilirsin nette.Dediklerimi disiplinli bi şekilde uygularsan android gibi olursun sınavlarda.
En son bose tarafından Prş Oca 24, 2013 9:38 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
bose
Yeni Üye

Mesajgönderen Squat » Prş Oca 24, 2013 9:36 pm

bose yazdı:Olduki ayağın burkuldu ya da mekık kosarken kaydın dustun gene sıkıntı cıkarır başına şans işi biraz olacağı varsa olur sen negatif düşünme kendine güvenin tam olsun her zaman sınavlarda bu çok önemli.Dozajlara gelirsek masteron 300 haftalık winstrol 150 haftalık clenbuterol 4 tablet gunluk alabilirsin clenbuterolü havalar ısınınca kesip sadece mekik koşusu günü alabilirsin.Aslında clenbuterol yerine efedrin daha iyi olur bulabilirsen.İlk 3 hafta 8-10 km hergün düz koşularla başla sonraki bir ay haftada 4 gün yaygın interval nabız 165 - 175 arasında 8-10 dakikalık 3 - 5 setlik koşular yap burda dinlenme çok önemli 1 set bitti diyelim 10 dakika 170 nabızda koştuktan sonra dinlenirken nabzın 120ye düşünce 2.sete başlıcaksın ve setler bu şekilde bitecek.Bundan sonraki ay da yoğun interval programıyla haftada 3 gün %80 90 100 200 300 400 yüklenmelerle 8-10 set 2-4 dklık dinlenmelerle antrenmanlarını yaparsın of günlerde aralarda gene hafif tempo 8-10 km düz koşular yaparsın,1 günü dinlenmeye ayırırsın,haftada bir günü geçmemek şartıyla patlayıcılığı geliştirmek için plyometric çalışmalar yaparsın(duvardan yere atlayıp tekrar duvarın ustune cıkmak gıbı).Bu süreçten sonra kazandığın kondüsyonla beraber mekik koşularına ve parkur antrenmanlarına ağırlık verirsin haftada 3 4 gün mekik koşman hem zil sesi,hem dönüşler için motorik özelliklerinin gelişmesini de sağlar.sabah mekik akşam parkur yapabilirsin.Burda beslenme de çok önemli protein kadar hatta ondan daha çok kompleks karbonhidratlara ağırlık vermen lazım(makarna,patates vs.)Ayrıca nabzını kontrol etmen için polar saatleri tavsiye ederim 100 lira civarı bulabilirsin nette.Dediklerimi disiplinli bi şekilde uygularsan android gibi olursun sınavlarda.

Hocam çok teşekkür ederim gerçekten açıklayıcı ve iyi oldu çalışma tarzı benim için.

Clenbuterol dediğiniz gibi sıcaklarda bana sıkıntı yapabilir kahve içince bile bazen çarpıntı gelebiliyor geçen yaz ventolin kullanmıştım günde 8mg kullanmama rağmen çarpıntı ve sanırım ona bağlı olarak antrenmanda isteksizlik uyku hali halsizlik falan yaptı.
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir