Bilgi İstiyorum..

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Bilgi İstiyorum..

Mesajgönderen Chacckers » Sal Oca 29, 2013 2:56 pm

Cümleten Selamun Aleyküm..

Yaşım 22 Aile Ve İş Yüzünden Askere Gıtmemek Adına.. 130 KG ye çıktım .. 1.94 Boy Ve İstedgim Sonucu EldE Etttim .

Body 16 Ay Sürekli Suplement Eşliginde Body Yaptım.. Ve Eskidende Sporcu Yüzme Kişiligim Mevcuttu Fakat 5 Aydır Son Kontrole Kadar Ara Verdim

Şuan Evınme Koşu Bandı Aldım. Her Akşam 6.0 7.0 Da (Multi Pover 1800mg Le-Carntine Liquid ) Eşliginde 3.000 mtr Civarı Koşuyorum Eski Fizigime Ulaşmam İçin
Streoid 'i Bilinçlice Elde Etmek Ve Kulanmak İstiyorum .. Amacım İX5 yani Karın Kaslarıma Ve Şık Vicuduma Tekrar Ulaşmam Beyin Çöküntüsünden Kurtulmam Lazım.. Kendime Güzel Bir Ürün Temini + Antreman Bilgisi Ve Programı Forum Veya Real Hayatta Fikir Danışabilecegim Gerek Hoca Gerek Arkdaş Arıyorum.. Etmiş Ve Edecek Oldugunz Yardımlarınz İçin Çok Teşekür Ederim.

Şuan Diyet ;( Sabah 1 Yumurta Yarım Dilim Bugday Ekmek 2 Kıbrıt Peynir)

Öglen 3 4 Kaşık Sebze ;;

Akşam Dardanel Marul Veya 100 200 gr Haşlama Et Veya Mangal

Yardımlarınz İçin Çok Tşkrler
Chacckers
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Bilgi İstiyorum..

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Oca 30, 2013 10:28 am

Dietin daha da detaylandırıp iyi bir idman ve kür sistemi oturtman lazım. Kür programını güvenebileceğin bir hoca eşliğinde beraber hazırlayarak bilinçli şekilde kullanıp istediğin formu elde edebilirsin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Chacckers » Çrş Oca 30, 2013 1:12 pm

Demek İstedigim.. Orda Son Bulup Başlıyor Lennox77 Oturdugum Şehir Ve Memnekette Ona Göre Kür Sağlayabilecegim Bir Hoca Mevcut Değil İnternette Saygı Değer Sitenizi Buldum Ve Onun İçin Bilgi Gelişimi Kür Ve Diyet Bakımından Yardım Medet Umdum Bilgilerinize Hoş Görüyle Yaklaşmak İçin Bu Konuyu açtım Danıştım.. Yenıden Verıcegınız Cevap İçin Tüm S.Forumtr Üye Ve Yöneticilerine Teşekkür Ederim.
Chacckers
Yeni Üye

Mesajgönderen BoneCrusher » Prş Oca 31, 2013 11:25 pm

Diyet beslenmenize baktığımda baya katı bir diyet yaptığınızı gördüm ve sadece 3 öğünden oluşuyor bahsettiğiniz kadarıyla.Tavsiyem öğün sayısını 4-5 e çıkarmanız çünkü vücut yağı ancak sık sık ve az az besin girişiyle yakmakta.İdman programında da kardiyo ağırlıklı sert idman yapabileceğiniz bir program tavsiye edeceğim.Kür konusundaki tavsiyemide bu başlık altında belirteceğim size.

1 - Beslenme

Sabah 4 yumurta(2 sarısı) 2 kibrit kutusu beyaz peynir 1-2 dilim kepek ekmeği tuzsuz zeytin

Ara Öğün: 1 adet mevsimlik meyve

Öğlen Yemeği: 1 porsiyon katı yağsız zeytinyağlı sebze yemeği + 100-200 gram tavuk haşlama +50-100 gram pirinç ya da makarna(öğlen öğününüzde karbonhidratı atlamayın karbonhidrat girişi olmadan vücut yağ yakmaz)

Ara Öğün: 1 adet mevsimlik meyve

Akşam Yemeği: 100 gram pirinç ya da makarna + mevsim salatası(zeytinyağlı) + 200-300 gram tavuk ya da balık(kırmızı ette tüketebilirsiniz)

Bu beslenme programı diyette ancak vücudunuzun protein ve karbonhidrat ihtiyacını karşılayacaktır.

2-İdman
1.gün

Göğüs Bench press 3.6
bench fly 3.8
incline dumbell press 3.6
incline fly 3.10
decline press 4.8

Biseps

Biceps Curl 3.8
scott curl 3.6
brachialis curl 3.8
+35 dakika kardiyo idmandan sonra

2.Gün Sırt
Lat pull down neck 3.8
Lat pull down chest 3.8
Close grip pulldown 3.12
seated bell rowing 3.8
t-bar rowing 3.10
Omuz
Shoulder press 3.8
Lateral 3.8
frot shoulder press 3.8
dumbell front raises 3.7

3. 45 dakika kardiyo

4.Gün Bacak
Squat 3.6
Leg extension 3.12
Leg press 3.6
Leg curl 3.12

Triseps Lying triseps 3.8
Pushdown 3.10
Franchise triseps 3.8

5.Gün Biseps+Triseps
Biseps dumbell concentration curl 3.8
scott curl 3.7
brachialis curl 3.6
Omuz Shoulder press 3.8
Lateral 3.8
frot shoulder press 3.8
dumbell front raises 3.8

6. gün 45 dakika kardiyo

7.gün 45 dakika kardiyo

Kür konusundaki tavsiyem ise ölçülerin ve ilk yapacağın kürü göz önüne alarak

1-10 hafta 400 mg testosterone propionate
1-10 hafta 400 mg masteron
1-8 hafta 50 mg winstrol tablet(günlük)
1-10 hafta clenbuterol
1-10 hafta 50 mg proviron(günlük)

Yeterli olacaktır.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen özel » Cum Şub 01, 2013 2:23 am

ilk kürde masteron önermiyorlar bazen bir sebebi varmı genellikle ilkkez yapıpta definasyonsa eger t enante primabalon wistrol tablet clen ve provion kürü oneriyorlar dmekki buda olabiliyormuş dedirtti bana sahsen ??????..
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen UncleO » Cum Şub 01, 2013 3:16 am

definasyonda t enanthate dediğin trenbolone enanthate mı? ayrıca primobolan demişin.. t enanthate testosterone sa zaten definasyon için değildir. Definasyonda propionate kullanırsın testosterone esteri olarak. Primobolan zaten definasyon ilacı değil.. T enanthate trenbolone enanthate sa onu öneren arkadaş kusura bakmasın ama hiçbirşey bilmiyor.. İlk küre giren adama hangi zihniyetle trenbolone enanthate önerilir ki bu adam daha Deca ile tanışmamışken!.. İlk kür için definasyonda evet ilk kür olduğu için çok çeşite girmemesi doğrudur.. Ama ben ilk kür yapanlara 4 hafta-8 hafta arası kısa bir definasyon öneririm.. Propionate ve masteron ile.. İlk küre giren adama Trenbolone önermekten daha mantıklıdır..

Winstrol ve Clen definasyon için tamam.. Provironun definasyonda pek alakasını anlamadım.. Proviron Kür içinde kullanılması daha uygun olan bir ilaçtır.
Saygılar
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen özel » Cum Şub 01, 2013 2:09 pm

primonun kullanılmasının sebebi kas kaybetmemek amacı ile alakalı olabilirmi ben girmedim küre girmek isteyen bir arkadasıma önerilen bunlar dı ben bunu burada fikir alışverişi için yazmısım iyikide yazmısım yoksa çocuk :)):):): testo pripioante masteron clen wsitrol tablet kür içerisinde provion kür sonu tedavisinde preglin 5000 iu kullanmayı dusunuyorum sahsen bu benım fikrim o soruyu arkadasım için sormustum sizce bu kür nasıl eksik bir teferruat varmıdır saygılarımlaaaa 5 5 senelik bir spor gecmişim var totalde alt yapım uygun vucut ölçülerim ise 135 omuz 65 bacak 44 cm kol sol 43.5 gögüs 130 bel 101 :(:(: 1 ayda bu kadar inebildim 106 dan 101 e ve 102 kg idim 94 500 üm 1 haftadır 2 2 2 olarak clene başladım dietime ek olarak ???? bana öneriniz olurmu sonuçta sizn spor gecmişiniz benden fazladır
özel
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen UncleO » Cum Şub 01, 2013 4:33 pm

senin kürün iyi fakat yanlış birşey var.. PCT de proviron değil Nolvadex kullanacaksın.. Provironu kür içinde bulkta kullanabilirsin.. Not: Proviron ve Nolvadex aynı zamanda alınmaz. Alırsan etkisini göremezsin.. Proviron PCT ilacı değildir.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Chacckers » Cmt Şub 02, 2013 4:22 pm

Yazdıklarımdan İlgi Çekmek güzelde Çoku Yazı makale var hangisine uymam mantıklı olucak bilemedim :S :?
Chacckers
Yeni Üye

Mesajgönderen Roid Rage » Pzr Şub 03, 2013 8:07 pm

Arkadaşın konusuyla ilgili kişisel tartışmaya yol açabilecek mesajlar silinecektir. Burda sadece spor çerçevesinde sorulan sorular cevaplanır başka yorumlar yapılamaz.
Roid Rage

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 8

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir