sustanon saç dökülmesi

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

sustanon saç dökülmesi

Mesajgönderen fiko » Pzt Şub 04, 2013 1:45 am

Arkadaşlar meraba.Ben 6 hafta boyunca sustanon ve primabolan kuru kullandım bu esnada bir kutu proviron ve pregnl 5000+ pregnl 1500 kullandım. Bu kürü bıraktıktan yaklaşık 2 ay sonra saçlarım bi anda dökülmeye basladı ve şu an kürü bırakalı yaklaşık 3 ay oldu bu durumda yapabileceğimiz bişey varmıdır şu anda? sivilce oluşumuda var kısmen ancak bunlar dediğim gibi bu ay cok arttı.Sivilce o kadar problem değil fakat saçları kurtarmak lazım
Yardımcı olabilirseniz sevirim.. Şimdiden teşekkürler
fiko
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: sustanon saç dökülmesi

Mesajgönderen lennox77 » Prş Şub 14, 2013 1:32 pm

Saç dökülmesi olayına girmeden önce şunu söylemek isterim ki bu kür tamamen bilinçsiz uygulanan bir kür. Ne ilaçların haftalık uygulanması doğru ne de pregnyl kullanımı. Düzgün bir kür uygulamamışsın bundan sonra daha dikkatli olmanı tavsiye ederim
İlaçların etkileri artık vücudunda hissedilmeyecek seviyededir ama kalıcı bir hasar bırakmış olabilirler sana saç dökülmesi konusunda (genetiğe bağlı olarak). Herhangi bir saç dökülmesine karşı piyasaya sürülmüş şampuanlardan alabilirsin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir