Pct sonrasi araliksiz yeni kur

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Pct sonrasi araliksiz yeni kur

Mesajgönderen Arnold1989 » Çrş Şub 06, 2013 8:39 pm

Suan 500testo e. 400primo kurumun 10. Haftasindayim normalde bu hafta primo bitiyor 2 hafta daha 12. Haftaya kadar testo devam ediyordu ancak kuru 10. Hafta yani bu haftada bitirip pct mi yapip pct biter bitmez 500testo e. 400-600boldenon kurune girmeyi dusunuyorum. Pct sonrasi araliksiz yeni bir kure girmenin ne gibi bir zarari olabilir ?
Cok sukur jineko sivilce sac dokulmesi vs vs gibi hicbir yan etki gormedim. Pct sonrasi yeni kure girmeden doktor kontrolune de gitmeyi dusunuyorum.

Yan etkisi olan ilaclar olmadigi icin yazmadim ama genede ekliyim kurun son haftalarinda oxandralone ve clenbuterol de kullandim halen de kullanmaktayim..
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Re: Pct sonrasi araliksiz yeni kur

Mesajgönderen gitaristt » Prş Şub 07, 2013 8:26 am

Evet bu sorunun cevabina gore bende 2. Kurume baslicam bu pazar pct bitiyo sorun olmicaksa p.tesi baslarim digerine
Kullanıcı avatarı
gitaristt
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 8

Mesajgönderen UncleO » Prş Şub 07, 2013 8:43 am

yeni küre girecekseniz neden PCT yapıyorsunuz? bu durum ya kür yapmanın bilinçsizliği yada aceleciliği.. kürden yan etki görmemek ayrı bir konu... reseprörlerini uzun süre uyarınca uzun süre kullanılan ilaçlardan yeterli verim alamamaya başlarsınız..
Eğer devam etmek isterseniz, PCT yapmadan 10 haftalık bir kür daha ekleyin sonra güzel bir PCT ile bitirirsiniz.. tabi toplamda 5 aylık bir süre steroid kullanımından sonra vücudu bi 6 ay dinlendirmekte yarar var. ama PCT bitirip hemen yeni küre başlamak olmaz. yenisine başlayacaksan ozaman neden PCT yapıyorsun? PCT nin amacı zaten hormonları eski haline getirmek.. Sen pregnyl i vurup yapay testoyu indirip doğal testoyu eski haline getiriyorsun hemen arkasından tekrar küre... gitaristt bence sen beklemelisin 3 ay kadar bekledikten sonra yeni küre girersin.. arnold sen PCT ye başlamadıysan pct yapmadan devam edebilirsin..
kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Arnold1989 » Prş Şub 07, 2013 11:07 am

Soyledikleriniz cok mantikli ancak suanda kafam iyice karisti. 20senedir bu sporla ugrasan bir suru musabik sporcu yetistirmis olan antrenorume bu yazdiklarinizi soyledigimde sen musabikmisin 5ay araliksiz kur yapicaksin araliksiz testo alicaksin ic organlarini yormayi birak dogal testo seviyen cok duser ve 5 ay sonunda eski haline gelmesi tamamen toparlanmasi oldukca zamanini alir. Pct ni yap hormon seviyeni normale getir gerekli kontrollerini yaptir eger testlerdede herhangi bir aksaklik cikmazsa sifirdan bir kure basliyormus dogal dengen tamamen duzelmisken yeni bir kure baslarsin dedi.

Suan kafam hepten karisti :S
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen gitaristt » Prş Şub 07, 2013 11:46 am

aynen banada arnold ın dediği gibi söylediler.. benimde kafa karıştı :S
Kullanıcı avatarı
gitaristt
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Prş Şub 07, 2013 3:22 pm

vallahi okadar müsabık sporcu yetiştiren hocamızın bunuda bilmesi gerekirdi.. PCT yapmanın amacı vücudu eski haline getirmek hormonları eski haline getirmek için yapıyorsun ve hemen arkasından yeni küre başlıyorsun.. peki bu durumda vücudunun dengesi ile nasıl oynadığının farkındamısın? hormonlar oyuncak değil sonuçta..ayrıca 5 aylık kür yapmak için illaki müsabık olmaya gerek yok.. şu mantıkla düşün.. 12 hafta bir bulk kürü bulk için önerilen ve verim alabileceğin minimum süredir. bunun arkasından cutting yaptığını düşün.. 8 haftada cutting kürü yapsan ettimi sana 5 ay! peki bulk arkasından definasyonu sadece müsabık sporcularmı yapıyor? 5 ay etti toplam testosterone aldığın süreç!!!

vallaki kusura bakmayın ama hocamızın söylediklerinde de oldukça tutarsızlık var.. pct yapıp hemen yeni küre başlamayı ne biryerde duydum, ne gördüm nede okudum...
Daha neler duyacağız kimbilir!...
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen Arnold1989 » Prş Şub 07, 2013 3:59 pm

Anladim hocam bu konuyu biraz daha arastiricam. Peki sizin dediginiz gibi yaptim diyelim bu 20 haftalik kurun pct si nasil olmali heralde 1500iu pregnyl kurtarmaz 2 tane 5000iu anca keser :)
Arnold1989
Yeni Üye

Mesajgönderen gitaristt » Prş Şub 07, 2013 6:12 pm

peki o zman ikinci kürde danabol olmıcakmı? yada nasıl olacak ilk kürümde 6 hafta danabol kullandım 6 haftadan sonra karaciğeri yorar dediler..
Kullanıcı avatarı
gitaristt
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Prş Şub 07, 2013 9:03 pm

5 aylık bir kür için 3 x 1500iu pregnyl yeterli olur.. yada 1 tane 5000lik pregnyl i 3 bölerek 5 gün ara ile vurabilirsin.
eğerki küre direk devam edersen yada yeni küre başlarsan danabol kullanma.. çünkü yeni kür ilk kürün devamı gibi olacağı için aynı kür içinde 2 kere danabol kullanmak hem fazla etki etmeyecek hemde karaciğerini çok fazla yoracaksın.. enanthate, bolde, deca girilebiiir.. boldeyi bitirip, (bitmesine yakın) deca başlanabilir..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen Arnold1989 » Prş Şub 07, 2013 9:13 pm

Deca kullanmayi pek istemiyorum. 500testo enant. 500boldenon 300masteron girmeyi dusunuyorum hocam ne dersiniz ?
Testolar galenika, boldenon ve masteronlari thaiger pharma dusunuyorum
Arnold1989
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir