Dbol kuru

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Dbol kuru

Mesajgönderen insider » Çrş Şub 13, 2013 7:23 am

merhaba,

sadece dianabol ile yapilacak bir kur nasil olmali? evet dogal testo baskilanacak ve baskilanan testoyu disaridan testo alarak kapatmiyorum fakat ilk kurunu sadee dianabol ile yapan pek cok sporcu var, saglam bir beslenme ve pct ile kazanilan guc ve hacmin en azindan bir kisminin korunabilecegini dusunuyorum.

bilgisine guvendigim birkac kisiden de yorum almistim bir tanesi soyle onermisti

6 hafta 30mg dbol, eger pek yan etki gormezsen 8 haftaya 40mg ile cikarsin demisti
pct icin de nolva ilk gun 60, sonraki gun ve o hafta 40, sonrasinda 40, 30, 30 seklinde dort hafta onermisti. ostrojen seviyesini duzenlemek icin de ya adex ya da cinko kullanimini tavsiye etti pct'de, ama tamoksifen ile adex ayni anda kullanilmamali sanirim en azindan adexin prospektusunde boyle yaziyor. bir de pct'te kreatin kullanirim zaten o net.

bununla birlikte dbol ve proviron, 6 hafta 30 mg dbol, yine 6 hafta 50 mg proviron var kafamda. bu da ikinci secenek. pct yine ayni belki dozlar duser.
proviron'u eklersem, dbol kurunde yasanmasi muhtemel libido fall ve ereksiyon probleminin onune gecmis olur muyum? proviron'un libido duzenleyici etkisi var bildigim kadariyla.

her neyse sormak istediklerim bu kadar

tesekkurler
insider
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Dbol kuru

Mesajgönderen zyzz » Çrş Şub 13, 2013 8:59 am

Merhaba İnsider.
viewtopic.php?f=2&t=206
Soruların ile ilgili genel bilgiyi yukarıda ki başlıkta bulabilirsin.
İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Mesajgönderen UncleO » Çrş Şub 13, 2013 9:06 am

sadece danabol ile kür yapılmaz.. enjeksiyon yapmak istemiyorsan yanında methyltestosterone kullanabilirsin oda tablettir ve proviron ekleyebilirsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen insider » Çrş Şub 13, 2013 9:15 am

zyzz o basligi okudum evet, tesekkur ederim.

uncleo, birkac yabanci forumda da konu acmistim orada pek tepki gelmemisti, test based kurler elbette daha etkilidir ama pek cok yerde okudum ve deneyimleyenlerin yorumlarini da yine okudum ki hacim ve guc kazanimi gayet mumkun, kur sonunda belirli seviyelerde azalsa da yine de hatirili sayilir bir kazancla kuru tamamlayan sporcular var.

benim soyledigim iki cycle'de de kurden verim almam mumkun degil mi?
insider
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Çrş Şub 13, 2013 9:22 am

danabolden etki alman gayet mümkün.. ama bu tepkiden ziyade öneri olarak algıla.. çünkü hormon seviyenle ciddi şekilde oynayacaksın.. yanında testosterone kullanmaktan zarar görmezsin.. ama tek danabol ile görebileceğin zarar belli..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen insider » Çrş Şub 13, 2013 9:29 am

gyno, su tutumu, sivilce, libido dususunden baska bir yan etki mumkun mu?

yani hic pct yapilmayan kurlerde dahi (oldschool kurlerde mesela) testo seviyesi bildigim kadariyla 1-3 ay arasinda tekrar eski seviyesine geri donuyor, ki ben nolva ile pct yaparim diye dusunmustum, hatta gyno riskine karsi da kur sirasinda 2 ya da 3 gunde bir arimidex kullanabilirim dahi diye dusunmustum. bu sekilde yan etkileri en aza indirgeyebilmem mumkun degil mi?

benim bilgi seviyem seninki kadar cok degil tabii ki ama hormonal denge gercekten fazlasiyla alt ust olacak mi? biraz daha acabilir misin?
insider
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Çrş Şub 13, 2013 9:37 am

eski haline getirmek mümkün tabi.. ama burada sorun sadece libido düşüşü gyno sivilce değil.. tabi gyno nun önüne geçersin sivilce zaten geçicidir. nolvadex ile östrojeni baskılarsın v.s. ama danabol tek başına testosterone u ciddi şekilde baskılayacak.. Soru şu olmalı: steroid kürü neden yapılır? kas hacmi kazanmak için.. peki kas hacmi kazanmak için neye ihtiyaç var? Testosterone a.. Yani sen sadece danabol ile testosterone unu oldukça baskılarken nekadar bir kas kütlesi kazanabilirsin? Danabol yanında oral yaba injectable testo ile çk güzel etki verirken, sadece danabol ile bol bol su çeker, östrojen seviyeni artırırsın.. ha aldığın kilo ile oldukça motive olursun ama sorun şuki: sadece danabol ile alacağın kas hacmi ne olacak?

bence fantaziye gerek yok.. kür yapıcaksan bir kürün en temel ürünü testosterone dur. dediğim gibi enjeksiyondan çekiniyorsan tablet testosterone lardan yararlanabilirsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen insider » Çrş Şub 13, 2013 9:48 am

evet bunu ben de yazmistim boyle oldugunun da farkindayim, ama simdi kisisel nedenlerden dolayi enjeksiyon yapabilecek durumda degilim, bir de virigen gibi oral testolarin yeterince etkili olmadigini okudum, hem de bu cok pahaliye mal olur sanirim. dolayisiyla oral kurler icinden en mantiklisi dbol gibi gorunmustu, winstrol eklemleri cok kuruttugu icin vazgecmistim, anavar yeterince etkili degil diye vs. halo bulmak guc ve pahali, hem hacim olarak getirisi pek yok sanirim guc amacli daha cok.

o yuzden secenekler arasinda en mantiklisi dianabol'du. peki bu soylediklerimden hareketle dbol kurunde bana proviron kullanmami onerir misin, olabilecek zararlari en aza indirgeyebilmek adina, yoksa sadece dbol ile devam edip kur sonunda pct'yi tamoksifen ile mi yapayim, yani evet soylediklerini anladim ben de oyle oldugunun farkindayim ama dbol kuru ve pct'si mumkun oldugunca en az kayipla atlatabilmek icin nasil olmali, buna dair bir seyler soyleyebilir misin?
insider
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Çrş Şub 13, 2013 10:42 am

virigen şuan üretilmiyor zaten ve etken maddesi Testosterone Undecanoate dır yani en uzun esterli testosterone.. etki görme bünyeden bünyeye değşmekle beraber yarılama ömrünün de uzun olmasının etkisi vardır.. Methyltestosterone farklıdır virigene göre..

ben şahsen sadece danabol önermiyorum.. ama yanında proviron alırsan proviron doğal testosterone seviyeni biraz da olsa dengede tutacaktır. kür sonrası nolvadex ile pct yapabilirsin günde 20-30mg kadar nolvadex alabilirsin ve Klomen 1 tablet. ama yne söylüyorum sadece danabol kürü benim önerim değil, olası durumlarda mesuliyet kabul etmem :)
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen insider » Çrş Şub 13, 2013 2:47 pm

estagfirullah ben yalnizca danisiyorum onermedigini goruyorum zaten, o net :)

6 hafta 30 mg dbol / 50 mg proviron

Pct ise nolva 40 20 20 20 seklinde dort hafta ya da uc hafta, kreatin ve gunde 150mg cinko eklerim.

ZMA var elimde kur sirasinda kullanmayi planliyorum olasi uyku problemlerini yok etmek ve mineral destegi olmasi bakimindan.
insider
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir