##Kür Planlamam Yorumlarınızı Bekliyorum##

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

##Kür Planlamam Yorumlarınızı Bekliyorum##

Mesajgönderen Squat » Pzr Şub 24, 2013 12:38 am

Arkadaşlar 2. kürüme Haziran ayında başlama kararı aldım daha açıklayıcı olsun diye excelde tabloladım düşündüğüm kürü yorumlarınızı bekliyorum
http://i.imgur.com/HhpqBjD.png

Winstrolü ilk 3 hafta enjekte son 3 hafta oral olarak düşünüyorum ama tamamen oralde yapabilirim etki olarak gün aşırı 50mg enjekte hergün 30mg oral den ne kadar daha etkilidir sizlere bunuda sormak istiyorum ahım şahım bir fark yoksa gün aşırı iğne yemek biraz sıkıntı olabilir tamamını oral yapabilirim :mrgreen:

Ve ilk 4 hafta turinabol yada anavar eklesem nasıl olur :?:
Eklentiler
Untitled-1.png
(117.03 KiB) 2222 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: ##Kür Planlamam Yorumlarınızı Bekliyorum##

Mesajgönderen UncleO » Pzr Şub 24, 2013 10:46 am

bende bu kürde bir hata var.. definasyon kürünü hacim kürü içinde yapmak pek anlamlı değil.. Hadi sustanon az su çeker ama definasyon ilacı değildir.. ayrıca boldenone da definasyon ilacı değildir. anavar ve winstrolü boldenone ile aynı anda kullanmak saçma olmuş..
PCT 3 gün sonra başlamaz. son enjeksiyondan 15 gün sonra başlar.. mantığıda testosterone un yarılama ömrünün 15 gün olmasıdır.
Böyle bir kürde pregnyl e pek gerek yok ama pregnyl 1500 alarak (3ampul vardır 1 kutuda) 2 ampulunu 5 er gün ara ile vurabilirsin.

Sonuç olarak tavsiyelerim:
1- küründe sustanon yerine enanthate ekle ve 12 haftaya uzat.
2- boldenone 400mg yapabilirsin ve 10 hafta kullanım iyi.
3- arimidex e3d kullanımı iyi.. fakat kür içinde kullanmaya pek gerek yok.. sadece jinoya karşı bir hassasiyet olduğunda kullanıp bırakabilirsin.
4- definasyon kürünü hacim küründen sonra yap.. 6-8 haftalık bir kür yapabilirsin.
5- winstrol tabletle başlayacaksan tabletle devam et iğne ile başlarsan iğne ile devam et..
6- anavar ı definasyona ekleyebilirsin.
7- PCT ye Klomen eklemeyi unutma..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Squat » Pzr Şub 24, 2013 2:46 pm

UncleO yazdı:bende bu kürde bir hata var.. definasyon kürünü hacim kürü içinde yapmak pek anlamlı değil.. Hadi sustanon az su çeker ama definasyon ilacı değildir.. ayrıca boldenone da definasyon ilacı değildir. anavar ve winstrolü boldenone ile aynı anda kullanmak saçma olmuş..
PCT 3 gün sonra başlamaz. son enjeksiyondan 15 gün sonra başlar.. mantığıda testosterone un yarılama ömrünün 15 gün olmasıdır.
Böyle bir kürde pregnyl e pek gerek yok ama pregnyl 1500 alarak (3ampul vardır 1 kutuda) 2 ampulunu 5 er gün ara ile vurabilirsin.

Sonuç olarak tavsiyelerim:
1- küründe sustanon yerine enanthate ekle ve 12 haftaya uzat.
2- boldenone 400mg yapabilirsin ve 10 hafta kullanım iyi.
3- arimidex e3d kullanımı iyi.. fakat kür içinde kullanmaya pek gerek yok.. sadece jinoya karşı bir hassasiyet olduğunda kullanıp bırakabilirsin.
4- definasyon kürünü hacim küründen sonra yap.. 6-8 haftalık bir kür yapabilirsin.
5- winstrol tabletle başlayacaksan tabletle devam et iğne ile başlarsan iğne ile devam et..
6- anavar ı definasyona ekleyebilirsin.
7- PCT ye Klomen eklemeyi unutma..

Sende kendine göre haklısın ama her yiğidin farklı bir yoğurt yiyişi vardır benim amacım definasyondan ziyade adelenin sert olarak hacimlenmesi su ve yağlanmayı minimize etmek.
pct nin 15 gün sonra başlama konusunda haklısın hatta ve hatta sustanon dan sonra 18 21 gün sonra falan başlanılmalı bunu bende çok iyi biliyorum fakat kürün dizaynını son 2 hafta yani sustanone dan sonra 14 gün propionat kullanarak biticek şekilde ayarladım. propionatın yarılanma ömrü 3 gündür.
pregnyl piyasada 5000 lik bile zor buluyorum ama bu şekilde daha öncede kullandım gerçekten faydasını gördüğüme inanıyorum o yüzden 10 gün arka arkaya küçük dozajlarda sürdürmek yabancı forumlardada çok rastlanan bir kullanım yöntemi.
boldenon(EQ) 400 kullanmayı bende düşünüyorum ama bütçe olarak biraz zorlayabilir bir arkadaşımla ortak 3 şişe almayı düşünüyorum 1.5 şişe 300mg mantığıyla..

Son olarak ilk mesajımdada sorduğum soruyu tekrar yöneltiyorum winstrol tablet enjekteye göre daha etkisiz olduğu söyleniyor %olarak düşünürsek deneyimli birileri söyleye bilirmi ne kadar daha etkisiz?
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Mesajgönderen kafkas kartalı » Pzt Şub 25, 2013 8:21 am

forumda o kadar bilgi paylaşımı var ki kür yaparken hata yapmanız nerdeyse imkansız hale gelmesi gerekiyor ama .kardeşim o son iki hafta daki propionatı koymayı sana kim akıl verdiyse onunla çalışmayı acil bırakmalısın ben ömrümde ilk defa son iki hafta propionat kulanmak isteyen birini duydum bence forumu güzelcene oku senin yapmak istediğin her bilgi forumda mevcut ,iyi çalışmalar kolay gelsin
kafkas kartalı
Yeni Üye

Mesajgönderen Squat » Pzt Şub 25, 2013 9:04 am

kafkas kartalı yazdı:forumda o kadar bilgi paylaşımı var ki kür yaparken hata yapmanız nerdeyse imkansız hale gelmesi gerekiyor ama .kardeşim o son iki hafta daki propionatı koymayı sana kim akıl verdiyse onunla çalışmayı acil bırakmalısın ben ömrümde ilk defa son iki hafta propionat kulanmak isteyen birini duydum bence forumu güzelcene oku senin yapmak istediğin her bilgi forumda mevcut ,iyi çalışmalar kolay gelsin

steroid.com a bir göz at ozaman belki nem kaparsın ;) Adamlar direk bilimsel açıklamalarla konuşuyorlar az çok ingilizcen varsa mantığını anlayabilirsin... 10 yıllık ünlü yabancı steroid forumlarında çok yaygın uzun esterden pct ye olan sürede kısa esterli ilaçlara devam edilmesi ve çokta mantıklı... Size göre 12 hafta hacim kürü yaptıktan sonra 6 hafta definasyon kürü yapmak kısa estere geçmek normal ama pctye geçiş süresinde kısa estere dönmek saçma öylemi? At gözlükleriyle laf sokuşturmaktansa biraz araştırmayı tercih ederim şahsen :!:
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt Şub 25, 2013 11:43 am

arkadaşlar olayı tartışmaya dökmeden paylaşım yapalım lütfen.. burada kimse kimseye bilmişlik taslamıyor herkes fikrini söylüyor.. bir başlk açılıp soru soruluyorsa cevap veren arkadaşlarada biraz saygı göstermek lazım.. herşeyi çok iyi biliyorsak ozaman başlık açmaya da gerek yok.. forumun selameti açısından hatrlatmak istedim..
iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen kafkas kartalı » Pzt Şub 25, 2013 6:32 pm

kardeşim ben senin karşında değil yanında olmak isterim !sen streoid.com a göz at diyosun ama her doğru sey orda yazıcak diye bi kural yok ben milli sporcu olarak sana yardımcı olmak istedim formu yakından takip eden birisiyim ben yıllardır milli sporcu olarak ilk defa öğrendiğim cok sey var bu forumda bilgili arkadaşların yorumlarını okuyorum bence sen at gözlüklerini bırakıp biraz daha bilgi edinebilirsin senin yararına olacaktır ama yinede kür yapacak kişi sensin istediğini yapabilirsin başarılar..
kafkas kartalı
Yeni Üye

Mesajgönderen Squat » Sal Şub 26, 2013 1:16 pm

kafkas kartalı yazdı:kardeşim ben senin karşında değil yanında olmak isterim !sen streoid.com a göz at diyosun ama her doğru sey orda yazıcak diye bi kural yok ben milli sporcu olarak sana yardımcı olmak istedim formu yakından takip eden birisiyim ben yıllardır milli sporcu olarak ilk defa öğrendiğim cok sey var bu forumda bilgili arkadaşların yorumlarını okuyorum bence sen at gözlüklerini bırakıp biraz daha bilgi edinebilirsin senin yararına olacaktır ama yinede kür yapacak kişi sensin istediğini yapabilirsin başarılar..

Saolasın eksik olma benden kat ve kat deneyimlisindir eminimki fakat şöyle birşey var ön yargılı yaklaşılmasına karşıyım bazı alışılagelmiş şeylerin dışınada çıkmak gerekir düşüncesindeyim her zaman.. Sana şöyle örnek vereyim çalıştığım salonda 29 kere yarışmaya girmiş defalarca milli olmuş bir abimiz var muhabbetimiz çok iyidir kendisiyle uyguladığı kür döngülerini duyduğumda kulaklarıma inanamadım yıllarca sustanon primabolon dan başka ilaç bilmezdikki abim biz diyor daha bu yaşıma geldim (50 ye yakın) pct yapmadım hiç ama yapılması gerekiyormuş hormonların çabuk düzelmesi için diyor öyle yüksek dozajlar falanda kullanmadığını belirtiyor en fazla 750 1000 susta parasına göre primabolon son yıllarda bolde trenbolone gh gibi ilaçlarıda denemiş ama bu sene gene 3 susta 1 primo ile yarışmaya hazırlanıyor adam evli barklı çocuklu.. ne beslenmesi düzgün ne supplement kullanıyor dönem dönem bcaa alıyor sadece okadar :) parasının yettiği kadar ilaç topluyor yarışmaya giriyor yarışma hobisi var kendi kendime soruyorum ozaman bukadar pct idi karışık kürler idi kısa ester idi uzun ester idi niye kafa yoruyoruz adam sustanone ile diyet yaparak su atıcı kullanıp son dönemde %5 yağ oranının altına düşebiliyor? tabi yılların getirmiş olduğu vücudun alışıklığınıda saymam lazım ama genede garip geliyor... Yorumu sizlere bırakıyorum şimdi. :)
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Mesajgönderen kafkas kartalı » Sal Şub 26, 2013 3:54 pm

küründe başarılar kardeşim iyi sonuçlar alırsın inşallah ..
kafkas kartalı
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir