İlk kür [ Primobolan + Sustanon ] PCT için tavsiye...

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: İlk kür [ Primobolan + Sustanon ] PCT için tavsiye...

Mesajgönderen Squat » Pzt Şub 25, 2013 10:11 am

Sustanon haftada 1 tane önerilmez çünkü mix testo dur içerisinde uzun ester testolar olduğu gibi kısa ester testolarda mevcuttur. yani şöyle söyliyeyim örneğin pazartesi 1 sustanone vurdun propionatın etki süresü 2-3 gün phenlypropionat etki süresi 4 gün falan her cuma cumartesi pazar testonda düşme pazartesi yükselme olur ve kan değerlerin oynar. eğer 250 testo kullanmak istiyorsan enantat kullanmalısın. Sustanone yapacaksanda 500 yapmanda bir sakınca yok pazartesi sabah perşembe akşam enjekte olursun... Pct uygundur kür içine günde 50mg pct yede günde 100 150 mg çinko eklemeni tavsiye ederim. Meme uçlarında hassasiyet kaşıntı hissi gelmeye başlarsa 3-4 gün 20 mg nolvadex kullanabilirsin... ama benim sana tavsiyem 2 günde 1 olacak şekilde çeyrek tablet arimidex atman 2. haftadan pctye kadar olan süreçte tabi yağ oranın düşükse %15in altındaysa gerek olacağını sanmıyorum. 10 hafta bana göre yeterli bir süre ilk kür için..
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen UncleO » Pzt Şub 25, 2013 11:38 am

haftalık sustanon yaparsında 1 ampul yaptığına değmez.. 500mg iyidir..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Squat » Sal Şub 26, 2013 1:20 pm

Lichm yazdı:Peki elimde ki Sustanonları çıkartma şansım var mı? Tanesi 5 liradan birine verebilsem çok iyi olur. Onun yerine 8 - 10 haftalık Testosterone enanthate alırım.

Satarsın tabiki hatta antalyadaysan getir ben alayım 5 liradan değilsende araştır hocana falan sor durumu anlat elimde kalmasın de. Ama sana tavsiyem 500 sustanone yapman hem verim açısından daha iyi olacak hemde maddi olarak hemen hemen aynı para cebinden çıkmış olacak senin orjinal enantatı 10 tl den aşağıya zor bulacağını düşünüyorum 250mg..
Kullanıcı avatarı
Squat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir