DECA-BOLDENON-PRİMO-SUSTANON

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

DECA-BOLDENON-PRİMO-SUSTANON

Mesajgönderen bozkurt » Cum Mar 01, 2013 1:50 am

1-12 hafta 500 mg deca nandrolone
4-14 hafta 500 mg boldenon
1-8 hafta 300 mg primo
1-14 hafta 500 mg sustanon

HER GÜN,

4 ÖLÇEK PROTEİN
12 AMİNO
6 BCAA
5 GR GLUTAMİNE
750 GR TAVUK GÖĞSÜ
10 ADET YUMURTA
100 GRAM TON BALIĞI

Arkadaşlar yaklaşık 6 ay lık bir kürden çıktım,ve 1 ay aradan sonra tekrar yukarıda yazdığım küre başladım, o 1 aylık arada 5000, 1500, 1500 olmak üzere 3 adet pregnly vuruldum, nolvadexi hiç kesmedim şuandada kullanıyorum, vücudumu dinlendirmem gerekirdi ama dayanamadım :) kür ve suplement dizaynım bu şekilde önerilerinizi bekliyorum
bozkurt
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 3

Re: DECA-BOLDENON-PRİMO-SUSTANON

Mesajgönderen lennox77 » Cum Mar 01, 2013 8:25 am

Boldenon ve Primo aynı kürde gereksiz olur,bence anabolizan olarak Deca-Primo ve Boldenon'dan birini seçmen lazım yanına güzel bir oral steroid ekleyebilirsin karaciğerini zorlamayacak şekilde.
6 aylık bir kürden sonra çok çok erken bu küre girmen,o kürün içeriği neydi acaba ?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen bozkurt » Cum Mar 01, 2013 12:55 pm

hocam o kürde aklına ne geliyosa kullandım :) deca,boldenon,sustanon, test enant, cypionat, dianabol :) baya saçma bi kür oldu.peki şöyle yapsam deca-primo-sustanon gireyim,primoyu kestiğimde boldenon-deca-sustanon devam edeyim iyimi hocam?
bozkurt
Yeni Üye

Mesajgönderen cumhur_ant » Cum Mar 01, 2013 3:07 pm

bozkurt gözünü baya karartmışsın ,, dozajlar yüksek supplement ve beslenme listesi çok sağlam eğer uygulayabilirsen !! peki önceki kürden kazancın ne oldu ölçülerin kiloların nedir vucut ne durumda şuan ?
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen BeastMuscle » Cmt Mar 02, 2013 12:42 pm

glutamine bcaa ları kür sonuna saklayın aldığınız ilaçlar zaten bu supplementlerin etkisinin 10 katını size veriyor ama kür sonunda böyle olmayacak. Protein tozunu kesmeyin kür boyu ve kür sonrası. Birde creatin kullanırsınız kür sonu için bomba gibi olur. Kür sırası aktardan karaciğer için gerekli bitkisel çaylar milk thistle balık yağı gibi supplementleri alırsanız kür boyunca vücudu bir nevi kurtarabilirsiniz. Vitaminleri sakın eksik etmeyin.
BeastMuscle
Yeni Üye

Mesajgönderen bozkurt » Cmt Mar 02, 2013 7:42 pm

Cumhur hocam dozajlar proflara göre çok düşük,bana göre yüksek tabiki,önceki kürümden kazancım 10 kg kadar oldu ama bir kaç ilaç sahteydi, şimdi biraz daha dikkatliyim bu konuda, vücut ölçülerim boy 182 kg 93 kol soğuk 46 cm, bu kürdeki hedefim 105 kg 48-49 cm kol, ama olurmu bilemem :)

BeastMuscle hocam tavsiyelerin güzel fakat şimdide kür bittiğindede suplementi kesmicem,milk thistle ve balık yağı muhakkak almam gerekiyor zaten iyiki hatırlattın, ciğerler için başka önerebileceğiniz çok pahalı olmayacak ürünler varsa sevinirim
bozkurt
Yeni Üye

Mesajgönderen cumhur_ant » Pzr Mar 03, 2013 2:32 pm

bozkurt ölçüler boy kilo iyimiş gerçekten , maddi durumda iyise yukardaki listeyle bomba gibi olursun bence

sahte ilaç mevzuna gelince illaki kaktırıyorlar :) 3 ilaç alıyosan 2 si sağlam biri dandik oluyo anlayamıyoruz ya eczaneden alcaz

yada yurt dışında gelen varsa getirecek başka yapacak bişey yok ,,sana kürde başarılar...
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen UncleO » Pzr Mar 03, 2013 2:39 pm

cumhur_ant yazdı:bozkurt ölçüler boy kilo iyimiş gerçekten , maddi durumda iyise yukardaki listeyle bomba gibi olursun bence

sahte ilaç mevzuna gelince illaki kaktırıyorlar :) 3 ilaç alıyosan 2 si sağlam biri dandik oluyo anlayamıyoruz ya eczaneden alcaz

yada yurt dışında gelen varsa getirecek başka yapacak bişey yok ,,sana kürde başarılar...

yurtdışında steroidler eczanede mi satılıyor? bu aldığınız satıcının şerefine kalmış birşey.. tüm satıcıları genellemeden konuşmak gerekir.
zaten bu forumun asıl amaçlarından biriside budur.. her önüne gelen bu forumda steroid satamıyor.. peki nedenini hiç sordunmu kendine? forum üzerinden sahte ürün, tarihi geçmiş ürün v.b. satışı yapılarak olulabilecek mağduriyetleri önlemek.. burada bulunuş amacına uygun konuşmak yada paylaşım yapmak gerekir. biraz daha dikkatli olursak daha iyi olur...
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen bozkurt » Pzt Mar 04, 2013 12:57 am

Cumhur hocam umarım dediğin gibi olur iyi dileklerin için teşekkür ederim.

Uncleo hocam sözüm meclisten dışarı ama bu konuda cumhur hocama katılıyorum, yanlış anlamayın fakat bu piyasada o kadar karaktersiz insanlar varki 25'lik iran decaların tüpünü 30 tl den satabiliyorlar,almasınlar diceksin ama kullanıcıların çoğu bilinçsiz,hadi fiyatınıda geçtim 3 kuruş para için insan sağlığıyla oynuyorlar şu zamana kadar bin tl ye yakın param sahte ilaca gitti bu yüzden çok canım yandı.Yine sözüm meclisten dışarı kimse yanlış veya üzerine alınmasın sakın tanıdğım satıcıların % 75' i şeref yoksunu. Umarım forumda amacından sapmaz.
bozkurt
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt Mar 04, 2013 1:33 am

yok yanlış anlamam zaten cumhur arkadaşın mesajına cevap verirken ben kendim şu kelimeyi söyledim "bu aldığınız satıcının şerefine kalmış birşey." ne yazık 3 kuruş para için bunu yapan arkadaşlar çok.. bende tam olarak cumhur arkadaşa bunu anlatmaya çalıştımda o sanırım anlamak istediği gibi anladı.. haddini aşan bir cevap verdi bana. neyse konu bu dğil.. ben herkese söylüyorum mutlaka güvenilir satıcılardan alışveriş yapın diye. hepimiz birşekilde bu piyasanın içindeyiz ve görüyoruz bunları neyazık.. dediğin gibi küre yeni başlayan adama kürünü bozdurup iran decası satmaya çalışan "hoca" dediğimiz insanlarda var ne yazık. biz elimizden geldiğince forumda arkadaşlarımıza abilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.. yoksa yarası olan gocunur.. benim cumhur arkadaşa belirtmek istediğimde buydu forumda 3-5 tane satıcı arkadaş var.. dürüstçe satış yapan ve gerçekten orjinal ürün satan değerli arkadaşlar.. bu genellemeye herkesi sokmamak gerek.. neyse umarım bende anlatabilmişimdir.
saygılar, sevgiler.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 68 misafir