İlk kür pct si hakkında !

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: İlk kür pct si hakkında !

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Mar 20, 2013 8:38 am

Danabol kick start için kullanılan bir anabolizandır,Testo Enanthate kana geç karışan bir ilaç olduğundan onun katkı verme süresi devreye girene kadar size ilk günlerde hızlı bir gelişim sağlar. Ben ilk kürlerde tavsiye ederim her zaman,ama çıkartırsanız dünyanın sonu değil :)
İlk kürü only testo şeklinde yapan birçok sporcu var her şekilde katkı alırsınız.PCT'de de 4 hafta 30 mg Nolvadex kullanabilirsiniz,kür boyunca da 50 mg Proviron alın günlük
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: İlk kür pct si hakkında !

Mesajgönderen orhan15 » Çrş Mar 20, 2013 11:31 am

Zaten ılk kur olacagı ıcın bide doz cokdusuk olucagı ıcın pek sorun yasayacagımı sanmıyorum sadece klomenın bıraz yan etkısınden korktum okadar :) 250mg testo yeterlı olur diye kararlastırdık salonda hocayla yasımdan dolayı danabolda var elımde ama bıraz ondan cekınıyorum acıkcası jack3d var suan elımde persembe ılk kez onuda denıyeceğim bakalım kure daha baslamadım sızden cevap gelne kadar cunku pct konusunda kafam cok karısıktı klomen eklemeden sadece tamoxifen kullandımmı yeterlıdır umarım (birde kur sonunda bunları kullanmazsak ne olur ve kur ıcınde tamoxıfen alırsam kurun verımını dusurur dıyorlar fakat gous bolgem bıraz yağlı gıbı doktora gozuktum jenokomastı yokmus ama yağ gıdınce duzelır dedı kullanabılırmıyım yoksa sorun olmaz mı kullanmazsam)kur boyunca ayrıca apıkobal - calcıum sandoz +vit C - mılk thıstle alacagım (tamoxıfen ve provıron kesın alacağım ) ve 250mg testo e benım dogal testo sevyemı bozmaya yetermı yanı testomu 0 larmı ?
suplement olarak;
Jacket
whey
glutmaın
amıno
suan trıbulus ıcıyorum 1aydır bayagı faydasını gordum ( vucutta testo eksıklıgı oldugu ıcın cabuk etkı ettı heralde)
gunluk ;
KALORI:3200
Proteın:230+(30bitkisel )
karbon hidrat:350g
yağ60/80
Kullanıcı avatarı
orhan15
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 14

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü