KÜRÜME YORUM LÜTFEN(CLEAN BULK)***KİSEDEN YORUM YOK MU???!

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

KÜRÜME YORUM LÜTFEN(CLEAN BULK)***KİSEDEN YORUM YOK MU???!

Mesajgönderen guvgun » Cum Mar 15, 2013 6:25 pm

Merhaba üstadlar 5 yıldır vücut geliştirme yapıyorum.Boy 177, kilo 85 , yağ % 15 civarı. 24 yaşındayım. Daha önce 3 kür yaptım(test-primo, deca-sust-danabol, bold-test). Amacım fazla yağlanmadan max kütle kazanmak. Kür planım ise şu şekilde ;

1-12 hafta 500 mg Sustanon(haftada) (haftada 2 enjeksiyon)
1-10 hafta 400 mg Tren Enanthat(haftada) (haftada 2 enjeksiyon)
12-15 hafta 100mg test prop (gün aşırı)
12-15 hafta 50mg winstrol depot(hergün)
Ayrıca kür boyunca da iki günde bir, yarım tablet cabaser.

pct: son enjeksiyondan 2 gün sonra bir adet 5000 lik pregnl ve 4 hafta boyunca clomen ve nolvadex. Destek olarakta 100 mg zinko.

Yada winstrol ve prop u çıkarıp küre boldenon mu eklesem. Çünkü yağ yakmak gibi bir amacım yok, bu yağ oranında kalmak istiyorum.

Beslenme olarakta günde ortalama 300gr pro, 400 gr karb, 120 gr civarıda yağ düşünüyorum. Yaklaşık 4000 kcal yapıyor.
Genel olarak ağır çalışıp 4-8 tekrar arası kaldırmaya çalışacağım. Çünkü ara sıra vücudu şaşırtmanın faydası olsa da genel kütle yapıcı tekrar aralığının bu olduğunu düşünüyorum.Hatta kendimi gaza getirip heavy duty bile deneyebilirm:) ( Mike Mentzer üstadın çalışma sistemi)

Henüz ilaçları temin etmedim, yorumlarınıza göre değişikliğe gidebilirim. Ayrıca gelişimi de resimli olarak paylaşacağım forumdan.

Saygılar
En son guvgun tarafından Sal Mar 19, 2013 7:53 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
guvgun
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: KÜRÜME YORUM (CLEAN BULK)

Mesajgönderen Hammerstorm » Cmt Mar 16, 2013 1:59 pm

yağ oranın çok yüksek değil yağ oranını düşürecek şekilde adele kazanımı için güzel bir dizayn oluşturmuşsun ama benim tavsiyem sustanon ile testosterone propionate ı bir arada kullanmamandan yana çünkü 2 side ağrı apan ilaçlar olduğu için seni hayattan bezdirecektir eğer ağrı problemi sıkıntı olmaz ya da testosterone propionate ı kalça dışında başka bölgelerden enjekte edebilirim dersen 2 sini bir arada kullan derim.Cabasere gelince sanırım haftada 1 mg alacaksın cabaser alınımınıda haftada 2 mg ı geçme ben trenbolone kullanırken yaşadığım jinekomasti ağrısını 2 mg tablet cabaseri haftada 3 e bölüp kullanarak geçirmiştim yanında haftalıkta 2.5 mg da femara almıştım jinekomasti problemiyle hiç karşılaşmadım.Şimdi kürünle ilgili genel olarak bir beyin fırtınası yapalım

1-) Pct son enjeksiyondan 2 gün sonra başlamamalı çünkü ilaç hala kanında aktif şekilde olacak sen pct ye başlasan bile kanında aktif olan ilaç doğal hormonlarını baskılamaya devam edecek sustanon yarılanma süresi 10-15 gündür yani tavsiyem son enjeksiyondan en az 10 gün sonra 2 adet 5.000 lik pregnyl vurup 4 hafta boyunca 40 mg nolvadex 50 mg klomen alıp pct yi sonlandırman olacak.

2-) Eğer küründe ekstradan yağ yakımı gibi bir çaban yoksa testosterone propionate ve winstrolu çıkar derim baştada bahsettiğim gibi ağrı olayı insanı canından bezdiriyor(tecrübeyle sabit) ayrıca hergün winstrol enjeksiyonuda acıya acı ekleyecektir tavsiyem illa winstrol alacaksan günlük 50 mg tablet formunda kullanman ama yağ yakımı gibi bir amacın yoksa testosterone propionate ve winstrolu küründen çıkar boldenon ekle boldenon sana yağlandırmadan temiz adele kazandıracaktır zaten trenbolone da güçlü bir yağ yakıcı küründe femara da olduktan sonra aşırı yağlı tuzlu şekerli beslenmedikçe yağlanmazsın.

3-) karbonhidrat ve protein oranları güzel 120 gram yağıda zeytinyağı olarak tükettiğin sürece sıkıntı olmaz günde öğünlere bölünecek şekildede 5-10 gram arası tuz al şekere hamur işine bulaşmanı tavsiye etmem kürdeyken.Küründe ağır tekrar yapman göreceğin etkiyi ekstra artıracaktır beslenmende bahsettiğin şekilde iyi olursa güzel sonuç alırsın bu kürde heavy duty ve german volume training iyi gider.

Umarım tavsiyelerim sana yol göstermede ve aklındaki soru işaretlerini gidermede yardımcı olur.İyi forumlar.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Re: KÜRÜME YORUM (CLEAN BULK)

Mesajgönderen guvgun » Cmt Mar 16, 2013 6:32 pm

Değerli tavsiyelerin için teşekkür ederim hocam.

Pct yi son enjeksiyondan 2 gün sonraya eklememin sebebi 12. haftada sustanonu bırakacak olamam ve 3 hafta kısa esterli ilaçlar kullanacak olmam.

Winstrol ve prop yerine boldenon tavsiye etmişsin .Şimdi hocam, benim amacım dediğim gibi max temiz kütle. Boldenon ekleyip kürü 15 haftaya çıkarsam nasıl olur acaba.
1-10 tren
1-15 bold
1-15 sustanon şeklinde?

Bir de hocam son bir sorum, en son 4 ay önce boldenon kürümü bitirmiştim. boldenon reseptörlerim yeniden kabul eder mi boldenonu?

Saygılar
guvgun
Yeni Üye

Re: KÜRÜME YORUM LÜTFEN(CLEAN BULK)***KİSEDEN YORUM YOK MU??

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Mar 20, 2013 7:55 am

Ben de konuya dahil olarak kendi fikirlerimi söylemek isterim.
Hammer hocamın tavsiyesi olan Boldenon çok yerinde bir tavsiye çünkü Boldenon direk definasyon veya direk keskin bir hacim ilacı olmasa da her küre eklenebilecek çok güzel bir tamamlayıcıdır. Katı diet yapsanız bile adelenizi korur,muhafaza eder,bu nedenle 1-15 hafta Boldenon tavsiyesi uygundur.
Winstrol'ü de tablet olarak son 4 haftaya ekleyebilirsiniz. Son 4 haftaya kadar kayda değer bir yağ yakımı gerçekleştireceğiniz için Winstrol ilk başlara nazaran size daha katkı verecektir (yağ oranınız azalacağı için)
Trenbolone kullanırken kürünüze tiroid dengesini sağlamak ve bunun yanında güzel bir yağ yakımı katkısı da sağlaması için Levotiron ekleyebilirsiniz.
Uzun lafın kısası kendi şablonumu da yazıp yorumumu bitireyim
1-15 hafta 500 mg Sustanon (4 ya da 5 günde bir ampul)
1-10 hafta 400 mg Trenbolone Enanthate (haftada tek enjeksiyonda olur)
1-15 hafta 400 mg Boldenon (haftada tek enjeksiyon)
11-15 hafta 40 mg Winstrol tablet(gün içerisinde 4 ayrı saatte)
1-6 hafta 200-300-300-400-300-200 mg Levotiron
Kür boyunca 4 günde bir tablet Arimidex ve 3 günde 1 tablet Cabaser kullanabilirsin,Cabaser'i Trenbolone için kullanacağından o bitince kesebilirsin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen guvgun » Çrş Mar 20, 2013 5:20 pm

Lennox hocam zaman ayırıp yorumlarınızı paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Aynen yukarıda yazdığın gibi yapacağım kürü.

Yalnız bir sorum olacak hocam, bu levotiron doğal troid dengesini bozar mı acaba?

Birde insülin girmeyi düşünüyorum 4 hafta on 4 hafta off şeklinde. Ama sadece idman sonrası düşük miktarda almayı düşünüyorum. Bu konuda ne tavsiye edersiniz?
guvgun
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Prş Mar 21, 2013 10:39 am

Levotiron,Tiromel'in aksine doğal dengeyle oynamıyor bu yüzden tavsiye ederim tiroid kullanımında.
İnsülin on-off mantığından ziyade 6 hafta hergün kullanman lazım sadece idman sonrası olmaz,hergün aynı saatte vurman lazım .
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 34 misafir