PCT Yardım

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

PCT Yardım

Mesajgönderen MiamiJJ » Pzt Mar 18, 2013 7:16 am

Merhabalar arkadaşlar, forumu bir süredir takip ediyorum. Bir çok konuda da gerekli bilgileri bu forumda buldum. Bu sebeple şimdiden teşekkür ederim.

Ben 29 yaşındayım, küçüklüğümden beri sporun içerisindeyim. Ancak vücut geliştirmeyle 2-3 senedir ilgileniyorum. Fazla kalın olmayan, çizgili fit bir vücut peşinde koşanlardan biriyim :)

1 senelik bir ara verdikten sonra 5 ay önce tekrardan başladım. Son 2 ayımda da ilk kez tablet kürüne girdim.
Oxandrolone X 3
Halotestine X 2
Winstrol X 3 günlük aldığım tabletlerdi. Arimidex ve Milk thistle ile de yan etkileri azaltmaya çalışıordum. Son 1 ay libidom çok düşünce Tribestan ve provilon takviyesinde bulundum. Öncelikle sormak istediğim bu kendi araştırmam ile yaptığım kür ne kadar doğru, ne kadar yanlış olmuş ?

İkincisi de PCT için ne kullanmalıyım ? 3 Nisanda 12 günlüğüne tatile gidicem, o zamana kadar libidomu geri kazanmam lazım :D yoksa şüphelenen eşim iyice anlayacak steroid kullandığımı :D

Üçüncü olarakda tatil dönüşü 21 nisan gibi iş gezisine gitmek zorunda kalıcam yaklaşık 1 ay. Elimden geldiğince spor yapmaya çalışıcam (şınav, mekik, 10kglık dumbellar ile hareketler) Çok fazla kaybım olur mu bu dönemde ?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
MiamiJJ
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 0

Re: PCT Yardım

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Mar 20, 2013 8:35 am

Merhabalar foruma hoşgeldiniz,
Yapmış olduğunuz kür katkı alabileceğiniz bir kür özellikle Halotestin ve Winstrol kuvvetli ilaçlardır ama hepsi tablet olduğu için karaciğeriniz zorlanmıştır ve toksit kürü olmuş. Dışarıdan testo takviyesi almadığınız için de bu anabolizanlar doğal testo üretiminize balta vurmuş ve bu yüzden libido düşüşü yaşamaktasınız..
Kür boyunca Tribestan ve Proviron takviyeleri yerinde olsa da belli ki yeterli olmamış bu yüzden PCT'de önerim şu yönde
1-3 hafta 100 mg Klomen (günlük)
1-3 hafta 30 mg Nolvadex (günlük)
Kullandığınız ilaçlar su tutan ilaçlar olmadığından keskin bir adele kaybı yaşatmazdı normalde ama testosuz kullandığınız için kayıp yaşamanız bir miktar beklenebilir
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: PCT Yardım

Mesajgönderen MiamiJJ » Çrş Mar 20, 2013 10:12 am

Hocam teşekkür ederim cevabınız için.
MiamiJJ
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 0