Yeni Kür için yardım

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Yeni Kür için yardım

Mesajgönderen MiamiJJ » Pzt Mar 25, 2013 8:46 am

Arkadaşlar tekrardan merhaba herkese;

Ocak ayımda ilk kür olarak tablet kürünü tercih ettim. 2 ay boyunca Oxandrolone, Halotestine ve Winstrol kullandım. Onların yanında Animal Stak, tribestan gibi yan ürünler aldım. Bilinçsiz, kendi kendime araştırarak oluşturduğum bu kürden kazancım oldu fakat aşırı büyük bir libido kaybı yaşadım. Sonradan bu güzel forumu buldum ve takip etmeye başladım. Gerçekten çok bilgilendirici ve yardımsever arkadaşlar var.

Şimdi hocalarıma sormak istiyorum. Mayıs ortasında ikinci kürüme giricem. Bu sefer enjeksiyon tercih edicem. Boyum 1.80 kilom 81 yağ oranım %12 yaşım 29.

Su tutmadan, temiz kas kazanmak istiyorum. Çalışıyorum o yüzden akşamları antreman yapabiliyorum. Ancak haftada 6 gün antreman çıkartabiliyorum. Bacak çalışmıyorum. 1 gün göğüs, 1 gün sırt, 1 gün omuz, 1 gün kol çalışıp, 1 gün de eksik yada iyi çalışamadığım bölge için tekrar antreman yapıorm. Ayrıca bu günlerde 30dk cardio ve 2 günde 1 de karın antremanı yapıorm. Diğer 1 gün ise 1000-1200 kalorilik bir cardio programı yapıyorum.

Temiz, hatlı bir vücut için bana 2 ay sürebilecek libidoyu düşürmeyecek hatta arttırsa fena olmaz:D nasıl bir kür önerebilirsiniz ? Bunun yanında ise hangi supplementleri kullanayım. Elinizde bu ürünlerden varsa nasıl temin edebilirim ? Bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim.
MiamiJJ
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 15
Aldığı teşekkür: 0

Re: Yeni Kür için yardım

Mesajgönderen UncleO » Pzt Mar 25, 2013 10:38 pm

Testosterone olmadan yapılan kürlerde libido düşmesi çok normal çünkü testosterone suz kür yapılmz. Halotestin ve oxandrolone gibi güzel ilaçlarada yazık etmişin açıkçası..

Haftada 6 gün antrenman yapmak çok kas yapmak anlamına gelmez. ki 4 günden sonraki idmanlarda kas yapmak yerine kas yakarsın. vücuda kendini toplaması, yenilemesi için zaman vermezsen gelişimini olumsuz yönde etkiler. Umutmayalımki büyüme idman günlerinin ertesi günlerinde de devam eder.

Bacak idmanlarının büyümeye doğrudan bir etkisi vardır. Bacak idmanlarının önemine varmalısın bence. bacak büyük kas grubundan oluştuğu için daha çok kanın çekilmesini ve pompalanmasını sağlar. Bacak idmanlarına da biran önce başlamalısın çünkü gelişimini doğrudan etkiler.

Temiz kür - su çekmediğin kür anlamına gelmez. Ki nekadar çok su çekersen okadar kaliteli kas yaparsın. Bu ne yazıkki yanlış bilinen acı bir gerçektir. Eğer ki body yapıyorsak, o diyeti ve definasyonuda yapmak gerek. Danabol çk etkili bir anabolizandır. Arnold ın dahi klasik küründe danabol vardır.. Bu mantıkla ozaman Arnold yıllarca temiz olmayan kür yapmış oluyor! (Su çektiği için) Ki su çekmek korkulacak birşey değildir. Suyu terlersin atarsın bukadar basit. Önemli olan bünyenin durumuna göre fazla yağlanmamaktır. Onuda bünyenize göre beslenme ile çözüm bulursunuz.

Hatlı vücut yapan kür diye birşey yok ne yazık:) olsaydı şimdi etrafta yüzbinlerce hatlı erkek görürdük. Bu yapacağın idmana ve "Definasyon" a bağlı. Steroidler neyazık sihirli değnek değil.

Bilinçli yaptğın kür libidonu düşürmez aksine artırır. Baştada söylediğim gibi testosterone olmadan kür olmaz. Yanlıştır.

Temiz bir kür istiyorsan:
Bilinçli bir Bulk kürü yapman gerek. Ki bu kürde suda çekeceksin, birazda olsa yağlanacaksında.
ardından bilinçli bir definasyon kürü ve diyet ile istediğin sonuca ulaşabilirsin.

Umarım yazdıklarım bilinçlenmen konusunda yardımcı olmuştur. Ürün temini için iletişime geçebilirsin.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen dt94 » Sal Mar 26, 2013 6:16 am

Bildiğim kadarıyla kas kimyasal yapı olarak %75 sudan oluşur yani su tutmadan kas yapılmaz.
dt94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen MiamiJJ » Sal Mar 26, 2013 9:15 am

Hocam antreman yaptığım gymde o kadar çok şişmiş, yapmacık duran arkadaşlar var ki. Onları ve onların ilaçları kestikten sonraki halini gördükten sonra (büyük su kaybı ve motivasyon kayıpları) konuyu da çok detaylı bilmediğim ve danışabileceğim biri olmadığı için böyle tarif etmek durumunda kaldım. Kusura bakmayın :D
Bilgilendirdiğiniz için de teşekkür ederim. Size özelden mesaj atıyorum. Görüşmek üzere.
MiamiJJ
Yeni Üye

Mesajgönderen ozan119 » Sal Mar 26, 2013 6:02 pm

kas kaybı okadar abartılcak bişey değil ben deca ve anapolon kullandm kkollarm 43 den 42 oldu kur sonrası 1 cm kayıp yasadm
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Mar 27, 2013 10:17 am

Bence kayıptan ziyade kazanıma bakılmalı kayıp herşekilde olabiliyor.
Küre başlamadan önceki halinizle kayıp yaşamış haliniz arasındaki fark önemli. Gelişim varsa başarılısınız demektir
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen MiamiJJ » Çrş Mar 27, 2013 10:20 am

Yok ben forumu okurken hocalar fazla su tutmadan temiz kas kavramından bahsediyorlardı da, o nedenle böyle ifade edebildim.

O zaman Propinat 300mg Boldenone 400mg Winstrol 150mg yanında da Oxandrolone tablet alsam günlük 3 adet olabilir herhalde ?

Ya da başka bir öneriniz ?
MiamiJJ
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Çrş Mar 27, 2013 2:25 pm

Olmaz.. Yani kombine ettiğin ürünler definasyon ilaçları yanına boldenone eklemişin. Hacim + Definasyon daha mantklı ve verimlidir.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 44 misafir