Kürüme Başladım Hadi hayırlısı :)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Kürüme Başladım Hadi hayırlısı :)

Mesajgönderen DoggyStyle » Pzt Nis 08, 2013 11:08 am

4-5 hafta önceden etki beklemeyin uzun ester ilaç kullanıyorsunuz , danabol 14.günden sonra kana karışıyor bildigim kadarı ile.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen dt94 » Pzt Nis 08, 2013 1:50 pm

benim bildiğim danabol saatler içinde kana karışıp yine 24 saaati bile bulmayan bir sürede vücutta etkisini kaybeder
dt94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen SADO » Pzt Nis 08, 2013 2:50 pm

Bende danabolün hemen etkisinin başladığını biliyorum kullanmayı bırakıncada hemen vücuttan atılır diye biliyorum??? hatta bi yerde okudum bir tabletin bile karaciğer değerlerini hemen yükselttiği yan etkilerin bırakınca çok hızlı şekilde kaybolduğunu okumuştum. ne derece doğru ne derece yanlış bilmiyorum. ben yinede biraz çekindiğimden günlük 40 mg yerine 20 mg ile başladım bu hafta 30 mg yaptım önümüzdeki hafta 40 mg yapacağım.
Aslında o kadar harcama yapılıyor bu ürünlere 100-200 lira daha verip tam kan testi yaptırıp girmek gerek ama ben dahil çoğu kişi ihmal ediyor bunu.İnsan ben iyiyim bişeyim yok diyor ama belki çoğu değerlerimiz sınırda. Hata işte kendime bile diyecek bişey bulamıyorum...
SADO
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen umutsever » Pzt Nis 08, 2013 7:46 pm

DoggyStyle yazdı:4-5 hafta önceden etki beklemeyin uzun ester ilaç kullanıyorsunuz , danabol 14.günden sonra kana karışıyor bildigim kadarı ile.

kardes ben 2. hafta ortasında 74ten 80e cıktım suan 81de kaldım.. 5. haftaya basladım...
umutsever
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen umutsever » Pzt Nis 08, 2013 8:07 pm

SADO yazdı:Teşekkürler arkadaşlar...bugün itibariyle 2. haftamın başındayım geçen hafta pazartesi ve parşembe iğnelerimi oldum.ilk hafta pek bi değişiklik hissetmedim sex isteğimde bariz bi artış oldu iğneler için ilk hafta daha çok erken heralde danabolun işi bu :) belkide psikolojiktir... yüzümde iki sivilce patlak verdi ama ilaçlarla alakalı olduğunu sanmıyorum 32 yaşındayım bu sivilce meredi hiç yakamı bırakmadı zaten...bunların dışında uyku hali var onuda bahar yorgunluğuna ve oğlumun gecenin 3 ünde uyanıp sabahın 6 sına kadar oyun oynamakta ısrarlı olmasına bağlıyorum... birazdan gidip ikinci haftamın ilk iğnesini olacağım bu haftadan itibaren danabolüde 30 mg ye çıkarıyorum artık bu hafta bişeyler bekliyorum artık ilaçlar bu hafta kana karışmaya başlıyor bildiğim kadarı ile...

Siz yinede karaciger koruyucunuz unutmayın ben karsil kullanmama ragmen kulak arkasında kulak içerisinde yüzde deri altı agrı yapan sivilceler cıktı.Patlatma imkanım olmuyor dokunmak imkansız.Yüzünüzde yaglanma artacaktır bende arttı siyah nokta cogalıyor sivilce cıkması için ortam cok müsait.Doktor gittim sivilce olayı için AKNEFUG BP10 tavsiye etti BP5 te var ama hafif biraz.Bunu amacı yüzdeki yag tabakasını kurutuyor hafif soyma yapıyor.Yüzdeki yag tabakası ortadan kalkıyor.Sivilce cıktıgını hissetiginiz zaman bile geceleri kullansanız ertesi gün agrı yok sivilce yok.Kullanmayı düşünürseniz geceleri sadece tek bir tisört kullanın ilac tisort ve vb ürünlere deydiginde rengini solduruyor.Çok tişört heba ettim))
umutsever
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Prş Nis 11, 2013 8:39 am

Karaciğer vücudun orkestra şefidir arkadaşlar.
Kaybetmesi çok çok zordur çok kuvvetli kendini yenileyen bir organdır.
Kaybetmesi bu kadar zor olan bir organ olduğundan da bir kez işlevini yitirirse insanı süründürür. Yaşaması da,görmesi de zordur.
Lütfen dikkat edelim
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen SADO » Cum Nis 12, 2013 2:23 pm

lennox77 yazdı:Karaciğer vücudun orkestra şefidir arkadaşlar.
Kaybetmesi çok çok zordur çok kuvvetli kendini yenileyen bir organdır.
Kaybetmesi bu kadar zor olan bir organ olduğundan da bir kez işlevini yitirirse insanı süründürür. Yaşaması da,görmesi de zordur.
Lütfen dikkat edelim

Hocam peki özellikle yapmamız gereken bişey varmı bu organ için? ben milk thistle mı ne onu kullanıyorum yeşilliği bol bol tüketmeye çalışıyorum ekstra başka ne yapabilirim?
SADO
Yeni Üye

Mesajgönderen dt94 » Cum Nis 12, 2013 2:47 pm

Özellikle uğraşsan bile karaciğerine geri dönülmez bir zarar vermen çok zor korkacak bişey yok
dt94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Sal Nis 16, 2013 8:26 am

Milk Thistle karaciğer için alınması gereken bir takviye.
Karaciğeri bozması cidden zordur ama bazı ilaçlar (daha ülkemizde çok bilinmeyen) bitirebilir karaciğeri. O yüzden macera aramadan bilinen ilaçlardan şaşmayalım
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen SADO » Cum Nis 19, 2013 8:37 am

arkadaşlar kürümde 3. haftadayım kilo 86 oldu. yağ oranımda pek bi artış yok gibi ama danabolun su tutması etkisi olabilir yani aldığım kilonun büyük bir bölümü su kanımca...yan etki ile karşılaşmadım şimdilik bir kaç sivilce dışında ama öncedende dediğim gibi yağlı bir cildim var sivilceyle her zaman sorunum olmuştur sadece çıkan bir kaç sivilce çok ağrılı oluyor dokundurmuyor.aşırı sex isteği devam ediyor azalma filan olmadı...kaldırdığım kilolarda bariz artış oldu özellikle omuz be bacakta kiloları baya bi arttırdım.saç dökülmesi filan olmadı yani kürden önce nasılsa şuandada aynı sabah kalkınca yastıkta kürden öncekinden daha fazla dökülmüş saç teli bulmuyorum aynı yani...
daha ilk ay bile dolmadı gelişmeleri sorunları burdan yazmaya devam edeceğim....
SADO
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 73 misafir