Kürüme Başladım Hadi hayırlısı :)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Kürüme Başladım Hadi hayırlısı :)

Mesajgönderen SADO » Pzt Nis 01, 2013 10:56 am

Arkadaşlar bugün itibariyle kürüme başlıyorum bu başlık altınta değişmeleri gelişmeleri etkileri yan etkileri hepsini sizlerle paylaşacağım.Ürün temininde yardımcı olan uncleo nikli hocama teşekkürler...
Gelelim kürüme kürüm klasik hacim kürü deca testo kürü. Haftalar halinde planım şöyle:

1.-5. hafta arası 500 enantant 300 deca, günlük 50 mg proviron
6-10. hafta arası 500 enantant 400 deca, günlük 50 mg proviron
11-12. hafta 500 enantant ,günlük 50 mg proviron
ayrıca ilk 6 hafta danabol günlük ilk hafta 20 mg, 2. hafta 30 mg, 3. hafta 40 mg, 4.hafta 40 mg, 5. hafta 30 mg, 6. hafta 20mg...

Kür sırasında Whey protein ,bcaa, milk thistle, multivitamin,zinc,gece yatarken amix gh gibi suplementler kullanacağım.

Kür bitiminde son enantant iğnesinden 14 gün sonra 1500 prengly 4-5 gün sonra bir 1500 daha prengly düşünüyorum ayrıca günlük 40 mg nolvadex 100 mg klomen alıcam 1 ay boyunca .(nolvadex ve klomeni prengly ile balayacağım)

Kafamda yapacağım kür bundan ibaret yorumu olan önerisi olan arkadaşlar , hocalarım yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum .

Danabol 10 mg atarak kürüme başladım hadi hayırlısı:)))
SADO
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2

Re: Kürüme Başladım Hadi hayırlısı :)

Mesajgönderen SADO » Sal Nis 02, 2013 8:19 am

yorum yapacak bir arkadaş bir hocam yokmu yahuu :o bu arada dün akşam üzere ilk iğnemi yaptım 1 ml enantant 0,5 ml deca karıştırıp popodan verdim ayarı :lol:
bu arada kilo 81 boy 1,75 yağ oaranı % 16-17 civarı bakalım 10 haftada neler olacak :?: benim umudum fazla ben 250 enantant 200 primobolan dan dahi çok iyi verim almıştım...
SADO
Yeni Üye

Mesajgönderen tektabanca » Sal Nis 02, 2013 6:59 pm

Küründe başarılar,testo deca danabol kürü sağlamdır.İyi sonuç alacağına inanıyorum.Bu kürün ortalama maliyeti nedir?
tektabanca
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 28
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen UncleO » Sal Nis 02, 2013 8:41 pm

arnold ın klasik kürü.. verim almamak imkansız nerdeyse. beslenmene biraz dikkat et. biraz diyet beslenebilirsin. yağ oranın fazla çünkü.. mümkün olduğunca yağ olarak zeytin yağı az miktarda. şeker ve tuzuda azalt biraz. bol bol suiç.. gelişmeleri paylaşırsın. başarılar
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen SADO » Çrş Nis 03, 2013 6:52 am

tektabanca yazdı:Küründe başarılar,testo deca danabol kürü sağlamdır.İyi sonuç alacağına inanıyorum.Bu kürün ortalama maliyeti nedir?

deca+testo+danabol ve suplementlerle birlikte artı iğne için sağlıkçıya verdiğim para yaklaşık 1000 tl yi bulacak...
SADO
Yeni Üye

Mesajgönderen SADO » Çrş Nis 03, 2013 6:55 am

UncleO yazdı:arnold ın klasik kürü.. verim almamak imkansız nerdeyse. beslenmene biraz dikkat et. biraz diyet beslenebilirsin. yağ oranın fazla çünkü.. mümkün olduğunca yağ olarak zeytin yağı az miktarda. şeker ve tuzuda azalt biraz. bol bol suiç.. gelişmeleri paylaşırsın. başarılar

Hocam dikkat etmeye çalışıyorum protinlerimi sütle içerdim artık suyla içiyorum beyaz ekmeği hayatımdan çıkardım tuz ona keza...her antremandan sonra 15-20 dk koşu koydum. bakalım görücez sonuçları...
SADO
Yeni Üye

Mesajgönderen tektabanca » Çrş Nis 03, 2013 7:08 pm

Güzel,ikinci kürü mü bende bu şekil yapmayı planlıyorum.Maliyet olarak normal ortalama gibi geldi.Yalnız şu beslenme olayı zor tutamıyorum kendimi :D hocamında belirttiği gibi verim almamak imkansız.Deca artı dianabol kullanıp gelişemeyen kişilerin steroid kullanmasının bi mantığı yok deniliyor.Vel hasıl kelam gelişmelerden haberdar et bizi.Başarılar...
tektabanca
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 28

Mesajgönderen lennox77 » Prş Nis 04, 2013 6:40 am

En fazla patlama yaşadığım kürdü zamanında ilk kürümü bu şekilde yapmıştım ama dozajları düşüktü.
Yine de inanılmaz bir patlama yaşamıştım
Beslenmene dikkat et ipin ucu kaçarsa su tutma olayın yağlanmaya doğru kayar
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen umutsever » Pzr Nis 07, 2013 8:27 pm

Kardeş şimdiden başarılarının devamını dilerim.Bende Testo e. Bolde Danabol küründeyim 5. Haftaya giriyorum.İnş umdugunu bulursun ben 5. haftada biraz tatmin etti.Ama danabol kullanırken karaciger koruyucu eksik etme yüzde sivilceye neden oldu bende deri altıda olanlarda dokundum mu acıyor.
umutsever
Yeni Üye

Mesajgönderen SADO » Pzt Nis 08, 2013 11:00 am

Teşekkürler arkadaşlar...bugün itibariyle 2. haftamın başındayım geçen hafta pazartesi ve parşembe iğnelerimi oldum.ilk hafta pek bi değişiklik hissetmedim sex isteğimde bariz bi artış oldu iğneler için ilk hafta daha çok erken heralde danabolun işi bu :) belkide psikolojiktir... yüzümde iki sivilce patlak verdi ama ilaçlarla alakalı olduğunu sanmıyorum 32 yaşındayım bu sivilce meredi hiç yakamı bırakmadı zaten...bunların dışında uyku hali var onuda bahar yorgunluğuna ve oğlumun gecenin 3 ünde uyanıp sabahın 6 sına kadar oyun oynamakta ısrarlı olmasına bağlıyorum... birazdan gidip ikinci haftamın ilk iğnesini olacağım bu haftadan itibaren danabolüde 30 mg ye çıkarıyorum artık bu hafta bişeyler bekliyorum artık ilaçlar bu hafta kana karışmaya başlıyor bildiğim kadarı ile...
SADO
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Blackcode ve 77 misafir