Kürüme Başladım Hadi hayırlısı :)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Kürüme Başladım Hadi hayırlısı :)

Mesajgönderen SADO » Pzt Nis 29, 2013 6:43 am

Arkadaşlar kürümde ilk ay bitti.Bugün itibariyle 5. haftama başlıyorum kilo olrak 88 kilo ya çıktım kilo alımım hızlı şekilde devam ediyor kaslarım eskisinden çok daha hatlı çok daha şekilli çıkıyor. değişimi fark etmeyen yok gibi bişey hangi proteini kullandığımı soran sorana :lol: proteinden değil kürdeyim ben diyemiyorum tabiki ;) yan etki yok şimdilik danabolu düşürmeye başlıyorum bu hafta. şimdilik bu kadar gelişmeleri değişiklikleri hafta hafta akyarmaya devam edeceğim görüşmek üzere...
SADO
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Nis 29, 2013 8:42 pm

Yardırmaya devam vitesi artıra artıra tamamla kürü beslenmeyi sakın boşlama nasılsa gelişiyorum diye. Tebrikler
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen SADO » Sal Nis 30, 2013 10:48 am

Boşlarmıyım hiç hocam daha yolun başındayız Allahın izniyle daha iyi olcak inşallah :D anteramlarım çok yorucu geçiyor yardırıyorum gücümün son haddine kadar.Salonda hocalarımda tam destek bittiğim yerde gazlarıyla yine devam :) burdan sefa hocama selamlar verdiği destek sayesinde anteremanlarımı büyük keyif içinde tamamlıyorum...
SADO
Yeni Üye

Mesajgönderen umutsever » Sal Nis 30, 2013 11:12 am

antreman öncesi performans ürünü kullanmanı öneririm..
umutsever
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen SADO » Pzt May 06, 2013 6:46 am

slm arkadaşlar kürümde bugün 6. haftaya başlıyorum danabolu geçen hafta düşürmüştüm bu hafta başlama seviyeme getirip sonlandırcam günde 20 mg danabol ile son haftam.kilo alımım durdu hatta 1-1,5 kilo geriledim şu an 87 filan geliyorum bu baya bir kafamı karıştırdı :( danabolu azalttıkça sanırım vücut su bırakmaya başladı. daha önümde 4 hafta deca 6 hafta testolu bir süreç var inşallah 90 ı geçicem :?:
Yan etkilere gelince daha bariz bir yan etkiyle karşılaşmadım...
SADO
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt May 06, 2013 4:19 pm

danabole bağlı bir kilo artışı.. beslenmeye devam eet. deca ve testoda kilo artışı yapar. verdiğin kilolar sudan kaynaklıdır moral bozmaya gerek yok.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen SADO » Pzt May 13, 2013 12:12 pm

Arkadaşlar bugün itibariyle kürümde 7. haftaya girdim danabolu bitirdim artık tamamen.Dün akşam yemeği sonrası kiloma baktım 89.1 çıktı yavaş yavaş 90 a doğru gidiyorum :) dün proviron almayı unuttum bugün çok hafif meme uçlarım kaşındı proviron attıktan sonra bişey yok şimdilik devam ederse nolvadex kullanacağım.Salonda ve günlük hayatta değişimi fark etmeyen yok gibi sana ne oldu böyle diyenler çok fazla :) kaldırdığım kilolarda çok güzel artışlar oldu.çalıştıktan sonra vücumdaki damarlar kaslar acayip belli oluyor kaba bir vucuttan ziyade hatlı her kas ayrımının belli olduğu bir vucuda sahip oldum.Yan etkilere gelince herhangi bir yan etki ile karşılaşmadım bugünkü kaşıntının dışında haa birde gerçekten çok dikkat çekiyor insan kısa kollu bişey giymeye çekiniyor :))
SADO
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal May 14, 2013 7:45 am

Maaşallah :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen SADO » Cmt May 25, 2013 7:44 am

Kürümde artık yavaş yavaş sonlara geliyorum geçen hafta ve bu hafta iş yoğunlu sebebiyle ne beslenmeme dikkat edebildim nede sporuma kilomuda şu an için bilmiyorum ama 90 ı yine yakalayamıycam heralde :( evdeki baskülünde doğrudürüst çalışmaması kilo kontrolümü düzenli yapmamı engelledi. neyse 90 kilo yağ depeosu olacağıma 85 kilo kaliteli kas olsun nasıl olsa 90 + kas kütlesi olacağımız zaman gelecek.
Hocalarım pct için konu başında yazdığım uygunmudur bu prengly olmazsa olmazmı? sadece nolvadex ve klomenle pct olurmu? bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
SADO
Yeni Üye

Mesajgönderen SADO » Çrş May 29, 2013 2:19 pm

pct konusunda fikirlerinizi bekliyorum gerekenleri hazırlamam gerekiyor teşekkürler...
SADO
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 76 misafir