Yaz için yapacağım kür planım.

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Yaz için yapacağım kür planım.

Mesajgönderen maniac_lord » Cmt Nis 06, 2013 9:07 am

Merhabalar,

İkinci kürümü yapıcam yaz sezonu için inş. Daha önce deca-testo kürü yapmıştım. Bu arada biraz kilolu sayılırım: Boy: 178 kilo: 105

Haftalık olarak 1000 mg. enantat, 400 mg. masteron ve 600 mg. deca kullanmayı düşünüyorum. Ayrıca ilk 4 hafta 50 mg. winstrol tablet alıcam. Kür süresi 20 hafta olacak.

Kür sonunda yine pregnyl, nolvadex ve proviron tedavisi uygulayacam.

Sağlık desteği olarak (günlük): Balık yağı, enginar hapı, milk thistle, koenzimq10, sarımsak hapı, yeşilçay, günlük 1000 mg. c vitamini ve günlük 2 adet pharmaton multivitamin.

Supplement olarak: Günlük 4 ölçek protein, spordan önce 1 ölçek animal rage, gainer ve creatin, spordan sonra metformin, basit şeker alımı ve creatin.

Beslenme olarak: Günlük besinler: 4 adet muz, 2 kase müsli (sabah), 2 adet elma, 500 gr. tavuk göğsü (haşlama), bulgur - pirinç pilavı yada makarna (az yağlı), 4 adet haşlama patates, 1 tabak çiğ brokoli, 2 adet light ton balığı, 250 gr. light kaşar peyniri (sabah). Ekmek ve unlu gıda kullanmayacam. Cips ve çikolata benzeri abur cuburlardan uzak duracam.

Saat 8 den sonra hiçbirşey yenilmeyecek. Günlük 2,5 litre su içilecek. Yatma saati, saat 10' u geçmeyecek, haftada 5 gün spora gidilecek.

Bu kürden sonra nasıl bir hale gelirim acaba merak ettim :mrgreen:
maniac_lord
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 0

Re: Yaz için yapacağım kür planım.

Mesajgönderen UncleO » Pzr Nis 07, 2013 12:58 am

bu kür hacim kürü mü olacak yoksa definasyon kürümü? ikisi içiçe geçmiş vaziyette şuan.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Re: Yaz için yapacağım kür planım.

Mesajgönderen lennox77 » Prş Nis 11, 2013 8:53 am

Hocaya katılıyorum,önce amacına karar ver yoksa tüm bu ilaçlar birbirinin etkisini düşürür böyle bir küre girersen
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 81 misafir