İLK kür ve birkac soru

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İLK kür ve birkac soru

Mesajgönderen şenol922 » Cum Nis 12, 2013 3:56 am

Merhabalar
yaklaşık 4yıldır bu sporu yapıyorum 17. yaşındayım aslında zayıflmak ıcın ben bu spora başlmak istedim ama sonradan yaşam tarzı haline geldi neyese konumuza donersek elimde
10 adet 250mg sıyah yazılı ıran enantathate var bırde 2 -3kutu danabol var 10mg lık bunları nasıl kombıne etem dogru olur veya sadece enanthate kullanam olurmu pctlerde bır farklılıık fılan.(haplarala pek ugrasmyaı sevmıyorum cunku)
aslında salon hocam 1-4 hafta 30mg danabol onerdı 8 haftada enantathate benım kafmaı karıştrıan kur sonu pct hoca 1500iu prengly vururuz dedi sorun olmaz ama ben forumda okudguma gore benım gıbı duşuk dozlu kurlerde prengly onermıyorsunuz en sağlıklı ne şekilde yapabilirm yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim...(Biliyorum siz erken dıyıceksınız bıraz ama ılla sızde o duyguyu yaşmısınızdız aklınıza gırınce sankı ıcınızden bırsey sızı durtuluyor gıbı)
(koruma olarak mılk thıstle b vıtmaını c vıtamını nolvadex ve provıron var elımde nolvadexı kur ıcındede almamı soyledı hoca cunkku gous bolgem bıraz yaglı senın hasasiyetın olabılır dedi ne kadar dorudur bılmıyorum ama .)
şenol922
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İLK kür ve birkac soru

Mesajgönderen şenol922 » Pzr Nis 14, 2013 5:39 pm

Kimse yokmu acaba yardımcı olacak daha başlamdan..
şenol922
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Pzt Nis 15, 2013 1:12 am

şenol922 yazdı:Merhabalar
yaklaşık 4yıldır bu sporu yapıyorum 17. yaşındayım aslında zayıflmak ıcın ben bu spora başlmak istedim ama sonradan yaşam tarzı haline geldi neyese konumuza donersek elimde
10 adet 250mg sıyah yazılı ıran enantathate var bırde 2 -3kutu danabol var 10mg lık bunları nasıl kombıne etem dogru olur veya sadece enanthate kullanam olurmu pctlerde bır farklılıık fılan.(haplarala pek ugrasmyaı sevmıyorum cunku)
aslında salon hocam 1-4 hafta 30mg danabol onerdı 8 haftada enantathate benım kafmaı karıştrıan kur sonu pct hoca 1500iu prengly vururuz dedi sorun olmaz ama ben forumda okudguma gore benım gıbı duşuk dozlu kurlerde prengly onermıyorsunuz en sağlıklı ne şekilde yapabilirm yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim...(Biliyorum siz erken dıyıceksınız bıraz ama ılla sızde o duyguyu yaşmısınızdız aklınıza gırınce sankı ıcınızden bırsey sızı durtuluyor gıbı)
(koruma olarak mılk thıstle b vıtmaını c vıtamını nolvadex ve provıron var elımde nolvadexı kur ıcındede almamı soyledı hoca cunkku gous bolgem bıraz yaglı senın hasasiyetın olabılır dedi ne kadar dorudur bılmıyorum ama .)

Başlangıç için güzel kür dizaynı tavsiyem daha iyi anabolik etki görebilmen için kürüne primobolan ya da boldenon eklemen olacaktır.Pregnyl e bu kadar ufak dozajlı bir kür için gerek yok boş yere reseptörlerini yorma derim onun yerine 4 hafta 40 mg nolvadex 100 mg klomen(günlük) daha zararsız ve etkili olacaktır.İyi forumlar..
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen şenol922 » Pzt Nis 15, 2013 10:13 am

teşekkürler gayet acıklayıcı olmuş peki kür içinde tamoxifen (nolvadex) alsam neolur cunku antrenorum almamı soylemıstı gous bolgemde yaglanma var alt kısmında hassiyet olabılır demişti.Birde boldenon eklersem kac mg eklemelıyım ve pct deki 50-100mg klomen goze sorun verebılırm oyle birşey okumuştum oyuzden bıraz korktum.
şenol922
Yeni Üye

Mesajgönderen şenol922 » Pzt Nis 15, 2013 2:39 pm

Hocam birde ben bugun kur yapan bır abı ıle konuştum salonda haftalık 500 sustanon ve 400 deca + 50mg danbol almış bana demesi şu kür içinde testislerim bayagı kuçuldu ve ılk hafta hıssettım kuculdugunu ama şuan kur bıttı hıç bir pct fılan uygulamadım eskı halıne donduler bu kuculme neden kaynaklanıyor bıyerde okumustum deca kucultuyor dıye testıslerı deca dan mı ve benım kurdede boyle bır sorun ıle karşılaşırmıyım ? saygılarımla..
şenol922
Yeni Üye

Mesajgönderen Iron_Man » Pzt Nis 15, 2013 6:04 pm

Kür esnasında testislerin küçülmesi vücuda dışardan testosteron alındığı için oluyor.Kür den sonra tamamen eski haline gelir fakat sporcular bu durumla karşılaşmamak için kür boyunca günlük 50 mg proviron ya da tamoxifen takviyesi yapabilirler.Boldenon eklersen kürüne haftalık en az 400 mg tavsiye ederim.Klomende 50-100 mg da gözlere bir problem yaratmayacaktır eğer tansiyon ya da benzeri bir rahatsızlığın yoksa(Tıp alanında da klomifen sitratın göze dolaylı yoldan yarattığı bir yan etkiyle karşılaşılmamıştır.)Saygılarımla.İyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen şenol922 » Sal Nis 16, 2013 3:56 am

Gayet çok net olmuş teşekkür ederim sadece testo E kullanmaya karar verdım ılk kur oldugu ıcın ;
PCT için şoyle birşey dusundum nekadar dorudur bılmem
1.hafta 10mg tamoxıfen +50mg klomen
2.hafta 10mg tamoxıfen +50mg klomen
3.hafta 10mg tamoxıfen +50mg klomen
kur ıcındede 25mg provıron +10mg tamoxıfen +calcum sandoz vıt c mılk thıstle ve b vıtmaını olarak (apıkobal)
bu pct ye 2 hafta sonramı başlamalıyım yeterlımıdır ve testeron alınca vucud tamamen kendı uretımını sıfırlıyormu pct yapmazsak geri gelmezmi ? saygılarımla.
şenol922
Yeni Üye

Mesajgönderen şenol922 » Cmt Nis 20, 2013 4:16 am

Kürün son dizaynı şu şekilde buradan lenox nicli hocama çok teşekkür ederim mailden bayağı yardımcı oldu.
1.hafta 250 Tetesteron Enanthate +3 danabol +50mg provıron
2.hafta 250 Tetesteron Enanthate +3 danabol +50mg provıron
3.hafta 250 Tetesteron Enanthate +3 danabol +50mg provıron
4.hafta 250 Tetesteron Enanthate +3 danabol +50mg provıron
5.hafta 250 Tetesteron Enanthate +50mg provıron
6.hafta 250 Tetesteron Enanthate +50mg provıron
7.hafta 250 Tetesteron Enanthate +50mg provıron
8.hafta 250 Tetesteron Enanthate +50mg provıron
Kür içiçnde elimde olan vıtmın ve korumalar ; B vitmini olarak apikobal var.Mılk thıstle ,Calıum sandoz +VitaminC (bunun yerıne baska içebileceğim birşey yokmu asitli geliyor bana mıdem şişiyor asitli şeyleri pek sevmem de),Proviron,Gerekirse tamoxifen (nolvadex) peki alsam kür içiçnde bir sakınca yaratırmı gous bolgem yaglı jenokomastıden trsıyorum biraz. 50mg provıron yerın 25mg provıron +10mg tamoxıfen?
Kür bittikten sonra provironu kesıyorum ve erktesı gun PCt başlıyorum;
1.hafta 30mg tamoxifen +50-100mg klomen
2.hafta 30mg tamoxifen +50-100mg klomen
3.hafta 30mg tamoxifen +50-100mg klomen
1 kaç soru daha var kafamda;
şimdi bu testeron e. benım doğal testesteronumu 0 lıyıcak mı ve testislerim kuculucek mi, kur sonunde pct yapmazsam ne olur veya prengly kullanırsam ne olur Açıkçası pek hapla ugraşmak istemiyorum cunku ayrıyetten danabolu çıkartırsam ne kadar verim düşer? Biraz uzun oldu ama şimdiden çok teşekkür ederim :)
şenol922
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Cmt Nis 20, 2013 5:38 am

şenol922 yazdı:Kürün son dizaynı şu şekilde buradan lenox nicli hocama çok teşekkür ederim mailden bayağı yardımcı oldu.
1.hafta 250 Tetesteron Enanthate +3 danabol +50mg provıron
2.hafta 250 Tetesteron Enanthate +3 danabol +50mg provıron
3.hafta 250 Tetesteron Enanthate +3 danabol +50mg provıron
4.hafta 250 Tetesteron Enanthate +3 danabol +50mg provıron
5.hafta 250 Tetesteron Enanthate +50mg provıron
6.hafta 250 Tetesteron Enanthate +50mg provıron
7.hafta 250 Tetesteron Enanthate +50mg provıron
8.hafta 250 Tetesteron Enanthate +50mg provıron
Kür içiçnde elimde olan vıtmın ve korumalar ; B vitmini olarak apikobal var.Mılk thıstle ,Calıum sandoz +VitaminC (bunun yerıne baska içebileceğim birşey yokmu asitli geliyor bana mıdem şişiyor asitli şeyleri pek sevmem de),Proviron,Gerekirse tamoxifen (nolvadex) peki alsam kür içiçnde bir sakınca yaratırmı gous bolgem yaglı jenokomastıden trsıyorum biraz. 50mg provıron yerın 25mg provıron +10mg tamoxıfen?
Kür bittikten sonra provironu kesıyorum ve erktesı gun PCt başlıyorum;
1.hafta 30mg tamoxifen +50-100mg klomen
2.hafta 30mg tamoxifen +50-100mg klomen
3.hafta 30mg tamoxifen +50-100mg klomen
1 kaç soru daha var kafamda;
şimdi bu testeron e. benım doğal testesteronumu 0 lıyıcak mı ve testislerim kuculucek mi, kur sonunde pct yapmazsam ne olur veya prengly kullanırsam ne olur Açıkçası pek hapla ugraşmak istemiyorum cunku ayrıyetten danabolu çıkartırsam ne kadar verim düşer? Biraz uzun oldu ama şimdiden çok teşekkür ederim :)

Haftalık 250 mg testosteron senin doğal testosteronunun ancak %20-30 unu düşürür testis boyutlarında herhangi bir küçülme söz konusu olmaz.Haftalık 1000 mg testosterone kullananlarda bile bu tarz problemler en erken 10-12. haftada başlıyor.Bu kadar düşük dozajlı bir kürün pct sinde pregnyl vurman testislerine zarar verecektir yazmış olduğun pct senin kürün için ideal.Dianabol u çıkartırsan kürden kazanacağın ekstra 2 kg kas kütlesine elveda diyebilirsin.İyi forumlar.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen şenol922 » Cmt Nis 20, 2013 6:18 am

Benim tek korkum testislerin kuclmesıydı madem boyle bır sorun olmayacak klomen ve provıronuda temın ettıkten sonra başlıyabılırm kurume kur ıcınde nolvadex alırsam ne olur pekı ve pct ye neden ertesi gun başlıyorum forumu nerdeyse hatım ettım hep 2 hafta sonra başlanıyor bununda sebebini ogrenirsem cok sevinirim.Her hangı pct yapamazsam kur sonunda dogal testo sevıyem kendısene gelırmı yenıden zamanla ?
Bu arada bu kadar uzun yazmama ragmen okuyup cevap verdıgnız ıcın cok teşekkür ederim iyi forumlar :)
şenol922
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 87 misafir