Primobolan

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Primobolan

Mesajgönderen deadshaw » Cum Nis 12, 2013 10:32 am

8 hafta boyunca sadece haftada 200mg primobolan kullandım ve 65 kilodan 71 kiloya kadar yükseldim ölçülerimde arttı şimdi kazandığım kütleyi korumak için ne yapmam gerekir ve doğal testo üretimimi zedelemişmidir zedelediyse onun için ne kullanmam gerekiyor saygılar ???
Kullanıcı avatarı
deadshaw
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Primobolan

Mesajgönderen lennox77 » Cum Nis 12, 2013 1:31 pm

Tek başına Primo gibi bir anabolizan kullandığın için hem doğal üretimin zedelenmiştir hem de kazandığın kütleyi koruman zora girmiştir.
3 hafta 100 mg Klomen
3 hafta 30 mg Nolvadex
PCT uygulamalısın
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen deadshaw » Cum Nis 12, 2013 4:22 pm

şimdi testesteron üretimim olmayacak mı yani kısır gibi bişey mi oldum ??
Kullanıcı avatarı
deadshaw
Yeni Üye

Mesajgönderen DoggyStyle » Cmt Nis 13, 2013 10:44 pm

hayır sadece testo üretimin baskılandı belkide vücudun erkeklik hormonu üretmiyor şu anda ,lennox77 Nin söylediği ilaçları kullan , pct bittikten 1-2 ay sonra istersen bi testosteron tahlili yaptırırsın.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen deadshaw » Cmt Nis 13, 2013 11:14 pm

ama hocam her gün 25 mg proviron aldım primobolan kullanırken yinede baskılanır mı ki :/
Kullanıcı avatarı
deadshaw
Yeni Üye

Mesajgönderen Iron_Man » Pzt Nis 15, 2013 6:10 pm

Çok büyük bir hata ki yıllardır uyardığımız bir konu üstünde.Kür yapılacaksa mutlaka testosteron alınmalı yine de arkadaşın yaptığı büyük bir hata değil ben müsabık sporcular arasında bile deca ve trenbolone gibi testosteron u "0" layan ilaçları tek başına kullanıp sonra problem çekenleri gördüm.Primobolan 8 hafta haftalık 200 mg doğal testosteronunu 0 lamaz kardeşim sadece haftalık üretimi 50-70 mg ise vücudun bu oranı 30-40 mg a düşürür sen lennox77 ninde tavsiye ettiği gibi pct ni yap doğal testosteron seviyen eskisinden de iyi hale gelir merak etme.Bir dahaki sefere kür yaparkende mutlaka testosteron ekle kürüne.Saygılarımla.İyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen deadshaw » Pzt Nis 15, 2013 6:41 pm

Iron_Man yazdı:Çok büyük bir hata ki yıllardır uyardığımız bir konu üstünde.Kür yapılacaksa mutlaka testosteron alınmalı yine de arkadaşın yaptığı büyük bir hata değil ben müsabık sporcular arasında bile deca ve trenbolone gibi testosteron u "0" layan ilaçları tek başına kullanıp sonra problem çekenleri gördüm.Primobolan 8 hafta haftalık 200 mg doğal testosteronunu 0 lamaz kardeşim sadece haftalık üretimi 50-70 mg ise vücudun bu oranı 30-40 mg a düşürür sen lennox77 ninde tavsiye ettiği gibi pct ni yap doğal testosteron seviyen eskisinden de iyi hale gelir merak etme.Bir dahaki sefere kür yaparkende mutlaka testosteron ekle kürüne.Saygılarımla.İyi çalışmalar.

çok teşekkür ederim hocam gerçekten sağolun iyi ki sizin gibi hocalarımız var :):):)
Kullanıcı avatarı
deadshaw
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 72 misafir