Tekrar yardım lütfen..!

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Tekrar yardım lütfen..!

Mesajgönderen Ommer8800 » Pzt Nis 15, 2013 10:46 am

Merhaba arkadaşlar. 21 yaşında 1.82 boyunda ve şuanda 77 kg'yim. 4 yıldır body ve fitness yapıyorum. bu süre zarfında ara ara Dianabol , primabolan ve clenbuterol tarzında ufak sayılabilecek ürünler kullandım. ama her zaman supplement komb. çok iyiydi ve kaliteli ürünler kullandım. yağ oranım şuanda düşük yalnız su seviyem biraz fazla ( deri çok ince değil , damarlarım ve biceps deltoid başı ayrımım çizfgilerim açıkca ortada ) bundan yaklaşık bir ay önce 2 hafta haftalık 250 mg T.Enantathe ve 100 mg Primabolon kullandım. sadece iki hafta sürdü. acil olarak y.dışına çıktığımdan ötürü bırakmak zorunda kaldım. 1 aydır antreman yapmadım şeker ve tuz aldım vücuduma ( yaklaşık 1.5 yıl sonra ) doğal olarak vücut afalladı su tutma ve hafif derecede yağlanma oldu ( normal insana göre yok denecek kadar az ) şimdi tekrar aktif olarak spora başladım şuanda supplement kombinasyonum ;

Optimum whey protein
Multipower BCAA powder
MHP 12 sr Glutamine
Universal Animal PAk
Universal Gh max
Solgar Omega 3 390
Vitargo Pure carbonhydrate

Bu supplement kürüne 8 hafta haftalık 250 mg T.Enantathe ve haftada 100 mg Primobolan eklesem ne dersiniz? daha önce kür deneyimin olmadığından açıkcası korkum var ( ilerde üreme ile ilgili sıkıntı vb. daha yaşım erken malum...) Ve kür sonrası terapi olarak nasıl bir PCt alabilirim. Bunlarla beraber nolvadek , proviron vb. ürünler almam gerekli mi ?

Beni aydınlatan arkadaşlar olursa sevinirim saygılar sevgiler ALLAH razı olsun...
Ommer8800
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Tekrar yardım lütfen..!

Mesajgönderen Iron_Man » Pzt Nis 15, 2013 6:01 pm

Kullandığın supplementler ve spor geçmişin orta seviyeli bir kürü kaldırabilecek durumda.Bu ölçülerde bu spor geçmişine sahip bir birey için haftalık 250 mg testosterone enanthate 100 mg primobolan çerez niyetindedir.Tavsiyem daha sağlam bir kombinasyon olacaktır.

1-10 hafta 500 mg testosterone enanthate + 400/600 mg boldenon
1-6 hafta günlük 40 mg dianabol

Yeterli olacaktır.Bu kürün pct sinde kür bittikten 14 gün sonra 1 adet 1500 u.ı. pregnyl 4 hafta boyunca hergün 40 mg nolvadex 100 mg klomen kullanabilirsin.Saygılarımla.İyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Re: Tekrar yardım lütfen..!

Mesajgönderen Ommer8800 » Prş Nis 18, 2013 6:25 pm

Çok teşekkür ederim. İlk olarak şimdi
Optimum whey
M.P recon
Animal pak
Mhp glutamine sr
Amino 3001
Aldım kürü daha sonra yapacağım. Ama elimde clenbuterol ve oxandrolone var bunları acaba bu supplement küründen sonra yanına winstrol tablet ekleyerek mi ayrı bir kür yapsam yoksa bu supplement kürü ile beraber clen ve oxand alsam mı ? Tavsiyeniz ne olur?
Ommer8800
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 81 misafir