ilk kür hakkında

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: ilk kür hakkında

Mesajgönderen samet_61 » Prş Nis 25, 2013 9:13 am

UncleO yazdı:deca ve boldenone tamamen farklı ilaçlar. şöyle düşün 10 basamaklı merdiven var önünde. ve attığın her basamakta birşey kazanıyorsun. önemli olan merdiveni hızlı çıkmakmı yoksa merdiven sonunda kazandıklarınmı? boldenone bu basamakta deca dan önce geldiği için. önce bolde kullan onun bir etkisini al. 2. kürde decayı zaten kullanacaksın. yoksa şunu da sorabilirsin; neden trenbolone değilde deca? trenbolone anabolik androjenik değerleri en fazladır? neden kullanmıyorsun? çünkü ondan önce kullanacağın çok ilaç var.

testo 250 genelde yaş ve kilona göre hesaplarsın. yaptığın kür genelde 12 hafta civarı olduğu için 250mg dan alacağın verim ile 500mg dan alacağın verim arasında da çok fark vardır. günlük alacağın 200-300-400gr yada herhangi bir miktar proteinin büyük oranının kas yapımına katılmasını istiyorsan 250mg az olacaktır. 500 genelde idealdir. kilo ve bb geçmişin arttıkça alacağın testo dozajıda artacaktır.

dogru dıyorsun hocam agzına saglık fakat ben ılerıye yonelık kür dusunmuorum desem baan gulermısınız?
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen UncleO » Cum Nis 26, 2013 10:34 am

ileriye yönelik düşüneceğin kür alt basamakları atlamanı gerektirmez :)
ayrıca ilerde yapacağın kürü önceki kürlerinde kullandığın ilaçlarıda düşünerek dizayn etmen en doğrusu olur.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 27, 2013 6:15 am

UncleO yazdı:ileriye yönelik düşüneceğin kür alt basamakları atlamanı gerektirmez :)
ayrıca ilerde yapacağın kürü önceki kürlerinde kullandığın ilaçlarıda düşünerek dizayn etmen en doğrusu olur.

pekı hocm 10 hafta testo e 500 10 hafta 300 mg boldenon 4hafta dianabol kurunun ne gıbı zararları olur cınsellıkte ereksıyondak kurden sonra sıkıntılar olur decanın yan etkılerını okuduktan sonra kesınlıkle deca kullanmayacagıma karar verdım,2.si pıasad bulup alacagımız ılacların orjınallıgı tartısılır mı?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Cmt Nis 27, 2013 12:49 pm

10 hafta boldenone kullanamazsın. ilk 4 hafta kullanacağın danabol ile bolde aynı anda kullanırsan her 2 ilaç da çöpe gitmiş olur. 2si aynı anda çalışmaz kimyasal yapıları gereği. danabolü bitirip 4. haftadan sonra boldenone a geçersin. kürü 12 haftaya çek. ilk 6 hafta danabol kullan. 5. hafta boldenone a başla. 12 hafta enanthate kullan iyi bir kür olur.

decaya gelince bilinçsiz kür yaparsan her ilaçla kendine ciddi zararlar verebilirsin. sadece deca için geçerli değil bu. bilinçli koruyucu ve kür sonrası tedavi ile yan etkilerden korunursun. Ki zaten deca ilk kür için kullanacağın ilaç değildir. ilk kür için bolde daha iyidir.

piyasadan bulacağın ilaçlara gelince. bu senin temin ettiğin şahısa bağlı. ne yazık bizim piyasada da sahte ürün satan arkadaşlar var. Sahtecilik aldı başını gitti. zaten çoğu markanın onay kodları var artık. Ürünlerdeki onay kodları ile kendi sitelerinden girip onaylarsın ve orjinallğini görürsün.. Şahsen benim sattığım ürünler öyle.. Dikkat edilmesi gereken husus bazı markalarda aynı onay kodu ile piyasada 50 tane aynı ürünede rastlayabilirsin :) bu da satıcının güvenilirliği ile alakallı bir durum.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 27, 2013 5:36 pm

UncleO yazdı:10 hafta boldenone kullanamazsın. ilk 4 hafta kullanacağın danabol ile bolde aynı anda kullanırsan her 2 ilaç da çöpe gitmiş olur. 2si aynı anda çalışmaz kimyasal yapıları gereği. danabolü bitirip 4. haftadan sonra boldenone a geçersin. kürü 12 haftaya çek. ilk 6 hafta danabol kullan. 5. hafta boldenone a başla. 12 hafta enanthate kullan iyi bir kür olur.

decaya gelince bilinçsiz kür yaparsan her ilaçla kendine ciddi zararlar verebilirsin. sadece deca için geçerli değil bu. bilinçli koruyucu ve kür sonrası tedavi ile yan etkilerden korunursun. Ki zaten deca ilk kür için kullanacağın ilaç değildir. ilk kür için bolde daha iyidir.

piyasadan bulacağın ilaçlara gelince. bu senin temin ettiğin şahısa bağlı. ne yazık bizim piyasada da sahte ürün satan arkadaşlar var. Sahtecilik aldı başını gitti. zaten çoğu markanın onay kodları var artık. Ürünlerdeki onay kodları ile kendi sitelerinden girip onaylarsın ve orjinallğini görürsün.. Şahsen benim sattığım ürünler öyle.. Dikkat edilmesi gereken husus bazı markalarda aynı onay kodu ile piyasada 50 tane aynı ürünede rastlayabilirsin :) bu da satıcının güvenilirliği ile alakallı bir durum.

seın tavsıye ettın ılk kur ozaman anladıgı gıbı 12 hafta 500 mg testo e + 64hafta danabol danabol bıter bıtmez 4.haftadan sonra boldenon testo kardeslıgı dogrumudur? ayroca hocam ılk kur ıcın senın tavsıye edecegın sıddetlı tavsıyem bu kuru yap dedıgın bısı varmı
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzr Nis 28, 2013 6:04 am

generıcspharma boldenon arjantın bıson trenbolon hexa orta ester yanına testesteron enanthat galenıca en son danabol alphapharma 10 hafta ılk kur ıcın agır mı olur?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen DoggyStyle » Pzr Nis 28, 2013 3:39 pm

Decadan korkuyorsun ama , trenbolone istiyorsun , trenbolonede prolaktin seviyeni yükseltiryor tren dick diye bir tabir yok ama ikiside 19nor gurubu.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen samet_61 » Pzr Nis 28, 2013 4:41 pm

DoggyStyle yazdı:Decadan korkuyorsun ama , trenbolone istiyorsun , trenbolonede prolaktin seviyeni yükseltiryor tren dick diye bir tabir yok ama ikiside 19nor gurubu.

hyr soruyoruma rastırıp ogrenıyorum ama bgun okudugum net bır makaleden sonra kesınlıkle steroıd kullanmamaya karar verdım cok acık bır sekıld bu ıs beynımı her gun kurcalasada ben yarısmacı olmayı dusunmuyorum ve eroın kadar bagımlılıgından vazgecılmesı zor bır yola gırmekten tamamen vazgectım!!!
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen byzantion » Pzt Nis 29, 2013 9:53 pm

o makaleyi paylaşabilir misin?
byzantion
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen dt94 » Sal Nis 30, 2013 7:12 am

Decadan yaka silktim ilk kürümdeyim 400 mg deca 500 mg test enanthate 8.haftadayım ölçúlerimde çok az artış var ama libido dersen ereksiyon problemi yok ama hassasiyet çok azaldı cinsellik artık bi zevk olmaktan çıktı belki p.ctden sonra düzelir bilmiyorum decadan uzak durun naçizane tavsiyem
dt94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 67 misafir