ilk kür hakkında

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ilk kür hakkında

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 20, 2013 6:41 am

herkese selam forumda yenıyım bılgı verecek yardımcı olacak bır cok kısıye sımdıden tesekkurler gelelım konunun ozetıne;
yaklasık 10 yıldan berı bu camıanın ıcındeyım her yıl 1-2 aylık ıdman yapıp sonra bır sene yatıp 1-2 ay ıdman yapma seklınde devam edıyordum 4 5 yıllık bır aradan sonra ızledıgım bır reklamdan sonra gaza gelıp 05.08.2012de 28 yasında ıdmanlarıma basladım ıdmana basladıgım ılk an 1.72 boy 61 kılo ve 31cm biceps ölcüsüne %7 yag oranına sahıptım ılk ay ıtıbarıyle gainer,protien tozu ,glutamine,anabolic halo(pek bı etkısını gotmedım halonun),amino tablet seklıdne supplementlerımı eksık etmedım 7.ay sonunda 75 kg ve 39 cm kol %12yag oranına sahıp oldum derken derken hepımızde olan hastalık aynaya baktıkca kendımı cılız gormeye basldıgımı farkettım ve hep daha fazlası hep daha fazlası olsun dıye mersınde yarısmacı olsun hoca olsun gorusmedıgım kapısını calmadıgım adam kalmadı herkes farklı konusup kımı yan etkılerı cok bulasma deyıp kımı su kadar paranı cebıne koy gel kımı o adama gıtme onun ilacları cakma ,kimi o uckagıtcı gıbı soylemlerle benı steroıd ısıne karsı arafta bıraktılar neyse uzatmayayım velhasıl ben bu ısı kafama koydum ve 1-2 kür yapmadanda uslu durabılecegımı sanmıorum gelelım sonuca ılk kur hacım ıcın nasıl bır kur yapmalıyım yan etkılerı minimize ettırecek neler almalıyım kür ıcınde ne gıbı sorunlarla karsılasırım en onemlısı sahte olmamak kaidesiyle bu ilalcları nasıl temın ederım verecegınız her cevap benım ıcın onemlı olup yapmak ıstedıgım vucut classic bb cilerin dısında fitness model seklınde olculu ve ıyı defınasyonlu bır vucuta sahıp olma sımdıden herkese tesekkurler ..
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Re: ilk kür hakkında

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Nis 20, 2013 4:50 pm

caylak bırıne yardımcı olacak kımse yok mu?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Cmt Nis 20, 2013 9:28 pm

samet_61 yazdı:herkese selam forumda yenıyım bılgı verecek yardımcı olacak bır cok kısıye sımdıden tesekkurler gelelım konunun ozetıne;
yaklasık 10 yıldan berı bu camıanın ıcındeyım her yıl 1-2 aylık ıdman yapıp sonra bır sene yatıp 1-2 ay ıdman yapma seklınde devam edıyordum 4 5 yıllık bır aradan sonra ızledıgım bır reklamdan sonra gaza gelıp 05.08.2012de 28 yasında ıdmanlarıma basladım ıdmana basladıgım ılk an 1.72 boy 61 kılo ve 31cm biceps ölcüsüne %7 yag oranına sahıptım ılk ay ıtıbarıyle gainer,protien tozu ,glutamine,anabolic halo(pek bı etkısını gotmedım halonun),amino tablet seklıdne supplementlerımı eksık etmedım 7.ay sonunda 75 kg ve 39 cm kol %12yag oranına sahıp oldum derken derken hepımızde olan hastalık aynaya baktıkca kendımı cılız gormeye basldıgımı farkettım ve hep daha fazlası hep daha fazlası olsun dıye mersınde yarısmacı olsun hoca olsun gorusmedıgım kapısını calmadıgım adam kalmadı herkes farklı konusup kımı yan etkılerı cok bulasma deyıp kımı su kadar paranı cebıne koy gel kımı o adama gıtme onun ilacları cakma ,kimi o uckagıtcı gıbı soylemlerle benı steroıd ısıne karsı arafta bıraktılar neyse uzatmayayım velhasıl ben bu ısı kafama koydum ve 1-2 kür yapmadanda uslu durabılecegımı sanmıorum gelelım sonuca ılk kur hacım ıcın nasıl bır kur yapmalıyım yan etkılerı minimize ettırecek neler almalıyım kür ıcınde ne gıbı sorunlarla karsılasırım en onemlısı sahte olmamak kaidesiyle bu ilalcları nasıl temın ederım verecegınız her cevap benım ıcın onemlı olup yapmak ıstedıgım vucut classic bb cilerin dısında fitness model seklınde olculu ve ıyı defınasyonlu bır vucuta sahıp olma sımdıden herkese tesekkurler ..

Ölçüleriniz ve kas yapınız plato seviyesine ulaştığınızı gösteriyor(Vücut formu ve ölçüsü natural olarak sporda gelinen son evre.)Steroid kullanmak istediğinizde bu işi mutlaka güveninizi kazanan bir kişiyle yapmanızı tavsiye ederim yoksa 2-3 kişiyle diyalog haline girdiğinizde hepsi birbirini kötüleyecek(Özellikle bu camiada 3 kuruş için birbirine çamur atan insanlar ile doludur.) hepsi farklı kombinasyonlar önerecek ve sizin kafanız haliyle daha çok karışıp biriyle bu yola başkoyduğunuzda diğerini düşünüp keşke diyeceksiniz.Bu yüzden öncelikli tavsiyem bu işe sadece bir kişiyle başlayıp o kişinin tavsiyeleriyle yol almanız diğer alternatifleri kafanızdan silmeniz yönünde olacaktır.Sizin ölçülerinizde bir sporcu için başlangıca yönelik bir kür programı tavsiye edecek olursak

1-10 hafta 500 mg testosterone enanthate
1-10 hafta 400 mg boldenon
1-6 hafta 40 mg dianabol(günlük)

Başlangıç için yeterli ve ideal olacaktır.Bu kür programı ile cycle ın sonunda yaklaşk 5-10 kilo arası bir adele kazanımı sağlayabilirsiniz(Kalıcı olarak)Ürün temini konusuna gelirsek forumda güvenilir bir kardeşimiz olan lennox77 ile bağlantıya geçebilirsiniz.(özel mesaj yoluyla)

İyi forumlar.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen samet_61 » Pzr Nis 21, 2013 12:24 am

Hammerstorm yazdı:
samet_61 yazdı:herkese selam forumda yenıyım bılgı verecek yardımcı olacak bır cok kısıye sımdıden tesekkurler gelelım konunun ozetıne;

Ölçüleriniz ve kas yapınız plato seviyesine ulaştığınızı gösteriyor(Vücut formu ve ölçüsü natural olarak sporda gelinen son evre.)Steroid kullanmak istediğinizde bu işi mutlaka güveninizi kazanan bir kişiyle yapmanızı tavsiye ederim yoksa 2-3 kişiyle diyalog haline girdiğinizde hepsi birbirini kötüleyecek(Özellikle bu camiada 3 kuruş için birbirine çamur atan insanlar ile doludur.) hepsi farklı kombinasyonlar önerecek ve sizin kafanız haliyle daha çok karışıp biriyle bu yola başkoyduğunuzda diğerini düşünüp keşke diyeceksiniz.Bu yüzden öncelikli tavsiyem bu işe sadece bir kişiyle başlayıp o kişinin tavsiyeleriyle yol almanız diğer alternatifleri kafanızdan silmeniz yönünde olacaktır.Sizin ölçülerinizde bir sporcu için başlangıca yönelik bir kür programı tavsiye edecek olursak

1-10 hafta 500 mg testosterone enanthate
1-10 hafta 400 mg boldenon
1-6 hafta 40 mg dianabol(günlük)

Başlangıç için yeterli ve ideal olacaktır.Bu kür programı ile cycle ın sonunda yaklaşk 5-10 kilo arası bir adele kazanımı sağlayabilirsiniz(Kalıcı olarak)Ürün temini konusuna gelirsek forumda güvenilir bir kardeşimiz olan lennox77 ile bağlantıya geçebilirsiniz.(özel mesaj yoluyla)

İyi forumlar.

cok tesekkur ederım daha detaylı kuru belırtırme sansınız varmıdır hocam? haftada kac ampul kac sefer ıgnelerı ne sekılde yapmalıyım kure basaldıgımda extra neler kullanmalıyım ne gıbı etkıler olur yan etkıler ıcın ne almalıyım ve kur yapan herkeste jınekomastı olurmu vs gıbı daha detaylı bılgıler verebılırsenız cok sewınırım...
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen dt94 » Pzr Nis 21, 2013 6:08 am

Ben bildiğim kadarıyla cevaplayayım yanlış bişey yazarsam benden daha bilgililer düzeltecektir danabolü günde 2-3 e bölerek al enjeksiyonları haftada 1 veua 2 defa yapabilirsin kalçadan yap jinekomasti herkeste olmaz kişinin östroene duyarlılığıyla ilgilidir ama bunu önceden bilemeyeceğinden elinin altınfa nolbadex veya arimidex bupunsun koruyucu olarak milk thistle komplex vitamin ve apilopal al bol su iç küründe başarılar
dt94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen samet_61 » Pzr Nis 21, 2013 11:08 pm

dt94 yazdı:Ben bildiğim kadarıyla cevaplayayım yanlış bişey yazarsam benden daha bilgililer düzeltecektir danabolü günde 2-3 e bölerek al enjeksiyonları haftada 1 veua 2 defa yapabilirsin kalçadan yap jinekomasti herkeste olmaz kişinin östroene duyarlılığıyla ilgilidir ama bunu önceden bilemeyeceğinden elinin altınfa nolbadex veya arimidex bupunsun koruyucu olarak milk thistle komplex vitamin ve apilopal al bol su iç küründe başarılar

tesekkurler saol mılk thıstle yanı engınar hapı sanırım nerden bulunuyor temın edılıor?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzr Nis 21, 2013 11:26 pm

dt94 yazdı:Ben bildiğim kadarıyla cevaplayayım yanlış bişey yazarsam benden daha bilgililer düzeltecektir danabolü günde 2-3 e bölerek al enjeksiyonları haftada 1 veua 2 defa yapabilirsin kalçadan yap jinekomasti herkeste olmaz kişinin östroene duyarlılığıyla ilgilidir ama bunu önceden bilemeyeceğinden elinin altınfa nolbadex veya arimidex bupunsun koruyucu olarak milk thistle komplex vitamin ve apilopal al bol su iç küründe başarılar

proviron varsa nolvadexe cok gerek oldugunu sanmıyorum ;)
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Sal Nis 23, 2013 4:48 pm

BKZ: Proviron = Androjen
BKZ: Nolvadex = Anti östrojen
Sonuç: Tamamen FARKLI ilaçlar ve farklı amaç için kullanılır.

Kür içinde proviron alabilirsin. Nolvadex sadece jinekomasti başlangıcı hissetiğinde 2-3 gün kullanıp kesersin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen samet_61 » Çrş Nis 24, 2013 11:09 pm

cahıllıgıme verınde neden deca yerıne boldenon? ve 500 yerne 250 mg testo yapsak ne olur?
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Prş Nis 25, 2013 6:47 am

deca ve boldenone tamamen farklı ilaçlar. şöyle düşün 10 basamaklı merdiven var önünde. ve attığın her basamakta birşey kazanıyorsun. önemli olan merdiveni hızlı çıkmakmı yoksa merdiven sonunda kazandıklarınmı? boldenone bu basamakta deca dan önce geldiği için. önce bolde kullan onun bir etkisini al. 2. kürde decayı zaten kullanacaksın. yoksa şunu da sorabilirsin; neden trenbolone değilde deca? trenbolone anabolik androjenik değerleri en fazladır? neden kullanmıyorsun? çünkü ondan önce kullanacağın çok ilaç var.

testo 250 genelde yaş ve kilona göre hesaplarsın. yaptığın kür genelde 12 hafta civarı olduğu için 250mg dan alacağın verim ile 500mg dan alacağın verim arasında da çok fark vardır. günlük alacağın 200-300-400gr yada herhangi bir miktar proteinin büyük oranının kas yapımına katılmasını istiyorsan 250mg az olacaktır. 500 genelde idealdir. kilo ve bb geçmişin arttıkça alacağın testo dozajıda artacaktır.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 78 misafir