ilk kür hakkında

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: ilk kür hakkında

Mesajgönderen lennox77 » Sal Nis 30, 2013 7:33 am

Eroin ve uyuşturucu bağımlılığıyla steroidin ne alakası var?
Birisi damar yoluyla vücuda karışıp o şekilde geri dönülmez bağımlılık yapıyor
Diğeri ise yani steroidler,asla kana karışıp bağımlı yapmaz vücudu. Psikolojik olarak takıntı yapıp sürekli üstelerseniz o sizle alakalı bir durum
Bilinçsizce yorumlar yapmayalım.
Bu arada Deca kürlerinizde anti östrojen alımını sakın es geçmeyin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen falcone » Sal Nis 30, 2013 12:01 pm

merhaba

şu ana kadar steroidin bağımlılık yaptığını hiç görmedim ama yalnızca bir kez "national gegraphic" kanalındaki bir belgeselde kullanım bittikten bir süre sonra sorunlar çıktığını söylüyorlardı. Ankara kızılayda bir salonda çalışıyorken çevremdeki insanlar leblebi gibi hap yutuyorlardı ve hocama sordum "evet böyle kötü bir etki var" dedi "işte bu yüzden herkese bu işi benim tavsiye ettiğim gibi yapmazsan hiç yapma diyorum" dedi.

Yani; Nasıl insanlar, nasıl ilaçlar kullanmalı ve dozu ne kadar olmalı ve en önemlisi bazılarının sonunda bazılarının ortasında pçt yapmaya başlamalı bunu bir profesyonelle birlikte yapmak gerek. Belki siz de duymuşsunuzdur; bu tür ilaçları ilk olarak nazi almanyasında rusyaya karşı savaşta, bitkinleşen askerlerin kendi kaslarını tüketerek gitgide savaşamaz hale gelmemeleri için geliştirmişler ve sonradan ruslar ve onlardan gören amerikalılar bunu askeri amaçlar için kullanmışlar. Bunun tarihi çok eskidir. Yani bunu dünyanın yarısı sosyal hayatta ve nerdeyse bütün sporcular kullanıyor.

Burada ilaç satanlardan değil, daha önce kür yapmış olan arkadaşlardan özel masaj ile sorarsan hepsi neden hala kullanmaya devam ettiklerini açıklayacakalrdır :-)
Elektrik enejisini kullanmanın yolunu bulamazsan ya boşa gider yada seni çarpar. Aslında elektriksiz hayat daha iyidir desen herkes güler ya işte bu da öyle.

sevgiler.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen lennox77 » Sal Nis 30, 2013 12:48 pm

@falcone
İkinci Dünya Savaşı'nda kullanıldığını söylediğin ilaç steroid değil uyarıcı madde olan Amfetamin'dir. Steroidlerin kana karışma süreleri dışında uyarıcı etkileri yoktur (o da 1-2 oral steroidde vardır sadece ama asla uyarıcı gibi değildir).
Amfetamin vb maddeler bağımlılık yapmaktadır.
Sporda doping olayına girip steroid kullanan kişi zaten hırsı ve hedefleri doğrultusunda bunu yapmaktadır. Gelişimi görünce daha fazlasını isteyecek ve daha yüksek hedefler koyacaktır. Bunun için de farklı kürler isteyecektir. Bu da işin psikolojik yönüdür.
Benim anlatmak istediğim uyuşturucu vb gibi vücudun almayınca krizlere gireceği tepki vereceği şeyler değildir steroidler. Bilinçlendirmek burda amacımız.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen dt94 » Sal Nis 30, 2013 2:53 pm

steroid psikolojik bağımlılık yapar bence güzel etki alanlar bırakamayabilir
dt94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen falcone » Sal Nis 30, 2013 6:57 pm

düzeltmeniz için teşekkür ederim leno X 77 hocam, ben ikinci dünya savaşında alman bilim adamlarının bu tür deneyler yaptığını duymuştum. Sonuç olarak insanın kendi vücudu performansı gibi konularda her ne kadar olumlu etki de yapsa bunun ; Ne alışkanlık, ne de bağımlılık şeklinde olduğunu hiç duymadım. Yoksa psikiatri kliniklerinde steroid tedavisi vb yıllardır uygulanırdı :-)
Aslında sizin de yardımlarınızla bunu denemek isterim bakalım bağımlı olacakmıyım :-)
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen lennox77 » Prş May 02, 2013 7:46 am

Ama şöyle de bir gerçek var zaten steroid kullanmaya karar veren birisi gemileri yakmış demektir (cahilce yönlendirilenler dışında,araştırıp olgun bir şekilde karar verenleri kastediyorum)
O noktaya gelenler için bir kür tatmin edici olmamakta.
İnsan her zaman ulaştığının fazlasını ister :)
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cum May 03, 2013 2:17 pm

lennox77 yazdı:Ama şöyle de bir gerçek var zaten steroid kullanmaya karar veren birisi gemileri yakmış demektir (cahilce yönlendirilenler dışında,araştırıp olgun bir şekilde karar verenleri kastediyorum)
O noktaya gelenler için bir kür tatmin edici olmamakta.
İnsan her zaman ulaştığının fazlasını ister :)

kastettıgım bu:) aabada nos basan ınsanlar nossuz aracın gıtmedıgını dusunmesı gıbı
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen falcone » Cum May 03, 2013 9:45 pm

ben psikiatrik tedavi gerektiren bağımlılıktan bahsediyordum. Hız da bir tutkudur ama hala herkes araba satınalıyor. Para kazanmak ihtiyaçtır ama kazandıkça daha fazlasını istemek gibi durumlar bağımlılık tedavisi gerektirmez. Bunları okuyanlar eroin bağımlılığı benzeri durumlar hayal edeceklerdir. Burada kür yapmayı kafasına koyan inları doğru sakıncalar konusunda uyarmak gerekir bunlar yanlış sakıncalar değilmi, ne dersiniz ?
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen samet_61 » Sal May 07, 2013 12:01 pm

falcone yazdı:ben psikiatrik tedavi gerektiren bağımlılıktan bahsediyordum. Hız da bir tutkudur ama hala herkes araba satınalıyor. Para kazanmak ihtiyaçtır ama kazandıkça daha fazlasını istemek gibi durumlar bağımlılık tedavisi gerektirmez. Bunları okuyanlar eroin bağımlılığı benzeri durumlar hayal edeceklerdir. Burada kür yapmayı kafasına koyan inları doğru sakıncalar konusunda uyarmak gerekir bunlar yanlış sakıncalar değilmi, ne dersiniz ?

ben daha baslayıpta 3.4.5 kürlerı gormemıs bırı tanımadım:)
En son samet_61 tarafından Sal May 07, 2013 3:20 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen falcone » Sal May 07, 2013 2:22 pm

ben tanıdım :-)
falcone
Forum Duayeni

ÖncekiSonraki