reseptör ler

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

reseptör ler

Mesajgönderen falcone » Pzt Nis 22, 2013 11:57 am

merhaba acaba bütün reseptörleri temizlemek mümkün mü ve bu sonuç olarak doğru olur mu ( Yeni doğmuş bebekte bile reseptörler boş değildir ) Böyle bir şey olursa sonuç sizce ne olur
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Re: reseptör ler

Mesajgönderen UncleO » Sal Nis 23, 2013 4:45 pm

bütün reseptörleri temizlemekten kasıt nedir? yeni doğan bebekle ne alakası var? kullandığın ilaçlara ara verrsen, reseptörlerini dinlendirmiş olursun. testosterone yüksek seviye dozajlara kadar dayanıklıdır. o yüzden heryıl kürde testosterone kullanabilirsin. ama mesela deca bolde ara vererek kullanılmalı. bu her ilaç için değişir.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Re: reseptör ler

Mesajgönderen falcone » Sal Nis 23, 2013 8:32 pm

cevabınız için teşekkür ederim.

Bütün reseptörleri temizlemekten kastım; yalnızca testo ile ilgili olanları değil endorfin, dopamin de dahil bütün reseptörleri kastediyorum. Ben yaklaşık 4 yıl önce bir ameliyat geçirdim ve ondan sonra testo seviyem nerdeyse sıfıra indi ve öst. seviyem tavan yaptı, spora başladım biraz toparlandım ama hala nedensiz bir mutsuzluk içindeyim. Bu arada spor yapmaya bayılıyorum ama bir yıldır kas yapamıyorum.

Uyuşturucu tedavisinde reseptör temizliği ile tedavi yapılabiliyormuş. Sonuçta kürlerin yan etkileri de bir reseptör soru olduğuna göre , kürlerden sonra tedavi yapmaktansa reseptör temizliği yapılsa yararlı olmaz mı hem de 4 yada 6 saat içinde bitiyormuş.
Bu arada reseptörlerde dengede olan maddeler de temizlenmiş olur mu olursa ne olur.

Bunları düşünerek sormuştum

teşekkürler
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 93 misafir