ilk kürüm

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ilk kürüm

Mesajgönderen laziya » Cum May 03, 2013 2:23 pm

öncelikle merhaba diye başlıyayım yazıma benim sorunum 2 senedir vicud geliştirmeylu uğraşıyorum ve ilk 1 yılımın bitiminde gelişimim durdu yanı son 1 yıldır aynı ölçülerdeyim doğal yolları çok zorladım olmadı bende streoidlere başvurdum sustanon 250 mg ve primobalan kullanamayı düşünüyorum 8 haftalık kürüm nasıl olmalı sustanon 250 olmalımı yada kürümde bana yardımcı olurmususnuz vede nolvadex alıcaktım bu gün eczaneden reçetesiz satmıyoruz filan dedi onu nerden bulucaz acaba
a
laziya
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: ilk kürüm

Mesajgönderen samet_61 » Cum May 03, 2013 2:51 pm

laziya yazdı:öncelikle merhaba diye başlıyayım yazıma benim sorunum 2 senedir vicud geliştirmeylu uğraşıyorum ve ilk 1 yılımın bitiminde gelişimim durdu yanı son 1 yıldır aynı ölçülerdeyim doğal yolları çok zorladım olmadı bende streoidlere başvurdum sustanon 250 mg ve primobalan kullanamayı düşünüyorum 8 haftalık kürüm nasıl olmalı sustanon 250 olmalımı yada kürümde bana yardımcı olurmususnuz vede nolvadex alıcaktım bu gün eczaneden reçetesiz satmıyoruz filan dedi onu nerden bulucaz acaba

plato donemıne gırmıssın oncelıkle calısma programını desıtır bır surelıgıne supersetler yap yada cok tekrar hafıf kıl gıbı kası şaşırt ! 2.olarak beslenme seklını bıraz daha proteıne agırlıklı yapmaya bak 1grsa kılo basına aldıgın poretın 2 ye cıkar amıno tablet,harıcı bcaa ve glutamıne al whey proteın ve uyku oncesı casein kullan ve yukleme seklınde creatine monohydrat muhakkak al bunları alırken streoıd kurun ıcın bır daa dusun kararın kesınsede sustanon gıbı 4bılesenlı tarıh oncesı ılac yerıne su kuru yapmaya bak; 10hafta testesteron enantat 500mg,10 hafta boldenon ve 4hafta 40mg dianabol olarak ılk kurune basla..kolay gelsın
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen ozan119 » Cum May 03, 2013 5:14 pm

nolvadex receteyle satılmıyor.ben daha gecenlerde aldm. kür için siyede çok örnek steroid kürleri var bak onlara braz
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen laziya » Cum May 03, 2013 5:41 pm

samet_61 denemediğim şey kalmadı süper setleri çok uyguladım beslenmem protein ağırlıklı zaten karbonhidratıda alıyorum gerektiği kadar ama inan psikolojim bozuldu boşa gidip geliyorum gibi artık salonda ısındığım zaman herşeyi unutuyorum steroidleri temin edebileceğim birisi varmı acaba bide ben ilk kür yapıcam hani ertan dönmez diye birinden bilgi almışdım biraz o önermişti bana sustanon 250 mg ve primobolan 16 adet 2 perngly 500 tl dedi bu 8 haftalık kür içindi ama bilgilendirirseniz sevinirim genede
a
laziya
Yeni Üye

Mesajgönderen ozan119 » Cum May 03, 2013 8:12 pm

bu ilaçları eczaneden orjinal alabilirsn nye internetten alıyosun ?eczanede recetesiz alınıyo bu ilaçlar.
ozan119
Yeni Üye

Mesajgönderen laziya » Cmt May 04, 2013 7:59 am

eczaneden alınabildğine eminmisin hocam nolvaadexi bile zor veriyolar ilaçın kendisini vericeklerini sanmıyorum fotograf atıcaktım onun üzarinden bakıp kür bana gider mi diye ama beceremedim
a
laziya
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt May 04, 2013 8:14 am

laziya yazdı:samet_61 denemediğim şey kalmadı süper setleri çok uyguladım beslenmem protein ağırlıklı zaten karbonhidratıda alıyorum gerektiği kadar ama inan psikolojim bozuldu boşa gidip geliyorum gibi artık salonda ısındığım zaman herşeyi unutuyorum steroidleri temin edebileceğim birisi varmı acaba bide ben ilk kür yapıcam hani ertan dönmez diye birinden bilgi almışdım biraz o önermişti bana sustanon 250 mg ve primobolan 16 adet 2 perngly 500 tl dedi bu 8 haftalık kür içindi ama bilgilendirirseniz sevinirim genede

sitede saglam ılac temın eden arkadaslar var bırde 8haftalık sustano kuru bıtımınde sana kım pregnyl onerde testıslerı daha cok yorarsın pregnyl gerekecek agır bır kur deıl yazdıgın kur ...
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen laziya » Cmt May 04, 2013 4:47 pm

http://imageshack.us/v_images.php bu şekilde yapabildi hocam bu fotogra bakarak senin verdiğin kür bana gider mi acaba boy 1.71 kilo 73 74
a
laziya
Yeni Üye

Mesajgönderen ozan119 » Cmt May 04, 2013 9:30 pm

laziya yazdı:eczaneden alınabildğine eminmisin hocam nolvaadexi bile zor veriyolar ilaçın kendisini vericeklerini sanmıyorum fotograf atıcaktım onun üzarinden bakıp kür bana gider mi diye ama beceremedim

nerde yaşıyosun ki sen? ben gecen gttim nolvadex almak istiyorum dedim ve adam verdi parasını verdm döndüm 2 dakka surmedi. bi abim sustanonlu kur aptı gidip alıyordu rahat rahat. alınıyor yani %100 eminim . sen nerden kapıldın alınmıycağı fikrine
ozan119
Yeni Üye

Mesajgönderen laziya » Pzr May 05, 2013 9:33 am

kocaelide yaşıyorum nolvadexi bulurumda benim kafama takılan şey sustanon 250 mg yerine testosteron enantat kullanmamı önerdiler kafam karıştı o mu , o mu diye biri yardım etsin lütfen bi kür progrsmı yassın bana resimimde attım yağ oranım pek yok o kadar
a
laziya
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: MarcusHox ve 67 misafir