Pregnly için yardım lütfen

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Pregnly için yardım lütfen

Mesajgönderen demir07 » Sal May 14, 2013 11:12 am

lennox77 yazdı:İnsülin iğnesi ve göbek uygulamasını neden yaptın anlayamadım ??

hatırlarsınız pct ile ilgili sizede soru sormuştum. bircok kisiden aldıgım sonuçlar dogrulturunda 1500 lük ampülü 3e bölerek (3*3=9) vurmamın daha dogru olacagı kanısına vardım. bu benim ilk kürümdü ve daha sonraki kürler daha ağır ilaçlar olacagı için pregnly nin o zaman etkisi az olmasın diye düşünerek daha az dozajlarda başlıyorum.bugün 4. ignemi yaptım 500 hcg toplamda 2000 oldu.
pregnly deri altına da yapılabildigi için boşuna eczaneye giderek vakit kaybetmemek adına göbekten insülin ignesiyle yapıyorum. zaten cok kullanılan bir yöntem.

bu arada beraber kür yaptıgım arkadaşım ise sizin dediginiz gibi tek seferde vuracak toplam 3 enjeksiyon.. daha sonra test yaptırarak farkı da görmüş olacagız.sizlerle de paylaşacagım.
demir07
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen samet_61 » Sal May 14, 2013 1:00 pm

pregnyl e dahı gerek yok o kür pctsi için... nolvadex klomenle işi bıtırseydın ılerde daha yuklu kurde pregnyl kullanıor testıslerıde yormamıs olursun;)
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen demir07 » Sal May 14, 2013 1:44 pm

samet_61 yazdı:pregnyl e dahı gerek yok o kür pctsi için... nolvadex klomenle işi bıtırseydın ılerde daha yuklu kurde pregnyl kullanıor testıslerıde yormamıs olursun;)

testislerimde küçülme oldu. o nedenle pregnly koydum yoksa dedigin gibi yapacaktım.
demir07
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen samet_61 » Sal May 14, 2013 8:57 pm

demir07 yazdı:
samet_61 yazdı:pregnyl e dahı gerek yok o kür pctsi için... nolvadex klomenle işi bıtırseydın ılerde daha yuklu kurde pregnyl kullanıor testıslerıde yormamıs olursun;)

testislerimde küçülme oldu. o nedenle pregnly koydum yoksa dedigin gibi yapacaktım.

testıslerde kuculme olması dogal cunku beyın nasılsa dısardan testo vucuda alınıor vucutta yeterınce var dıye uretımı kesti;) kür sonunda klomen ve nolvadexle toparlayacagını dusunuorum...yınede ucleo,lennox,murat hoca daha ıyı bıleceklerdir...
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen UncleO » Sal May 14, 2013 11:03 pm

testislerde küçülme olduysa pregnyl vurman gerekir. sadece nolvadex ve klomen ile toparlanması uzun sürer.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 79 misafir