ilk kürüm yardim lütfen

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ilk kürüm yardim lütfen

Mesajgönderen selçuk » Sal May 21, 2013 9:38 pm

Merhaba herkese,
Salon hocam bana ilk kür olarak bunu kürü uygun gördü, siz hocalarımında fikrini almak istedim. boy 1.87 kilo 85 bf %12 amaç yakşalık 10kg luk bi bulk. Cevabınız için şimdiden teşekkürler. 3 aylik bir kür
24 deca
24 boldenon
24 omedran (6kutu)
4-5kutu metan tablet
selçuk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Re: ilk kürüm yardim lütfen

Mesajgönderen UncleO » Sal May 21, 2013 10:13 pm

1- deca ve boldenone kesinlikle kombine edilmez beraber çalışan ilaçlar değildir.
2- deca doğal testosteron seviyeni çok baskılar ki senin testosterone seviyen deca dozajından yüksek tutman gerek.
3- ilk kür için sustanon yerine tek ester enanthate yada cypionate kullanman daha iyidir. Sustanon 4 esterlidir ve dalgalı çalışma yapısına sahiptir. enanthate yada cypionate ise tek ester olduğu için sürekli yükselen grafik çizer ki daha iyi etki almanı sağlar.

hocanın yazdığı kürü uygularsan etki göreceğin tek ilaç sustanon olur. ki ondanda alacağın etki tartışılır. Hocan sanırım kendi elindeki ürünlere göre kür yazıyor.

yapacağın kür 2 şekilde olabilir.

1- enanthate -deca - danabol --> ki ilk kür için deca dan önce boldenone kullanman daha doğru olur.
2- enanthate - bolde - danabol --> bu ilk kür için daha uygundur. fakat dnabol ve boldenone da beraber çalışan ürünler olmadığı için danabolü bitirip boldenone a başlaman gerek.

verdiğim her 2 örnekte de istediğin verimi alabilirsin. vücudunun vereceği tepkiye göre daha fazlasını da alabilirsin.
ancak hocanın yazdığı şekilde bir kür uygularsan pek verim bekleme.. çöpe para atmış olursun.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 74 misafir