primabolon-deca-boldenon

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

primabolon-deca-boldenon

Mesajgönderen lauda » Çrş May 22, 2013 9:37 am

merhaba arkadaslar,

forumda arastirdim ancak bulamadim.genel bilgi olmasi acisindan faydali goruyorum.primabolon deca ve boldenon genelde baslangic kurlerinde kullanilan uzun esterli anabolizanlar.peki bunlarin aralarindaki farklar nelerdir?? avantaj ve dezavantajlar nelerdir,hangisini hangi amacla tercih etmemiz gerekiyor.bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim.
lauda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: primabolon-deca-boldenon

Mesajgönderen 35alperen35 » Çrş May 22, 2013 3:01 pm

Tabikide hocalarım daha iyi cevap vericektir ama özet geçersek
Testosteronun androjenik ve anabolik değerine 100 dersek sırayla androjenik ve anabolik değerleri
Primabolanın 44-57 andro 88 anabol
Decanın 37 andro 125 anabol
Boldenonun 50 andro 100 anabol değerleri vardır.
Tabi bunlar kağıt üzerindeki değerleridir. Her bünyede her steroid aynı çalışmaz ama dimi :)
Kabaca açıklarsak:
Primabolan dht türevi bir ilaçtır , erkeksi yanetki riski vardır (saç dökülmesi,prostat vb..) kuru kas yapımında kullanılır ama anabolik değeri düşüktür, çıtır kürlerde kullanılır. Bulk kürlerinde de cut kürlerinde de yer alabilir.
Deca genel olarak östrojen reseptörleri üzerinden çalışır genellikle bulk kürlerinde kullanılır genel olarak kullananlar temiz büyümezler ama tabikide herşey gibi bu da beslenmeyle alakalıdır doğru beslenmeyle çok da temiz büyürsün.Yanetkileri daha çok östrojeniktir. Yatkın bünyelerde jinekomasti riski vardır (önlem alınırsa yoktur :D). Pctsi iyi yapılmazsa östrojen , testosterona göre vücut üretimini 200 kat daha baskıladığı için vücut uzuuuun bir süre kendini toparlayamaz. ayrıca nor 19 grubu üyesidir . Özet geçersek daha işin başındaki sporcuların uzak durması gereken bir steroiddir.
Boldenon: Aslen veteriner üretimi olan bir ilaçtır. ''Etraftan atlara vuruyorlar lan bunu!'' diye tepki alabilirsin :) Ama ben çok severim. Uzun vadeli kullanımlarda gayet temiz ve kaliteli kas kazandırır. Yanetkisi diğer iki anabolizana göre çok daha azdır. Ve başlangıç kürün olucaksa benim önerim kesinlikle boldenone olurdu .

Tabikide unutmaman gereken çok önemli bir konu var . İğneyi bastı şişti diye bir durum asla yoktur. Zaten şu anda bu işi beslenmesiyle, antrenmanıyla, dinlenmesiyle çok iyi yaptığını varsayıyorum . Küre girdikten sonra çok daha fazlasını yapmak zorundasın ki verim alabilesin :)
Unutma bir makinenin orjinalliğini bozduğunda asla eskisi gibi olmaz. Hiçkimse kalkıp da steroidler zararsızdır diyemez, sonuçta bu yaptığımız hipofizimizle oynadığımız bir oyundur . Oyunu kazanmak istiyorsak kurallarına uymalıyız (kurallardan pek hazetmem ama :D) . Eğer kafaya koyduysak bizim bu oyunda kaybettiklerimiz , kazandıklarımızın yanında hiçtir.

Saygılarımla

ALPEREN
35alperen35
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2

Re: primabolon-deca-boldenon

Mesajgönderen _BlackLight_ » Sal Tem 23, 2013 9:48 am

35alperenın dedıklerıne katılıyorum başlangıç küründe boldenon kullanmak mantıklı digerlerine gore hem malıyet hem de agırlık açısından.
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 63 misafir