PCT yardım lütfen , önemli.

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

PCT yardım lütfen , önemli.

Mesajgönderen DoggyStyle » Pzt May 27, 2013 6:20 am

Merhaba ben pct için sizlere ihtiyacım var özellikle lennox ve , Uncleo yardımcı olursa gerçekten memnun olurum , kürüm şu şekildeydi
1-13 hafta 500mg testosteron enanate
1-11 hafta deca

daha sonra 2 hafta daha 500mg testo vurup

trenbolone kürüne geçtim ve
6hafta 400 mg trenbolone enanat
6hafta 500mg testosterone enant , kürü böbreklerim ağrıdıgı için burada keseceğim , ciddi sorunlar yaptı bende ateş basması , sinirlik gibi , yardımlarınızı bekliyorum.

İyi forumlar herkes'e.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Re: PCT yardım lütfen , önemli.

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzt May 27, 2013 7:42 am

Trenbolone yüksek androjenik/anabolik değerlere sahip olduğu için ateş basması agresiflik gibi problemler oldukça doğal.Orta aralıkta bir kür olmuş pct için tavsiyem şu şekilde

Son enjeksiyondan 15 gün sonra (Testosterone enanthate ve trenbolone un yarılanma süresini göz önünde bulunduruyorum )

1.500 u.i pregnyl 5 gün sonra 1.500 .u. pregnyl daha ( Testosterone üretimini garantiye almak için )

pregnyl i vurduğun günden itibaren 4 hafta boyunca sürecek şekilde günlük 40 mg nolvadex 100 mg klomen kullanman yeterli olacaktır.
Ayrıca küründe trenbolone olduğu için trenbolone u kestikten sonra dahi 3 hafta boyunca cabaser e devam et yoksa ileride prolaktin hormonu yüksekliğine bağlı olarak şikayetler ortaya çıkayabiliyor(Tecrübe ile sabit)

Trenbolone un son enjeksiyonundan sonra 3 hafta boyunca haftalık 1 mg cabaser al ( 0.5 pazartesi 0.5 perşembe gibi )

Benim önerilerim bu şekilde olacaktır.

İyi forumlar.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen DoggyStyle » Pzt May 27, 2013 7:48 am

Teşekkür ederim hammerstrom , deca ve trenbolone oldugu için vücut ortalama 18 haftadır testo üretmmiyor 2 adet 1500 lük pregnyl az gelmezmi ?
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzt May 27, 2013 7:54 am

Küründe trenbolone ve deca olması 18 haftadır vücudun testosteronunu 0 lamaz.Sadece üretimini yavaşlatmıştır ve tembelleştirmiş.2 adet 1500 lük pregnyl bence fazlasıyla yeterli işim garanti olsun dersen 3. yüde vur ama bence gerek yok.pregnyl bir anda testislerini şoklayıp testosteron üretimini zıplatırken klomen ve nolvadexte bu üretimin kalıcı olmasını sağlayacaktır 4 haftalık süreçte.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen DoggyStyle » Pzt May 27, 2013 10:03 am

Ben 500iu 10 gün boyunca düşünüyordum aslında , klomen ve nolvadex 4 hafta şeklinde.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 90 misafir